הבלוג של sorone

sorone

עדכונים:

פוסטים: 87

החל מנובמבר 2017

כל אחד בחיים רוצה לחוות הצלחה במובנים כאלה או אחרים, העניין הוא שהצלחה היא מושג סובייקטיבי ואובייקטיבי כאחד. הצלחה שלי כבן אדם אל מול עצמי והצלחה שלי מול היעדים במציב העולם.

חלק ייראו בהשגת כמה שיותר חופש כהצלחה וחלק יתגאו בהצלחה המתבטאת בכסף. יש כאלו שיעד מסוים שהצליחו לכבוש בפני עצמם ייחשב כהצלחה והם מאוד יתגאו בו.

ישנם יעדים שאתה מציב לעצמך ועומד בהם ומתמלא בשמחה וריגוש, וישנם יעדים הנובעים מהצלחה של אנשים אחרים שאנחנו גם רוצים חלק ממנה או שתהיה לנו אחת כזו משלנו ואנחנו עושים מה שצריך בכדי להגשים אותה.

בעולם של היום אנחנו נחשפים להמון סיפורים של אנשים מכל רחבי העולם,  סיפורים על גבורה, אומץ, התגברות על מכשולים וסיפורי הצלחה כלכליים שגורמים לנו לתפוס את הראש, חלקם נראים לנו מפוברקים כשמטרתם היא רק למשוך את תשומת ליבנו בעולם הדיגיטלי וחלקם הם באמת אמיתיים והם אלה המעוררים בנו הכי הרבה השראה שאפשר. כשאנחנו נחשפים לסיפורים האלה אנחנו באיזשהו מקום רוצים את ההצלחה הזו לעצמנו, כשמדובר על סיפורי הצלחה כלכליים בעיקר, אנחנו שואפים וחפצים בחופש שחשבון בנק מבוסס יכול להעניק לנו.

על מנת להגיע להצלחה שכזו ישנם כמה יעדים לכבוש בדרך, ואני מתכוון לכל הצלחה באשר היא, בין אם המטרה הכוללת היא למצוא יותר רגעי חופש בשגרה שלנו ובין אם המטרה היא להכניס יותר כסף.

יש לעשות הפרדה בין היעדים שאנחנו מציבים לעצמנו אל מול עצמנו לבין היעדים שאנחנו מציבים לעצמנו התלויים בהצלחתנו בעולם.

  • דוגמא ליעד שאנחנו יכולים להציב לעצמנו הוא למשל, להיות יותר חברתיים באירועים עסקיים או להיות יותר מנומסים בסיטואציות מסוימות, אלה הם דוגמאות ליעדים שאנחנו מעמידים לעצמנו וכל מטרתם הוא לשפר אותנו כבני אדם, אנחנו היחידים שיודעים שהצבנו את היעדים הללו לעצמנו ואנחנו היחידים היכולים להביא לשינוי הנחשק.
  • דוגמא ליד בפני העולם הוא למשל יעד התלוי בהכנסות כלכליות, במכירות וכדומה. אחנחנו מציבים לעצמנו יעד מכירות מסוים עד סוף החופש ואנחנו תלויים בעולם החיצוני באיזשהו מקום בכדי להגשים את היעד הזה, הצלחתנו תלויה (לא רק) באנשים שייקנו את המוצר, אם באופן תיאורטי אף אחד לא מתעניין במוצר שלנו, אין לנו סיכוי למכור אותו ולהגיע ליעד.

שתי סוגי ההצלחות המצוינות למעלה, הן למעשה יעדים שאנחנו אמורים להרגיש מאוד מסופקים בהשגתם, על מנת להשיג אותם על הצד הטוב ביותר יש להקיף את עצמנו באנשים השואפים והולכים לכיוון הצלחה כלשהי גם הם. וזאת מכמה סיבות, אנשים השואפים ורעבים להצלחה יכולים להניע אותך ולתת לך השראה יום יומית להשיג את היעדים שאתה הצבת לעצמך בתחומים שונים.

תועלת נוספת מכך היא שלהקיף את עצמך באנשים שתמיד רדפו אחרי משהו, נותן לך מאגר גדול מאוד של עצות ועזרה שאתה יכול לקבל מהם בשעת הצורך כשאתה נתקל במכשולים להשגת היעדים שלך.

תשאלו את עצמכם  שתי שאלות: איך הייתי רוצה להשתפר כבן אדם, ואיך הייתי רוצה שאיכות החיים שלי תשפר,

הקיפו את עצמכם באנשים הנכונים וצאו והגשימו יעדים אלו.

מקום מעולה שבו אתה יכול להגשים את עצמך באופן מושלם הינה חברת השיווק הרשתי ביהיפ, החברה דואגת לערוך כנסים, קבוצות עבודה והרצאות שכל מטרתן היא להביא הצלחה לזכיינים העצמאיים שלה על ידי פיתוח אישי ועסקי. קרא עוד על ביהיפ.

עוד מהבלוג של sorone

ביהיפ - נפש בריאה בגוף עצמאי

כל אחד רוצה להגשים את החלומות שלו באיזשהו מקום. בין אם אלו חלומות ילדותיים וקטנים או חלומות גדולים שבהם אתה משתלט על העולם הפנימי שלך ואז משתלט על העולם החיצוני גם כן, כלומר מוצא את העיסוק שנותן לך להבין את העולם בצורה...

תגובות

פורסם לפני 3 years

משמעות הכסף

לכל אחד יש חלומות, מהרגע שאנחנו קטנים והחלומות שלנו הם קצת יותר ילדותיים ולא מציאותיים והם משתנים ומקבלים פנים אחרות בבגרות שלנו דרך העיניים שלנו שרואות את העולם בצורה שונה כשמתקדם הזמן, אנחנו רוצים בהתחלה לעשות דברים...

תגובות

פורסם לפני 3 years

פתרון בעיות בתחומים שונים בחיים

החיים שלנו מאוד מורכבים, כל אחד מאיתנו כייצור ביולוגי חי ונושם הוא עולם ומלואו, סרט אינסופי של סצנות קטנות וגדולות הממלאות לנו את כל תחומי החיים, זוגיות, עבודה במשפחה, כל נושא בפני עצמו ואצל חלק מהאנשים הדברים האלה חיים...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה