הבלוג של sorone

sorone

עדכונים:

פוסטים: 87

החל מנובמבר 2017

החיים שלנו מאוד מורכבים, כל אחד מאיתנו כייצור ביולוגי חי ונושם הוא עולם ומלואו, סרט אינסופי של סצנות קטנות וגדולות הממלאות לנו את כל תחומי החיים, זוגיות, עבודה במשפחה, כל נושא בפני עצמו ואצל חלק מהאנשים הדברים האלה חיים ביחד בצורה טובה או פחות טובה. מה שמשנה זה שאנחנו כולנו חיים באותו הסרט פחות או יותר עם שינויים מסוימים בדמויות המלוהקות והטון של הסרט.

האיכות של הסרט תלויה אך ורק בנו, היות ואנחנו הכוכבים הראשיים, אין סוף ליכולת שלנו לשפר כל רגע בכל סצנה בחיים שלנו. דברים העלולים להשתבש כנראה שישבשו, לפחות על פי מרפי וזו אחראיות שלנו לקחת את הדברים האלה ולהוציא מהם את הטוב ביותר. יש כמה תחומים בחיים שלנו שעלולים להשתבש בכל רגע נתון, למשל:

זוגיות – המצב שלנו במערכת היחסים משפיע מאוד על ההתנהלות שלנו בחיי היום יום, על חלק יותר ועל חלק פחות אבל ישנם כאלה שאם המצב לא טוב במיוחד בין בני הזוג, הוא לא מסוגל לתפקד. הריכוז הולך לאיבוד ואי אפשר לעשות שום דבר. מצד שני אם המצב מצוין מבחינה זוגית, אתה יותר מרגיש אתה מרחף, הכל בא בקלות ואתה נמצא במעיין גן עדן כזה כשאתה חוזר הביתה מהעבודה ומבלה זמן עם בן או בת הזוג שלך. כשהדברים משתבשים מבחינה זוגית, צריך לעשות חושבים ולראות כמה היא חשובה לנו אם בכלל, אני מקווה שהתשובה היא שהזוגיות חשובה וצעדים לפתור את המשבר צריכים להיכנס מיד לתוקף. דברו על זה, תפתרו את זה. זה הדרך הכי פשוט להתסכל על זה.

לימודים – רוב האנשים ניגשים ללימודים אקדמאיים בשלב מסוים אחרי הצבא מתישהו, בין אם נסעו לטיול הגדול המגיע אחרי הצבא או שלא. הלימודים במוסדות להשכלה גבוהה יכולים להיות מאוד מלחיצים בגלל כמות הזמן שמבלים בעבודה וכמות העבודות והמבחנים שיש שלעיתים מרגיש כאילו יש משקולת ענקית על הכתפיים. גם במהלך הלימודים דברים ילכו וישתבשו או לפחות לא ילכו כמו שמתכננים מראש, חשוב לדעת לשים את הדברים האלה בראש ולתת להם משקל כדי להבין איך פותרים אותם ואיך מוציאים מהם את המיטב.

עבודה – אחד הדברים הכי ניתנים לשינוי שיש. עבודה היא חשובה מאוד, אבל גם במסגרת העבודה, בין אם אתם רוצים להיות שם או לא, דברים ישתבשו, כנראה שבמקום שאתם רוצים להיות זה יקרה יותר בגלל שהציפייה שלכם מהעבודה היא גדולה יותר. כשדברים הולכים ומשתבשים בעבודה חשוב לדעת להבחין בין מקום עבודה שאתם רוצים להישאר בו לבין אחד שלא. אם התשובה היא לא, צריך לעזוב וכמה שיותר מהר כדי למצוא מקום חדש המאפשר את החופש להביא את עצמך לידי ביטוי בדרך שאתה רואה לנכון ואת ההכנסה המספקת לך כדי לחיות כמו שאתה רוצה.

אחד המקומות המאפשר את המרחב האישי והתעסקותי הזה הינו ביהיפ, חברת השיווק הרשתי המוכרת מוצרים מעולם בריאות. כל אחד יכול להפוך להיות זכיין עצמאי של ביהיפ ולהנות מעמלות על מכירת מוצרי החברה. החברה דוגלת בפיתוח אישי ותעסוקתי של כל אחד המגיע אליה והזכיינים המנוסים שלה תמיד עומדים לרשות כל אחד כדי לעזור לו להגשים את מטרותיו העסקיות והאישיות.

קרא עוד על ביהיפ

עוד מהבלוג של sorone

ביהיפ - מה חשוב במקום העבודה

3 דברים חשובים במקום העבודה אצל רוב האנשים מקום העבודה הוא הבית השני שלהם. אנשים העובדים במשרה מלאה, נמצאים בין שמונה לעשר שעות בעבודה ביום, ראשון עד חמישי, שלא נדבר על אלה הנמצאים במקום עבודה שעובד גם שישי, שבת, חגים...

תגובות

פורסם לפני 3 years

משמעות הכסף

לכל אחד יש חלומות, מהרגע שאנחנו קטנים והחלומות שלנו הם קצת יותר ילדותיים ולא מציאותיים והם משתנים ומקבלים פנים אחרות בבגרות שלנו דרך העיניים שלנו שרואות את העולם בצורה שונה כשמתקדם הזמן, אנחנו רוצים בהתחלה לעשות דברים...

תגובות

פורסם לפני 3 years

ביהיפ - הצלחה מכל הצדדים

כל אחד בחיים רוצה לחוות הצלחה במובנים כאלה או אחרים, העניין הוא שהצלחה היא מושג סובייקטיבי ואובייקטיבי כאחד. הצלחה שלי כבן אדם אל מול עצמי והצלחה שלי מול היעדים במציב העולם. חלק ייראו בהשגת כמה שיותר חופש כהצלחה וחלק...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה