הבלוג של sorone

sorone

עדכונים:

פוסטים: 87

החל מנובמבר 2017

3 דברים חשובים במקום העבודה

אצל רוב האנשים מקום העבודה הוא הבית השני שלהם. אנשים העובדים במשרה מלאה, נמצאים בין שמונה לעשר שעות בעבודה ביום, ראשון עד חמישי, שלא נדבר על אלה הנמצאים במקום עבודה שעובד גם שישי, שבת, חגים ולילות. אלה בכלל אולי עובדים את אותם השעות כמו משרה מלאה רגילה אבל העומס עליהם הוא גדול יותר בגלל מגוון השעות הלא קבועות בהם הם לא נמצאים בבית שלהם אלא במקום העבודה.

אנחנו חיים בזמן שבו לא נשתחרר בקרוב מכמות השעות ההזויה הזו וכמות הזמן שאנחנו מבלים במקום העבודה, אם לא נעשה את זה בכמות הזו ובדרך הזו יהיה קשה מאוד לשלם את החשבונות ולשרוד את החודש.

ישנם אנשים העובדים במקומות המאפשרים יותר חופש ויש כאלה שהם בכלל עצמאיים והאג’נדה היומית והחודשית שלהם היא ביידם בלבד ללא תלות באף אחד, רק בשאיפותיהם להצלחה כלכלית ואישית.

על מנת ליצור מצב שטוב לנו במקום העבודה הבא שלנו, חשוב שנדע לשים לב לשלושת הדברים האלה ולהשתדל להתרחק כמה שיותר מסממנים ראשוניים ברגע שהם עולים אצלנו במקום עבודה חדש.

  1. טוב לי ללכת לשם? שאלה קצת מטופשת על פניה אבל חשוב שנדע האם נוח לנו להגיע לעבודה מבחינת איך שאנחנו מגיעים לשם ( ברכב פרטי או תחבורה ציבורית). הנסיעה לעבודה בבוקר צריכה להיות כמה שיותר רגועה ונינוחה. בין אם לא לעמוד בפפקים לא רציונליים רק כדי להגיע לעבודה או בפפקים כשאלה בדרך חזרה הביתה כשאתה גם ככה עייף וגמור מיום העבודה.
  2. שכר הולם, אין ספק שקשה מאוד למצוא את מקום העבודה שאתה מרגיש על ההתחלה שאתה מקבל את השכר שאתה מרגיש שמגיע לך על העבודה שאתה עושה, זה לגיטימי ובסדר בהצלחה. חשוב לשים לב האם אנחנו חושבים שהמקום שאנחנו הולכים לעבוד בו יפנק אותנו בהעלאה בשכר ברגע שנוכיח את עצמנו ואפילו להעלות את הנושא כשההזדמנות מציגה את עצמה. אם אנחנו נמצאים במקום שבו אנחנו יודעים שלא יעריכו את העבודה שלנו במרוצת הזמן, למה להיות שם בכלל.
  3. חברה טובה – האנשים, הם פקטור קריטי בחוויה שלנו בעבודה ואולי הדבר שהכי קשה למדוד בהשוואה לשניים שהזכרתי למעלה. לפעמים לוקח זמן לפתח מערכות יחסים טובות עם האנשים עמם אתה עובד, הגעת למקום עבודה ואתה נמצא בחדר עם אנשים שסביר שלא פגשת לפני ועכשיו אתה צריך לחלוק איתם את המרחב במשך רוב זמן היום. התמזל מזלכם אם קל לכם מבחינה חברתית אבל אם לא ואתם מעט יותר סגורים, תנסו למצוא את אלו שכן תוכלו להתחבר אליהם ולתת לזה לקרות לאט לאט, בלי חשש או פחד להיות מי שאתם.

לסיכום

מקום העבודה הפך להיות לבית שני של כולם, המקומות הטובים ביותר לעבוד בהם הם כאלה שאתה מרגיש שכולם חלק ממשפחה אחת, כל אחד יכול להיות עצמו, ללא פוליטיקה ושקרים. תנסו לשאוך למצבים האידיאליים האלה בעבודה אצלכם, בין אם זה ליזום אירועים חברתיים של העובדים או סתם להשתדל להתעניין בשלומם של העובדים איתכם ובאמת להקשיב לתשובה. הדרך ליצירת משפחה כזו במסגרת העבודה יכולה להיות ארוכה אבל ברגע שמגיעים לשם, אין מקום עבודה יותר טוב.

קרא עוד על ביהיפ

עוד מהבלוג של sorone

משמעות הכסף

לכל אחד יש חלומות, מהרגע שאנחנו קטנים והחלומות שלנו הם קצת יותר ילדותיים ולא מציאותיים והם משתנים ומקבלים פנים אחרות בבגרות שלנו דרך העיניים שלנו שרואות את העולם בצורה שונה כשמתקדם הזמן, אנחנו רוצים בהתחלה לעשות דברים...

תגובות

פורסם לפני 2 years

ביהיפ - נפש בריאה בגוף עצמאי

כל אחד רוצה להגשים את החלומות שלו באיזשהו מקום. בין אם אלו חלומות ילדותיים וקטנים או חלומות גדולים שבהם אתה משתלט על העולם הפנימי שלך ואז משתלט על העולם החיצוני גם כן, כלומר מוצא את העיסוק שנותן לך להבין את העולם בצורה...

תגובות

פורסם לפני 2 years

פתרון בעיות בתחומים שונים בחיים

החיים שלנו מאוד מורכבים, כל אחד מאיתנו כייצור ביולוגי חי ונושם הוא עולם ומלואו, סרט אינסופי של סצנות קטנות וגדולות הממלאות לנו את כל תחומי החיים, זוגיות, עבודה במשפחה, כל נושא בפני עצמו ואצל חלק מהאנשים הדברים האלה חיים...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה