הבלוג של גברת הבלים

הבל הבלים

אני מי שאני, הבלוג הזה הוא מה שהוא. כל השאר, הבל הבלים.

עדכונים:

פוסטים: 136

החל מינואר 2014

הצילו! הגברת הבלים נפלה ברשת הזדונית של עולם הספורט, ואין לה כח לקום.

17/02/2016

מדע בדיוני. סדרה שבה מתואר משטר אימונים כלשהו שעוברת גברת הבלים יכולה להיות רק סדרת מדע בדיוני.

אני לא מתאמנת, זה ידוע. אני שונאת לרוץ. לא שחיתי מאז הפכתי לאמא, ואני צועדת רק אם לא חם מדי. או קר מדי. או אם אני במחזור. או אם אכלתי ארוחת ערב. או בוקר. או אם יש משהו יותר מעניין לעשות, כמו ללכת לישון. כן כן, ספורט זה חשוב, ידה ידה ידה, אשה בגילי מילים מילים נשפכות כמו מים, והצקצוק הביקורתי של האחות בקופת חולים, כשאני משקרת במצח נחושה שאני צועדת פעם-פעמיים בשבוע (מה ששואלים היום כשאת באה לעשות חיסון שפעת, ממש קאגעבע). כל זה לא מזיז לי. נוח לי כשנוח לי. אני לא אוהבת to feel the burn. נעלי ספורט זה נוח מאוד – לקילומטראז’ השבועי בסופרמרקט. מכנסי ספורט זה בשביל שאוכל לשבת על כורסת הקריאה שלי בישיבה מזרחית.

אז איך הגעתי לכל זה? איך שמגיעים לכל דבר גדול. צדו אותי. פשוטו כמשמעו. מרוב פוסטי פייסבוק שבהם אני משתלחת בכל האצניות / רוכבות / טריאתלטיתלתילתיללתייות, הפסקתי להיות אנונימית ונלכדתי בקו הירי של ברוריה בובליל, טריאתלטית ומאמנת לכושר, תזונה ונראות, שהחליטה לקחת אותי בשבי ולהמיר את דתי.

מה יהיה פה, בסדרה הזו?  ברוריה תנסה להפוך אותי למכורת ריצה. כזו ששותה אנדורפינים לארוחת חצות, קמה בחמש בבוקר, עם חליפות ריצה של דוגמניות ושעונים שמחשבים את קיצי לאחור. אני, מבחינתי, קודם כל לא רצה. לא רצתי מאז הייתי חיילת והייתי צריכה להספיק אוטובוס, ובטח שלא אתחיל עכשיו. אני הולכת. אני אראה לה שיש כזה דבר עודף ספורט, שזה מזיק לבריאות, ושאני בנאדם הרבה יותר נחמד כשאני שותה קפה במקום אנדורפינים ואוכלת עוגה במקום קייל. וכן, הבטן שלי רכה, ושרירי הירך שלי גם. בכל שבוע, פעמיים בשבוע, אני אצטרף לקבוצה של ברוריה, אלך ואעשה תרגילים לפי ההוראות שלה. פעם בשבוע אכתוב לכן כמה רע זה היה וכמה אני סובלת.

ואיפה אתן נכנסות לעניין? פשוט מאוד. אתן תקראו בכל שבוע על מעללי, ובסוף הפרוייקט תחליטו כ-ו-ל-כ-ן להפסיק עם הריצה הטיפשית הזו שלא מובילה לשום מקום חוץ מלרצועות קרועות ולעוד צרות שלא יפה לכתוב עליהן בבלוג של גיברת.

אל תדאגו, זה לא במקום פוסט על אוכל, או המלצה על ספר. וגם בסדרה הזו אני מקווה למצוא שיר לכל פוסט, למרות שספורט לא עושה לי לשיר בכלל.

בתמונה למטה: חומרים, אשר שימוש בהם מביא לייצור הורמונים שמקילים על סטרס. אחד מהם מביא לייצור אנדורפינים, האחר לייצור סרוטונין. קדימה סרוטונין!!!

choc_shoes1

 

לסיכום, איימי הצדיקה, נשמתה עדן, הייטיבה לתאר את המצב בפואמה הבאה:

embedded by Embedded Video

 

בפוסט הבא בסדרה: שבוע האימונים הראשון, והדילמה הגדולה: להגיע באוטו לאימון ספורט – פדיחה או טדיחה?

זה הכל להפעם. היו שלום, ונשיקות עם רוז’ מגברת הבלים!

 

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞ 

 הי! אהבתן מה שקראתן? אתן מוזמנות לעקוב אחריי באופן קבוע, בכפתור “עקוב אחרי” כאן למעלה או בדף הפייסבוק שלי גברת הבלים 

עוד מהבלוג של גברת הבלים

תצוגה מקדימה

חמושה במשקפיים: תרצה אתר - ציפור בחדר

  היום הפינה הספרותית שלנו, חמושה במשקפיים, היא לא על ספר, אלא על סרט תעודי ישראלי. הבמאי והמפיק ארי דוידוביץ' חקר את סיפור חייה ומותה של תרצה אתר, והוא...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

ירקות שורש בתנור

אני מכירה את מיה בר-חיים כבר כמעט תשע שנים. שתינו בנות אותה עיר, וכבר כמעט תשע שנים שאני אוכלת אצלה, במטבח של מיה, ארוחת בוקר בכל יום שישי. האוכל של מיה מזכיר לי בית, אבל פנסי. כמו שהבית שלי היה, אם מישהו היה מבריק את כלי...

תצוגה מקדימה

הגברת מגבנת

שלום קוראים יקרים. מי שעוקב קצת אחר הגברת (הי דארלינג! מתי אתה חוזר היום הביתה?), יודע כבר שהגברת אוהבת לשחק במטבח. לא רק ארוחות צהריים לילדים שצריכים לגדול גדולים, אלא גם אוכל מושחת, קינוחים סקסיים וכהנה וכהנה משחקים. בין...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה