הבלוג של דניאלה

דניאלה

ברוכים הבאים לבלוג שלי, אני דניאלה, גרה אי שם בכפר צפוני עם בן זוגי, 3 ילדים מקסימים, כלבים...ציפורים..דגים...ומידי פעם מצטרפים גם כמה עכבישים

עדכונים:

פוסטים: 12

החל ממרץ 2013

עכבר העיר ועכבר הכפר וחיות אחרות בדרך

20/03/2013

נתחיל מזה שאני עירונית ותמיד הייתי עירונית. את טיול הערב שלי עשיתי בקניון שמול הבית.
ובכל זאת, לפני כשמונה שנים החלטנו החלטה נועזת שדרך אגב מאוד לא אופיינית לי…לעבור לגור במושב בצפון הרחוק. כל מי שהכיר אותי הופתע  מאוד על ההחלטה והיה בטוח שלא נעמוד בזה.
אני שנשבעתי לבעלי שאין סיכוי בעולם שאגור בבית קרקע…הרי יש ג’וקים …וגם הגנבים , אתם יודעים …
תוך פחות מחצי שנה מההחלטה מצאתי “בערך עבודה “( איך שעברנו, הבוס שהעסיק אותי רק לפני כחודש הודיע לי שהוא סוגר את המשרד כי הוא מצטרף לאשתו בשליחות בחו”ל).

השכנים החדשים שמחו לקבל פנינו בעוגות וכמובן שגם מלחמת לבנון שמחה לקבל את פנינו ועשתה זאת בקול תרועה רמה.

הליך הבנייה היה מהיר יחסית ולקח פחות מחצי שנה לבנות את בית החלומות שלנו, אולי בגלל שהקבלן ברח לפני הסוף…

בחודש הראשון כבר הבנתי מה זה בית קרקע כאשר היו לנו 2 עכברים בבית שלא היו מוכנים לעזוב . האזור האהוב עליהם היה המטבח וחדר האמבטיה…מעדיפה לא להתייחס לדרך בה הוצאו מהבית.

יצא לי גם לקחת את נעל ההתעמלות של הקטנה שלי ולגלות להפתעתי קרפדה קטנה שמצאה לה פינה חמה ללילה. באותו הרגע נתתי צרחה ביחד עם הילדים שלי , קפצתי על השולחן וקראתי לאחיין שלי שגר בבית שליד ( כן שכחתי לציין שכל המשפחה שלי עשתה “עלייה”).

עם הזמן התרגלתי לכל בעלי החיים שנוטים לבקר ואפילו התחלתי לאהוב את רובם…דואגת להוציא אותם בזהירות מהבית וכמובן לא לדרוך על הצפרדעים שממש מעבר לדלת. בשנה האחרונה משפחה של 7 חזירי בר החליטו לבלות מידי לילה בתוך הגינה שלנו. העיקר השקתי את הגינה, גידלתי אפרסמונים למופת…הכל בשביל “הגורים הקטנים” .

המינוס במעבר למושב הוא שנראה שהילדים שלי חיים בתקופה אחרת… ללכת אתם לקניון זו ממש אטרקציה וההתלהבות שלהם מהמדרגות הנעות…זה ממש מביך. מעלית זה בכלל לונה פארק ואם היא שקופה אז וואו!

אין ספק שהמעבר למושב עשה לנו טוב למרות שלכל דבר יש מחיר. מה שבטוח אני לא רואה את עצמי חוזרת לעיר…

עוד מהבלוג של דניאלה

תצוגה מקדימה

נשות המילואימניקים...יש כאלו?

נשות המילואימניקים... כמה פעמים קרה שהבעל נקרא למילואים בדיוק בשבוע הניקיונות לפני פסח, כמה פעמים בחנוכה, אולי במסיבת סיום של הילד בגן, קרה שהיה במילואים ביולי – אוגוסט??? מעניין מה משותף לכל המועדים. האם אני צריכה...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ילדים של אחרים...שלנו

כמה פעמים ראיתם כתבה על מקרה טרגי ובו נשאר ילד לבד? כמה פעמים אמרתם שאתם מוכנים לקחת אותו ולתת לו בית חם? אני בטוחה שזה קורה למספר לא מבוטל של אנשים ...אבל אף אחד לא ייתן לכם...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

הצפון זה הבית שלי

כשכל עם ישראל מגיע לצפון , אני מרגישה שהוא מגיע אלי הביתה...אני מרגישה גאווה, מרגישה מיוחדת...מראה לילדים שלי שכל עם ישראל מגיע אלינו כי זה המקום הכי יפה בארץ, מזכירה לגדולה שלי שעם כל הכבוד לכיף של הקניונים, הנה אנשים בוחרים...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה