הבלוג של sophie2019

sophie2019

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מיוני 2019

“עכשיו בקולנוע”. מה יש עכשיו בקולנוע? כבר הצלחתי לעניין אתכם, לא? מה שיש עכשיו בקולנוע זה מה שהוליווד רוצה להזיז איתו את העולם, וזה מה שאנחנו חיים.

מה יש עכשיו בקולנוע היא אחת השאלות הבסיסיות ביותר בחיי היום יום של אנשים שאוהבים לבלות אבל אין להם מספיק תקציב או זמן לפתוח את הראש ולצאת מהקופסה, ותוך כדי רוצים לחוות כמה שיותר עולם ותרבות. בעצם, זה פחות או יותר מתאר את כולנו, בני האדם הפשוטים של העולם המודרני, כלומר זה תקף גם אלייך גברת.

סרטים חדשים שיש עכשיו בקולנוע הם בעצם מה שהוליווד רוצה שנראה בזמן הקרוב והיא דואגת לדחוף לנו את זה טוב טוב לגרון, בלי לתת לנו לחשוב יותר מדי על מה אנחנו רוצות שיהיה שם. מה שיש עכשיו בקולנוע זה מה שהם קבעו, ואנחנו צריכות לשקוע לזה.

מצד שני, אני לא כל כך מתנגדת. יש תקופות בהן כל מה שיש עכשיו בקולנוע הוא פשוט מצוין, וזה תענוג ללכת ולחוות ולספוג ממנו קצת הוליווד ותרבות עולם. בסופו של דבירם סרטים חדשים זה משהו שאהוב כמעט על כולם, ותמיד שווה לחפש בעצמכם את הלהיט הבא שתתאהבו בו.

עכשיו בקולנוע, תזכרו שזה מה שמזיז לנו את החיים. רוצים או לא רוצים, הוליווד משיטה את הספינה והיא הקפטן התרבותי העיקרי שמתווה לנו את חיי היום יום, בעיקר מבחינה ויזאולית אבל גם מבחינה רגשית. מוכנה או לא, כדאי לך להצטרף גברת.

עוד מהבלוג של sophie2019

תצוגה מקדימה

ביטוח מחלות קשות - למה כל אחת צריכה את זה?

זה נשמע אולי קצת מוזר ותמוה, אבל ביטוח מחלות קשותזה משהו שגם את צריכה ביטוח מחלות קשות הוא ביטוי שבטח לא עושה יותר מדי טוב לאף אחת, אבל ברגע שתביני למה גם את צריכה ביטוח מחלות קשות ועדיף שעה אחת קודם, תוכלי להבין למה זה דבר...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

פילטר פחם - מה זה ולמה זה חשוב?

פילטר פחם הוא מוצר למעשנים שפועל באופן כמעט פלאי ומסנן כ-90% מהחומרים המזיקים שיש בסיגריה או בטבק מגולגל. פילטר פחם זה לא גמילה מעישון, אבל זה הפסקה אקטיבית של מרבית הנזק שלו. פילטר פחם, כאשר מדובר על פילטר פחם המשמש לגלגול...

תגובות

פורסם לפני 5 months
תצוגה מקדימה

משרד פרסום - גם אתה צריך

משרד פרסום, דיגיטלי במקום המסורתי שהיה פעם, הוא הדרך של כל מותג או עסק להצלחה ושיווק מוצלח ופורה, בעיקר בזה האינטרנטית. ככה משרד פרסום יעזור לכם להביא עוד כסף וכניסות לנכסים הדיגיטליים שלכם: משרד פרסום דיגיטלי הוא הדבר...

תגובות

פורסם לפני 5 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה