הבלוג של sorone

sorone

עדכונים:

פוסטים: 87

החל מנובמבר 2017

כסף (לא) גדל על העצים

קלישאה ידועה היא שהכסף לא גדל על העצים. אבל אולי בעצם כן, תלוי איך אנחנו מתייחסים לכסף ומה הוא למעשה העץ שלנו.

רובנו רוצים חופש כלכלי בצורה כזו או אחרת, חלק רוצים כסף בשביל שיוכלו לקנות לעצמם דברים יקרים וחלק רוצים פשוט מספיק כסף בשביל שלא יצטרכו לדאוג ממנו. רובנו רוצים את שניהם, גם את האפשרות לא לדאוג מכסף וגם את האפשרות לקנות לעצמנו מה שאנחנו רוצים ולהרגיע את הצרכים החומריים שלנו מבלי לדאוג מהם יותר מדי כשמעבירים את האשראי. לרוב האנשים זה לא קורה, אנשים אמידים כן מגיעים למצב שהם לא דואגים מכסף בחיים היום יומיים אבל להגיע למצב שמעבירים את האשראי מבלי לדאוג מההשלכות זה כבר בשלבים אחרים בחיים אבל זה יופי של דבר לשאוף אליו.

למעשה העץ שדיברתי עליו, הוא הדרך שאתה סולל לעצמך בכדי ליצור את החיים שאתה רוצה, בין אם אתה באמת מחפש את העצמאות ואת החופש הכלכלי הזה או שאתה רוצה פשוט שקט נפשי מבחינה תעסוקתית, לעשות משהו שאתה אוהב בכדי לקום כל בוקר עם חיוך וללכת לעסוק במה שאתה באמת רוצה.

העניין הוא שאתה האדם היחיד שאחראי על העץ שלך, מהרגע ש”שתלת” את החלום הזה ועד שאתה קוטף את הפירות. הכסף שאמור לגדול על העצים הוא בעצם הגשמת המטרה שהצבת לעצמך, בחרת להיות אומן אז הציור שהוצאת הוא הפרי שהעץ הזה הניב ואם השקעת מספיק וגם תוכל למכור את הציור אז מה טוב.

החשוב הוא שתמיד צריך לטפח ולפתח את העץ, גם מבפנים וגם מבחוץ. כשאנחנו רוצים שמשהו יקרה אנחנו צריכים לעבוד עליו מאוד קשה גם רעיונית וגם פרקטית. זאת אומרת להגיע ולהבין מה בדיוק אנחנו רוצים לעשות מבחינה רעיונית וגם איך מוציאים את זה לפועל.

מאוד לא פשוט לגדל עץ שכזה וצריך סביבה טובה ותומכת כדי לעשות את זה על הצב הטוב ביותר. קשה מאוד לבד להגיע למצב שבו אתה מצליח לעשות את מה שרצית, בלי קמצוץ ולו קטן של ייעוץ והכוונה מאנשים אחרים מנוסים יותר בתחומים הרצויים.

למצוא את האנשים  הללו זה גם כן תהליך מאוד לא פשוט הדורש עבודה קשה, אנשים שיוכלו לכוון אותך מבחינה מקצועית וגם לכוון אותך מבחינה אישית ורגשית, כאלה שיבינו אותך ומה אתה מחפש לעשות בחיים.

מקום מעולה שבו קורה בדיוק זה הינו חברת השיווק הרשתי ביהיפ, המקום מלא באנשים בעלי ניסיון רב שנים בתחומי השיווק והמכירות, ובדגלה של החברה מוצרים מתחום הבריאות המטיבים עם קהל הלקוחות המרוצה שלה. העבודה בביהיפ היא כזכיין עצמאי המוכר את מוצרי החברה ולמעשה האנשים שנמצאים שם איתך גם הם זכיינים עצמאיים, אבל מכיוון שלכולם אינטרס שהחברה תצמח ותגדל אזי כולם עוזרים אחד לשני לצמוח ולהתפתח בדרך להצלחה, אם חופש כלכלי כמטרה כללית זה מה שאתה מחפש, ביהיפ זה בשבילך, וגם אם אתה מחפש דרך להכנסה נוספת פסיבית, בכדי להגשים את עצמך בדרכים אחרות.

קרא עוד על ביהיפ

עוד מהבלוג של sorone

ביהיפ - מה חשוב במקום העבודה

3 דברים חשובים במקום העבודה אצל רוב האנשים מקום העבודה הוא הבית השני שלהם. אנשים העובדים במשרה מלאה, נמצאים בין שמונה לעשר שעות בעבודה ביום, ראשון עד חמישי, שלא נדבר על אלה הנמצאים במקום עבודה שעובד גם שישי, שבת, חגים...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תכנון של העסק שלכם

ברחבי העולם ובישראל בפרט אך ורק כי זה קורה לנו מול העיניים, עסקים נפתחים ונסגרים על ימין ועל שמאל, כאילו שאין חיים שלמים של אנשים לפעמים המושקעים במקום. בין אם זה קיוסק, מספרה או איזשהי חנות אחרת המוכרת משהו או מספקת שירות...

תגובות

פורסם לפני 2 years

ביהיפ - הצלחה מכל הצדדים

כל אחד בחיים רוצה לחוות הצלחה במובנים כאלה או אחרים, העניין הוא שהצלחה היא מושג סובייקטיבי ואובייקטיבי כאחד. הצלחה שלי כבן אדם אל מול עצמי והצלחה שלי מול היעדים במציב העולם. חלק ייראו בהשגת כמה שיותר חופש כהצלחה וחלק...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה