הבלוג של steelisrael

steelisrael

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מפברואר 2016

חשיבות ציוד איכותי במפעלים

ככל שעוברים השנים, כך מתפתחת התעשייה. אם מדובר בתעשיית המתכת, נראה כי זו תעשייה שמאז ומעולם הייתה בעולמינו. סוגי מתכת ועיבודם השונים מוכרים לכולנו. עוד מראשית ההסיטוריה, כאשר היו נלחמים גלדיאטורים, או ארצות, ממלכות וכדומה, היו מפתחים חרבות וכלי מלחמה העשויים כולם מסגסוגת מסוימת של פלדה וברזל. המטרה הייתה מאז ומעולם ליצור חומר מחושל בצורה מיטבית, אחד כזה שיעמוד בלחצים גבוהים מחד אך יהיה ניתן לשאת אותו בקלות רבה יחסית – בעיקר בזמן לחימה. ההיסטוריה אמנם החלה כך, אך מאז תעשיות מתכת, הלכה והתפתחה. נוצרו שינויים נרחבים הן בחומרי המתכת ופיתוחן עד להגעה למוצר אמיד ואיכותי שעומד בתנאי עבודה קיצוניים.

אחד המקורבים למשפחת המתכת היא הנירוסטה. בשנים האחרונות קמו יותר ויותר דרישות לחומרי הנירוסטה. מפעל נירוסטה איכותי למעשה, יוצר פריטים מסוג פלדה עמידה שמיועדת לתעשיות רבות. האיכות הגבוהה בסוג המתכת נירוסטה היא העמידות הגבוהה, הסנטיריות ורמת ההיגיינה, החומר האיכותי מחד וקל יחסית מאידך ועוד. כמעט כלל התעשייה מוצאת שימושים בכלי נירוסטה – מפעלים דורשים לעתים שולחנות מסוג זה, ארונות ועוד, בתי חולים דורשים רמה סניטרית גבוהה, מיטות חדרי הניתוח לדוגמה עשויים נירוסטה בשל היכולת הגבוהה לניקיונם ואיכות סניטרית בלתי מתפשרת, תחום המזון מאותה רמה סניטרית משתמשים במשטחי עבודה, מדיחי כלים וכיורים מסוג נירוסטה. תעשיות צבאיות גם מוצאות שימושים רבים. בשל כך כמעט כלל התעשייה דורשת עבודת נירוסטה איכותים וכך חשוב לבחור במפעל שכזה.

מפעל נירוסטה

אחד הדברים החשובים בתעשייה גם כן הוא איכות החלקים עצמם. עבודת מסגרות איכותית היא אחת כזאת שתחזיק מעמד לאורך שנים. מסגר איכותי למעשה הוא חשוב בכלל התעשייה והן בחייו של כל אדם באופן פרטי. תשתיות ועבודות קונסטרוקציה למיניהן דורשות תכנון רב ועבדות מסגר איכותי. המטרה היא ליצור הן מוצר איכותי שיחזיק מעמד לאורך השנים, אך לא רק, הבטיחות של כל משתמש היא חשובה ביותר. לכן חשוב לבחור במסגר בעל ניסיון וותק שיבטיח עבודה איכותית, שמפעלו עומד בכלל התקנים והאישורים הנדרשים וכמובן שהמסגר עצמו עומד בתנאים המחמירים של עבודה כמסגר. תעשיית המסגרות היא נרחבת ביותר, גם לדוגמה כאשר בן אדם יוצא לנופש ומחליט על השכרת קרוואן, בין חלקי הקרוואן הנרחבים ניתן למצוא חלקים שעברו תהליכי מסגרות והן עבודות נירוסטה.

תעשיות מתכת

אחד הדברים החשובים מאוד בכל מפעל הוא נושא האשפה. מפעלים רבים זקוקים שיהיו להם אשפתונים איכותיים. רובם אינם מסתפקים בפחי האשפה הסטנדרטיים. הסיבה לכך היא שבמפעלים לעתים יש צורך בזריקת חומרים מתכלים וכאלה שאינם מתכלים.קיימת חשיבות גבוהה גםכי אותם פחי אשפה גדולים יהיו ניידים (על גלגלים), שיהיה להם לפעמים פתח ליציאת נוזלים, חיבור למלגזה לצורך ריקון, לעתים חיבור להארקה למניעת חשמל סטטי ועוד.

ישנה חשיבות גבוהה בחומרים איכותיים בתעשייה, חלק מסיבה היגיינית, חלק מסיבות בטיחותיות וחלק בכדי לקבל מענה למוצר איכותי ועמיד. לכן חשוב מאוד לבחור במוצרים איכותיים, כאלה שמורכבים על ידי מומחים ולא על ידי “חאפרים”.

עוד מהבלוג של steelisrael

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

תעשיות המתכת בישראל

שינויים ומגמות בתעשיית המתכת בישראל ברבות השנים, בישראל ובעולם התפתח מאוד כל תחום תעשיות מתכת. בעבר הלא כל כך רחוק, ערי הנמל העיקריות בישראל, אשדוד וחיפה היוו את מרבית מפעלי...

תצוגה מקדימה

למה אנו זקוקים לעבודות מתכת?

למה אנו זקוקים לעבודות מתכת? לפעמים קיימים תחומים שנראה כאילו היו כאן מאז ומעולם, כאלו שגם יישארו כאן גם בעתיד הרחוק. אחד התחומים הללו הוא תעשיות מתכת למיניהן. כמובן, שתחום זה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה