הבלוג של sorone

sorone

עדכונים:

פוסטים: 87

החל מנובמבר 2017

לכל אחד יש חלומות, מהרגע שאנחנו קטנים והחלומות שלנו הם קצת יותר ילדותיים ולא מציאותיים והם משתנים ומקבלים פנים אחרות בבגרות שלנו דרך העיניים שלנו שרואות את העולם בצורה שונה כשמתקדם הזמן, אנחנו רוצים בהתחלה לעשות דברים מסוימים שלא קשורים בהכרח לנסיבות או למציאות והמוח שלנו פשוט בורח למקומות שבשלב מאוחר יותר בחיים כאנשים בוגרים יותר אנחנו מבינים שהם לא אפשריים ואנחנו לא יכולים באמת להוציא אותם לפועל, אין ספק אבל שלכל אחד יש איזשהו חלום שהתגשם כבר או כאלה שיתגשמו בעתיד.

בחיים הבוגרים שלנו, כשהמציאות דופקת לנו בחלון כל יום ודוחפת אותנו ללכת לעבודה אחרת אוי ואבוי מה יהיה איתנו, אנחנו קצת יותר חוששים לצאת למסע להגשמת החלומות שלנו, אין ספק שכל אחד אם הייתה לא האפשרות היה פשוט עוזב כל מה שהוא יכול והולך בכל הכוח להגשים את החלום שלו.

יש איזשהו חלום קטן אבל, שלכולנו יש באיזשהו מקום, או לפחות לרובנו, חלום כזה שבדרך כלל מקבל את צורתו כשאנחנו מתבגרים יותר בחיים ומסתכלים עליהם בצורה שונה מהתקופה שהיינו ילדים, החלום הזה הוא כמה שיותר כסף, כמה שיותר מהר. כולנו חלמנו לזכות בלוטו בשלב כזה או  אחר בחיים ורובנו אפילו ניגש למלא טופס רק בשביל התקופה הקצרה הזאת עד ההגרלה שנוכל לחלום מה היינו עושים אם היינו זוכים ומקבלים לידינו פתאום סכום אסטרונומי של כסף.

בחיים הבוגרים שלנו, הכסף הוא אמצעי חשוב מאוד והוא המשפיע על רמה ואיכות החיים שלנו, אנחנו צריכים אותו כדי לשרוד אבל אנחנו יכולים להשתמש בו לדברים אחרים אם רק היה לנו יותר ממנו. כסף הוא נושא מאוד מאוד מורכב, יש כאלה שמתחברים אליו מאוד מגיל קטן ויש כאלה שמסיבות כאלה ואחרות לא רואים בו המון חשיבות. אין ספק אבל שכסף הוא חשוב והחלום להיות בעל סכום כסף לא רציונלי שייך לכולם.

אז השאלה האם אני אהיה מיליונר מתישהו בחיים, התשובה היא אולי. להפוך להיות עשיר מאוד תלוי אך ורק בדבר אחד, כמה אתה מוכן לעבוד קשה בשביל זה. אין ספק שאנשים שהפכו להיות עשירים מאוד, לא משנה מאיפה הם, כאלה שעבדו בשביל זה ולא זכו בפרס איכשהו, אלו שבאמת עבדו בשביל זה, עבדו קשה מאוד. גם חברות הסטארטאפ שעשו אקזיט, לא מכרו פשוט רעיון תלוש מהמציאות, החברות הללו מכרו מוצר שעבדו מאוד קשה כדי להוציא אותו לפועל. בכל תחום שאתם הדרך להרבה כסף תלויה מאוד בכמה אתם מוכנים להשקיע ולעבוד קשה בשביל להרוויח את הכסף הזה.

בחברת השיווק הרשתי, ביהיפ, המוכרת מוצרים מעולם הבריאות, כל אחד יכול להפוך להיות זכיין עצמאי ולקבל עמלות על מכירות מוצלחות. אחד הערכים החשובים ביותר בחברה הוא עבודה קשה, כמות הכסף שתרוויח תלויה אך ורק בכמה עבודה קשה אתה מוכן לתת בשביל עצמך וההכנסה שלך.

קרא עוד על ביהיפ

עוד מהבלוג של sorone

ביהיפ - מה חשוב במקום העבודה

3 דברים חשובים במקום העבודה אצל רוב האנשים מקום העבודה הוא הבית השני שלהם. אנשים העובדים במשרה מלאה, נמצאים בין שמונה לעשר שעות בעבודה ביום, ראשון עד חמישי, שלא נדבר על אלה הנמצאים במקום עבודה שעובד גם שישי, שבת, חגים...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תכנון של העסק שלכם

ברחבי העולם ובישראל בפרט אך ורק כי זה קורה לנו מול העיניים, עסקים נפתחים ונסגרים על ימין ועל שמאל, כאילו שאין חיים שלמים של אנשים לפעמים המושקעים במקום. בין אם זה קיוסק, מספרה או איזשהי חנות אחרת המוכרת משהו או מספקת שירות...

תגובות

פורסם לפני 2 years

ביהיפ - הצלחה מכל הצדדים

כל אחד בחיים רוצה לחוות הצלחה במובנים כאלה או אחרים, העניין הוא שהצלחה היא מושג סובייקטיבי ואובייקטיבי כאחד. הצלחה שלי כבן אדם אל מול עצמי והצלחה שלי מול היעדים במציב העולם. חלק ייראו בהשגת כמה שיותר חופש כהצלחה וחלק...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה