הבלוג של sorone

sorone

עדכונים:

פוסטים: 87

החל מנובמבר 2017

“אם רק יכולתי לעשות את זה שוב..” זו הצהרה שהרבה אנשים אומרים ומקווים שהייתה להם מכונת זמן כדי שהם יוכלו לעשות דברים אחרת בחיים שלהם. כולנו היינו שם, ולעשות טעויות זה חלק בלתי נפרד והכרחי מלהיות בן אדם. אם רק הייתי יודע אז מה שאני יודע עכשיו. בחברת השיווק הרשתי, ביהיפ, מתקיים פיתוח אישי ועסקי פשוט מדהים לזכיינים העצמאיים של החברה, ותיקים וחדשים ביחד והמטרה היא שכל אחד יוכל להגשים את עצמו בכל התחומים. (קרא עוד על ביהיפ).

הדברים הבאים הם למעשה מה שהייתי אומר לעצמי הצעיר, דברים שאני מקווה שהייתי יודע אז.

קחו צעדים יותר משמעותיים בדרך לחלומות שלכם.

הזמן לא עומד מלכת, הזמן הוא משאב שאסור לבזבז אותו. ולכן אתם צריכים לעשות צעדים משמעותיים כדי לרדוף אחרי התשוקות שלכם.

“אתם צעירים, יש לכם זמן”, זה ממש לא תירוץ שיכול להחזיק מים. אני הייתי אומר לגרסה הצעירה שלי שחשוב מאוד לקחת זמן ולהבין מה הוא מחפש להגשים בחיים. לא הייתי מבזבז את הזמן הזה על חוסר ודאות.

אחרי שמבינים מה זה, הגיע הזמן לתכנונים. תתייעצו עם אנשים בעלי ניסיון רב משלכם כדי להבין יותר טוב לאיזה כיוון עליכם ללכת.

תנו 110% בעבודה הנוכחית שלכם.

אמביציה זה דבר נהדר אבל לפעמים היא יכולה להפריע לעשות את המקסימום בעבודה הנוכחית שלכם.

הסתכלות מעבר לאיפה שאתם עכשיו עלולה לא לעבוד בגלל שאתם לא תתרכזו במה שאתם עושים כרגע. אם אתם רוצים להיות טייסים וחושבים רק על זה אבל בפועל לא לומדים ולא עושים מה שצריך, אתם לא תגיעו לשם.

אל תרגישו רע כשאתם מנצחים.

לפעמים כשאנחנו צעירים יותר יש לנו הרגשה שאם אנחנו מנצחים במשהו, אנחנו למעשה גונבים מאחרים שלא ניצחו. במילים אחרות, חושבים שיש רק עוגה אחת ואכלנו את כולה מבלי להשאיר לאף אחד כלום.

האמת מאוד רחוקה מזה, ניצחון זו הזדמנות ליצור עוד עוגות לעוד אנשים. הצלחה שלכם יכולה לתת לכם הזדמנות ליצור הצלחה עבור אנשים אחרים ולהביא אותם למקום שבו אתם הייתם.

קודם כל תשלמו לעצמכם.

לפני שאתם משלמים חובות והוצאות, שימו כסף בצד המיועד לחיסכון ולהשקעות. במקום לחכות ולראות מה נשאר אחרי כל ההוצאות שלכם, תשמרו סכום מסוים ישר מההתחלה.

ככה תהיה לכם הכנסה קבועה לנכסים האישיים שלכם במקום לבזבז את הכסף הזה. אם ההכנסה שלכם לא גבוהה במיוחד אתם עדיין יכולים לשלם לעצמכם קודם, פשוט הסכום יהיה קטן יותר.

עוד מהבלוג של sorone

משמעות הכסף

לכל אחד יש חלומות, מהרגע שאנחנו קטנים והחלומות שלנו הם קצת יותר ילדותיים ולא מציאותיים והם משתנים ומקבלים פנים אחרות בבגרות שלנו דרך העיניים שלנו שרואות את העולם בצורה שונה כשמתקדם הזמן, אנחנו רוצים בהתחלה לעשות דברים...

תגובות

פורסם לפני 2 years

ביהיפ - נפש בריאה בגוף עצמאי

כל אחד רוצה להגשים את החלומות שלו באיזשהו מקום. בין אם אלו חלומות ילדותיים וקטנים או חלומות גדולים שבהם אתה משתלט על העולם הפנימי שלך ואז משתלט על העולם החיצוני גם כן, כלומר מוצא את העיסוק שנותן לך להבין את העולם בצורה...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

ביהיפ שיווק רשתי

ישנן המון חברות שעובדות בעולם השיווק הרשתי. זאת אומרת שהכנסותיהן בנויות על זכיינים עצמאיים שמוכרים בבלעדיות את מוצרי החברה ובאפשרותם לצרף עוד אנשים שיהיו מתחתיהם ברשת ויקבלו עמלות ממכירותיהם של אלה. לחברות האלה יצא...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה