הבלוג של דניאלה

דניאלה

ברוכים הבאים לבלוג שלי, אני דניאלה, גרה אי שם בכפר צפוני עם בן זוגי, 3 ילדים מקסימים, כלבים...ציפורים..דגים...ומידי פעם מצטרפים גם כמה עכבישים

עדכונים:

פוסטים: 12

החל ממרץ 2013

זה מייל שהועבר אלי היום למס’ מיילים בבעלותי ולעוד מכרים שלי. נראה שהמייל נשלח בתפוצה רחבה בניסיון לדוג “נתבעים “פוטנציאלים  וליצור פרסומת סמויה לרכישת רשיון למשחקי הספורט. מבחינתי אין לי שום קשר לנושא והוא מהווה הטרדה חמורה ושימוש אסור במערכת המיילים. מעניין כמה קיבלו את אותו מייל…אולי כדאי לתבוע אותם על הטרדה ושליחת דואר זבל…

לכב’
בעל העסק

ג.א.נ.,

הנדון: התראה בטרם נקיטת הליכים משפטיים*
בשם מרשתנו, ערוץ הספורט בע”מ, הננו מתכבדים לפנות אליכם בעניין כדלקמן:
1. משרדנו אמון על גביית דמי רישיון לשידור ציבורי/ מתן היתר/רשיון להקרנה של התכנים המשודרים בערוצי הספורט הבאים: “ספורט 5″, “ספורט 5 פלוס”, “ספורט 5 לייב”, “ספורט 5 גולד”
(שייקראו להלן: “הערוצים”), הן במסגרת ערוצים המשודרים באיכות שידור רגילה והן באיכות שידור HD.
2. בימים אלה יחל מבצע תיעוד, בהיקף ארצי, במטרה לאתר את כל בתי העסק המבצעים שידור ציבורי כאמור, ומפרים בכך ברגל גסה את זכויות מרשתנו.

3. למניעת אי נעימויות – הנכם נדרשים בזאת, מיד עם קבלת מכתבנו זה, להסדיר את הרשיון לשידור לתקופה שבין 6/13-5/14 על פי המחירון הרצ”ב.

4. לרכישה של רשיון שידור למשחק בודד או לרישיון שנתי, יש ליצור קשר עם משרדנו בימים א-ה, בשעות 8:00 עד 17:00 באחת מדרכי ההתקשרות המפורטות מטה.

5. ניתן לשלם באמצעות כרטיסי אשראי, בפריסה בתשלומים בקרדיט, וכמו כן ניתן לשלם בשיקים, בפריסה של עד שלושה תשלומים ללא ריבית.

6. מובא בזאת לידיעתכם, כי כל מקרה של שידור הערוצים, באופן ציבורי ו/או פומבי, מבלי שהוסדר תשלום הרישיון מול מרשתנו, חברת ערוץ הספורט הע”מ,אשר הינה בעלת הזכויות בכל הקשור לזכויותיה בתכנים
אלה הנך עובר על הוראות חוק זכות יוצרים, התשס”ח, 2007 הקובע סכום פיצוי ללא הוכחת נזק בשיעור של עד 100,000 ₪ בגין כל הפרה והפרה של הזכות המוגנת בחוק.

7. שידור כאמור, ללא הסדרת הרשיון, מהווה הפרת זכויותיה של מרשתנו ושימוש שלא כדין בקניינה, מעשים הגורמים למרשתנו, בעלת הזכויות, לנזק כספי ניכר.
8. למען הסר ספק, מרשתנו רואה בכל שידור/הקרנה ציבורי ו/או פומבי, אשר בוצעו ללא הסדרת התשלום כעוולה נפרדת, המזכה אותה בקבלת הפיצוי הקבוע בחוק – זאת ללא הוכחת נזק כאמור.

9. בכוונת מרשתנו למצות את זכויותיה תוך קבלת מלוא הכספים המגיעים מכל בית עסק מפר עקב עוולות, אשר בוצעו עד כה, וכן לדאוג, כי בית עסק מפר לא ימשיך בביצוע העוולות מעתה ואילך, ללא הסדרת התשלום/ההרשאה מול בעלת הזכויות, באמצעות משרדנו.

10. אין במכתבנו זה כדי למצות את מלוא טענות מרשתנו, כפי שאין במה שלא נאמר בו כדי לוותר על טענה כלשהיא.

בכבוד רב ,
אופיר פדר, עו”ד
אפרה (אווה) מור, עו”ד

* הסדרת הרישוי אינה מקנה חסינות מפני חובות עבר, ואם קיבלתם דרישה ו/או תביעה בגין הפרות שתועדו בבית העסק, אין בהסדרת הרישוי לשנת 2013 כדי לבטל את התביעה בכולה או בחלקה.

דרכי ההתקשרות עם משרדנו:

דואר אלקטרוני: [email protected]il

טלפון ישיר: 077-7373717

טלפון ראשי משרדי חברת עו”ד פדר: 077-7373737

פקס: 153-9-8355122

• הודעה זו אינה ממצה את מלוא טענותיה של חברת ערוץ הספורט בע”מ, ואין לראות במה שלא נאמר בה כדי וויתור על טענה כלשהי.
• הסדרת הרישוי העתידי אינה מקנה חסינות מפני חובות עבר, ומי מכם אשר קיבל או יקבל במהלך הימים הקרובים דרישה או תביעה בגין הפרות שכבר תועדו , בין אם במשחק גמר ליגת האלופות במוצאי שבת ה- 25/5/2013 ,
בין אם בשידורי תקצירים/סיכומים/פרשנויות מטורניר היורו לנבחרות עד גיל 21 המתקיים בימים אלה ובין אם בכל שידור אחר, מובהר בזאת כי רכישת רישיון עתידי כדי לבטל דרישה או תביעה כלשהי.
• יחד עם זאת, חברת ערוץ הספורט בע”מ בהחלט תביא בחשבון רכישה של רשיון שידור עתידי במסגרת שיקוליה ביחס לניהול הליכים כנגד מפרי עבר, שכבר תועדו מפרים את זכויותיה בשידורים.

אנו מבקשים להבהיר ולהדגיש כי לא תישלח התראה פרטנית כלשהי הנוגעת לדרישה להפסקת שידורים כלשהם, וכל מי מכם אשר שידר בעבר או ימשיך לשדר את התכנים הבלעדיים של חברת ערוץ הספורט בע”מ,
ימצא עצמו נדרש לפצות את חברת ערוץ הספורט בע”מ, כאמור לעיל, בסכומים של עד 100,000 ₪ בגין כל הפרה והפרה ! וזאת ללא התראה פרטנית נוספת.

מחירון שידורים לשנת 2013 (6/13-5/14)

מס’ מקומות ישיבה מס’ מסכי הקרנה משחק בודד רשיון שנתי
נקודת שידור קטנה עד 10 עד 2 ₪ 500 ₪ 3,500
נקודת שידור בינונית 10-30 2-5 ₪ 1,000 ₪ 5,500
נקודת שידור גדולה 30-100 5 ומעלה ₪ 1,500 ₪ 8,000
נקודת שידור גדולה מאד 100 ומעלה 5 ומעלה ₪ 3,000 ₪ 15,000
המחירים אינם כוללים מע”מ לרשתות – תוספת של 25% לכל סניף נוסף

עוד מהבלוג של דניאלה

תצוגה מקדימה

נשות המילואימניקים...יש כאלו?

נשות המילואימניקים... כמה פעמים קרה שהבעל נקרא למילואים בדיוק בשבוע הניקיונות לפני פסח, כמה פעמים בחנוכה, אולי במסיבת סיום של הילד בגן, קרה שהיה במילואים ביולי – אוגוסט??? מעניין מה משותף לכל המועדים. האם אני צריכה...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ילדים של אחרים...שלנו

כמה פעמים ראיתם כתבה על מקרה טרגי ובו נשאר ילד לבד? כמה פעמים אמרתם שאתם מוכנים לקחת אותו ולתת לו בית חם? אני בטוחה שזה קורה למספר לא מבוטל של אנשים ...אבל אף אחד לא ייתן לכם...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

הצפון זה הבית שלי

כשכל עם ישראל מגיע לצפון , אני מרגישה שהוא מגיע אלי הביתה...אני מרגישה גאווה, מרגישה מיוחדת...מראה לילדים שלי שכל עם ישראל מגיע אלינו כי זה המקום הכי יפה בארץ, מזכירה לגדולה שלי שעם כל הכבוד לכיף של הקניונים, הנה אנשים בוחרים...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה