הבלוג של sorone

sorone

עדכונים:

פוסטים: 87

החל מנובמבר 2017

 

כמה פעמים במהלך היום אנחנו חווים תחושה של תשישות, כזאת שמשתלטת על כל הגוף ומונעת מאיתנו לתפקד כמו שצריך. תחושת עייפות שגורמת לנו רק לדמיין את המיטה שלנו ורצון חזק שעולה לישון שבועיים ברצף.

 הגורמים לתחושת העייפות האינסופית הזאת יכולים להיות רבים, החל מתזונה לא נכונה, צריכה של חומרים שלא טובים לנו ( סיגריות, אלכוהול וכדומה) או לחץ שעובר איתנו מיום ליום ויכול לנבוע מהמון גורמים שונים.

בנוסף, עניינים בריאותיים נוספים יכולים להוות גורם לעייפות כרונית ולחץ נפשי. אני ממליץ בחום על מוצרים של חברה בשם ביהיפ, אינדיגו – משקה האנרגיה הראשון מהטבע ו- פרפל- קפסולות לטיפול בתאי הגוף.

בכל אופן, ההרגשה הנוראית הזאת של תשישות הולכת איתנו דקה דקה, שעה שעה, כל יום ביומו עד הסופש ששם אנחנו מרגישים לכמה שעות שאנחנו סוף סוף נחים כמו שצריך וממלאים מצברים, למרות שהגוף שלנו לא עובד ככה, ושעות שינה זה לא משהו שאפשר להשלים, זה לא מד שצריך למלא אותו ואם לא ממלאים ונשארנו בחיים אנחנו יכולים למלא אותו בשינה אחת ארוכה, זה פשוט לא עובד ככה.

עוד משהו שיכול לגרום לתחושה הזאת הוא השגרה שאנחנו חיים בה, אני לא מתכוון לצדדים הטכניים שלה כמו שינה טובה לפני יום עבודה, אני מתכוון פשוט לחוסר החשק שיש לנו לחוות את השגרה הזאת יום יום וחוסר היכולת שלנו להשתחרר מזה מכיוון שאנחנו למעשה תלויים בהכנסה שהשגרה הזאת יוצרת אחרת אנחנו לא יכולים לסיים את החודש בצורה נוחה, ולחץ כלכלי זה הדבר האחרון שצריכים על הראש אם הוא כבר לא שם בתוך המציאות הקשה שאנחנו חיים בה. שלא נדבר על מצבים שאנחנו לא לבד ויש לנו משפחה לדאוג לה ולקוות שנוכל לעשות זאת ושלא ייחסר להם דבר.

השגרה הזאת יכולה כל כך להעיק ולעורר לחץ שהיא מקשה על השינה, בין אם במודע או לאו.

היא מקשה על התפקוד וכמה שלא תהיה בן אדם חיובי, קשה מאוד אחרי הרבה זמן בשגרה מסוימת להישאר חיובי כלפי משהו שאתה יודע עמוק בפנים שהוא לא בשבילך.

אם כל אחד היה עושה מה שהוא רוצה הכל היה יותר טוב, והיה הרבה יותר טוב אם כל אחד היה עושה את מה שהוא חולם לעשות. ההשקעה והמאמצים שאנשים היו עושים בעבודה שלהם היו עולות בצורות משמעותית בגלל שהבן אדם מרגיש שיש לו מה לתרום ושהוא מוערך על פי מה שהוא יודע שהוא אמור לעשות בחיים.

כל אחד החי בתוך שגרה כזאת לפעמים לא יודע איך לצאת מזה או מפחד לצאת ממנה בגלל ההשלכות שהוא מדמיין, אני אומר שכל יום שאתם דוחים איזשהו חלום או איזשהי שבירת שגרה, קטנה כגדולה, זה עוד זמן שבו אתם מעכבים את ההגשה העצמית שלכם. לכל אחד יש את הדרך שלו לשבור את השגרה, חובה לעשות את זה לעיתים כמה שיותר קרובות, שגרה זה מצוין, אם יודעים איך להשתחרר ממנה מדי פעם כדי לא ליפול ולאבד את עצמך בתוכה.

אין דרך יותר טובה מפשוט לעבוד במקום לא שגרתי, להיות עצמאי ולעשות מה שאתה רוצה, כמו בחברת ביהיפ למשל שאצלה יש אפשרות לעבוד כזכיין עצמאי המוכר את מוצרי הבריאות שציינתי בהתחלה, וגם להנות מכל העזרה שרק אפשר לדמיין מהאנשים הנמצאים בחברה. מקום מעולה להתפתח בו מבחינה כלכלית ואישית. קרא עוד על ביהיפ. 

עוד מהבלוג של sorone

ביהיפ - מה חשוב במקום העבודה

3 דברים חשובים במקום העבודה אצל רוב האנשים מקום העבודה הוא הבית השני שלהם. אנשים העובדים במשרה מלאה, נמצאים בין שמונה לעשר שעות בעבודה ביום, ראשון עד חמישי, שלא נדבר על אלה הנמצאים במקום עבודה שעובד גם שישי, שבת, חגים...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תכנון של העסק שלכם

ברחבי העולם ובישראל בפרט אך ורק כי זה קורה לנו מול העיניים, עסקים נפתחים ונסגרים על ימין ועל שמאל, כאילו שאין חיים שלמים של אנשים לפעמים המושקעים במקום. בין אם זה קיוסק, מספרה או איזשהי חנות אחרת המוכרת משהו או מספקת שירות...

תגובות

פורסם לפני 2 years

ביהיפ - הצלחה מכל הצדדים

כל אחד בחיים רוצה לחוות הצלחה במובנים כאלה או אחרים, העניין הוא שהצלחה היא מושג סובייקטיבי ואובייקטיבי כאחד. הצלחה שלי כבן אדם אל מול עצמי והצלחה שלי מול היעדים במציב העולם. חלק ייראו בהשגת כמה שיותר חופש כהצלחה וחלק...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה