הבלוג של styling_therapy

styling_therapy

ד"ר טלי סטולובי, עובדת סוציאלית קלינית, מרצה באוניברסיטת חיפה. סטייליסטית שיודעת שסטיילינג הוא תרפיה. מזמינה אתכן לפסיכולוגיה חיובית בארון הבגדים.

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מיוני 2016

בשבוע האחרון שאלו אותי עליה בלי סוף. שמלת ירושלים של זהב. נראה כאילו כולם כבר ראו את השמלה הזו של מירי רגב, ולכולם יש מה לומר.

מדהים איך שמלה אחת יכולה לעשות מה שמערך הסברה שלם לא יכול, ולגעת בכל כך הרבה אנשים בין רגע. כמה רחוק אפשר להגיע בגזרת איי מנופחת ושוונצים של זהב? ראו כמה.. ( https://goo.gl/images/9x8NBf)

108727-ONHLWF-540

כשראיתי אותה היה לי ברור, רגב עשתה את זה שוב. 

מבלי להרחיב על עיצובה, שמלת ירושלים של זהב היא לא סתם שמלה. היא מסר פוליטי ברור ומהודק לגופה של אישה שיודעת, שהסטייל שלה יקדם את האג’נדה שלה יותר מכל ראיון.

אז מה למדתי ממירי רגב?

האמת ששום דבר שלא ידעתי קודם.  בגדים יכולים להיות אסטרטגיה ברורה ומחושבת למיתוג עצמי, וזה עובד.  אבל הסטיילינג שבו אני עוסקת הוא לא רק מיתוג נושך ואריזה נוצצת. יש בו גם ממד אותנטי של רגישות, אישיות וגילוי עצמי. גם אלה יוצרים משהו לדבר עליו, ובאמת להתרגש ממנו. סטיילינג תרפי הוא הפתק עם המשאלה ששמים בתוך הכותל, ולא הדפס ענקי של הכותל, עם לוגו מסחרי.

christmas-card-574742_1920

עוד מהבלוג של styling_therapy

תצוגה מקדימה

התחלה חדשה בארון הבגדים - סטיילינג תרפי

ברוכה הבאה לעולם הסטיילינג תרפי. סטיילינג תרפי, בקיצור, זו תרפיה בארון הבגדים. האם חשבת פעם מה הבגדים שלך אומרים עליך? האם חשבת פעם מה את רוצה שבגדייך יגידו עליך?  שמי ד"ר טלי סטולובי ואני אשת טיפול וסטייליסטית. פיתחתי את...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

הארוויזיון הוא רק קאבר - הניצחון הכפול של נטע ברזילי

"כולם קנו חולצות בית ספר בהנס ולא הייתה שם חולצה שתעלה עליי. הייתי בעול כורחי מישהי שהיא מחוץ לדבר הזה" דברי נטע בראיון לכאן חדשות (5.5.2018). ההתחלה של נטע הייתה הסיוט הכי גרוע של כל מתבגרת. הבגדים הם שפה חברתית והמתח בין הרצון...

תגובות

פורסם לפני 8 months
תצוגה מקדימה

אין כניסה מעל 18 -- סטייל של מתבגרות. המדריך לאם המבולבלת.

היא קטנה אבל גדולה, היא באה בקבוצות, היא מהממת, היא בלתי מתפשרת, היא חיה כל דקה במקסימום, היא בסרט משל עצמה, ולך אין תמיד כתוביות.. היא המתבגרת שלך. "את תסבירי לי למה היא מתלבשת ככה?!" אימא שלה צועקת עליי בעוד המתבגרת שלה...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה