הבלוג של sukkot

סוכות

שלום, מוזמנים לעקוב ולקבל עדכונים על סוכות :)

עדכונים:

פוסטים: 7

עוקבים: 0

החל מספטמבר 2018

חג סוכות הוא חג יהודי בן שבוע, אשר מתרחש זמן קצר לאחר יום כיפור. פעילויות בחול המועד סוכות 2018 בישראל הוא זמן של חופש – הימים הראשונים והאחרונים הם חגים לאומיים כאשר רוב העסקים ייסגרו (בדומה לשבת רגילה), ואילו ימי הביניים הם ימי עסקים נורמליים, למעט העובדה שישראלים רבים לוקחים חופש מהעבודה.

התוצאה היא שיש שפע של פעילויות בחול המועד סוכות ברחבי הארץ ולכן זה זמן נהדר לבקר. סוכות 2018 נופל השנה בין התאריך ה-23 בספטמבר ל-30 בספטמבר, אם כי האירועים מתקיימים מעט לפני ואחרי התאריכים. להלן מבחר האירועים בישראל לחג הסוכות בשנת 2018.

אירועים כלליים בסוכות בישראל

בניית סוכה היא סמלה של סוכות. זהו מבנה עץ שנבנה מחוץ לגבולות הכללים הקפדניים שהכתיב ההלכה היהודית. תוכלו לראות סוכות שנבנו בחצר או במרפסות של בתים רבים בסוכות בארץ.

פארקים לאומיים, מוזיאונים בישראל, חופים, אתרי מורשת ואירועי סוכות 2018 אחרים שהופכים להיות עסוקים מאוד בתקופה שבה ישראלים נוסעים לכבישים. כמעט כל המוזיאונים הגדולים יעלו אירועים מיוחדים לחגים, בעוד סיורים נוספים מתקני יכול להיות פתוח בגנים הלאומיים ואתרי מורשת אחרים ולכן לא יהיה מופתע על ידי פעילויות נוספות. זהו זמן פופולרי ללכת הליכה ורכיבה על אופניים .

אירועים בסוכות בישראל

חג הסוכות בישראל הוא תקופה שבה מתקיימים אירועים רבים ברחבי הארץ. אנו מפרקים את האירועים לאזורים – ראה דוגמאות למטה ועקוב אחר קישורים לרישומי אירועים מלאים לפי אזור.

אירועי סוכות 2018 בתל אביב

בתל אביב, סוכות 2018 הוא סוף עונת החוף, והעיר יוצאת החוצה כדי להפיק את מירב ההצצות האחרונות של הקיץ. הבהרה כוללים פסטיבל סוכות 2018 השנתיף רכיבה על אופניים שהגיעה לשיאה את הנסיעה באופניים, פסטיבל סיפורים בינלאומי, תערוכות רבות, קונצרטים רבים.

אירועי סוכות 2018 בחיפה, בצפן ובגליל

בצפון יש אירועים משפחתיים רבים במהלך חג הסוכות בישראל – עם פסטיבלי בלון אוויר חם ואירועי טבע רבים. בחיפה מתקיימות אירועים מיוחדים לשנת 2018, כולל מסיבות רחוב והצגות ילדים בסוכות 2018, וכן את פסטיבל חיפה השנתי המתקיים בחג, תוך זמן מרתק להיות בעיר הדתית צפת עם כל אירועי סוכות.

אירועי סוכות 2018 בדרום ובנגב

באזורי המדבר של דרום הארץ יש גם כמה אירועי סוכות גדולים – פסטיבלים למוסיקה, כולל פסטיבל תמר בים המלח, אירועי ריקודים, כולל פסטיבל אדמה במצפה רמון, פסטיבלי בלון אוויר חם והזדמנויות רבות להרפתקאות חוצות, מופעי סטנדאפ בסוכות 2018 ועוד מבחר של פעילויות שונות.

סוכות 2018

עוד מהבלוג של sukkot

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 months

אטרקציות לילדים בסוכות 2018 - פעילויות בחול המועד

מה עושים עם הילדים בסוכות 2018? אספתי עבורכם אטרקציות בסוכות 2018 שיתקיימו בכל רחבי הארץ בחול המועד סוכות תשע"ט...

תגובות

פורסם לפני 3 months

זמני כניסת ויציאת צום יום כיפור 2018 תשע"ט

מתי נכנס ויוצא צום יום כיפור? זמני כניסת צום יום כיפור 2018 זמני יציאת הצום יום כיפור תשע"ט בירושלים, תל אביב, חיפה ובאר שבע! יום כיפור בישראל הוא יום ייחודי. יום...

תגובות

פורסם לפני 3 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה