הבלוג של סמדר - בצמיחה

smdr

בצמיחה. השם החדש לבלוג שלי שילווה את תהליך הצמיחה, השפע והאושר שנולדו מתוך הפרידה מבן זוגי היקר.

עדכונים:

פוסטים: 86

החל ממרץ 2015

“יום אחד זה יקרה

בלי שנרגיש, משהו ישתנה

משהו ירגע בנו, משהו יגע בנו

ולא יהיה ממה לחשוש…”

וזה קורה, יום אחד קמתי בבוקר, באמצע החיים, אחרי שחיי השתנו מקצה לקצה וידעתי שאני רוצה שינוי. ידעתי בדיוק מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה וידעתי בדיוק מה לעשות כדי לקדם את זה. ידעתי בדיוק אילו אנשים צריכים להיות שותפים לשינוי (ותודה ענקית לכם…) ורק הייתי צריכה למצוא את הכלים הנכונים להגיע אל היעד.

השיר “מחכה” שכתבה ריטה והלחין עידן רייכל ליווה אותי בשנים האחרונות בסיטואציות שונות. כששהיתי עם בני הקטן בבית החולים והיה נראה ששום דבר לא קורה ואין פתרון ולא ממש ראיתי את האור בקצה המנהרה השיר הזה ליווה אותי, כשישבתי עם בעלי בבית החולים וחיכינו להחלמתו(שלצערי לא הגיעה, אבל הגיעה מנוחה לנפשו…), בכל פעם כשבני חולה ואני יושבת איתו בבית כי אין אחר שיעשה את זה ועוד מקרים שכאלו. אבל לא רק, גם בזמנים משמחים כשחגגנו לתאומים יומולדת שנה במסיבת הודיה זה היה השיר שליווה את המצגת, כשהבן הקטן התחיל ללכת (באיחור משמעותי) ובעוד סיטואציות משמחות.

הדברים קורים בזמן ובמקום המתאים להם, אנחנו יכולים לקוות, להתפלל (כל אחד לאלוהיו…), לבכות, לשמוח, להתאמץ אבל הדברים קורים בזמן ובמקום הנכון והמתאים להם.

זה לא אומר שצריך לשבת בחיבוק ידיים ולחכות שמה שאנחנו מייחלים לו יקרה, אבל זה אומר שלפעמים עם כל הרצון והמאמץ הדברים לא בדיוק תלויים בנו ולפעמים צריך לשחרר ולהניח מהעיסוק בהם ולתת לזמן לעשות את שלו ואז זה קורה ! כשמשחררים קורים רק דברים טובים בזמן ובמקום שהכי נכון ומתאים להם לקרות.

אני למדתי לשחרר ולהרפות וזה דבר מאוד לא פשוט ולפעמים גם מאוד קשה, אבל זה הדבר הכי משתלם שיכול להיות !

אני מאחלת לעצמי להמשיך ולשחרר, לתת לזמן לעשות את שלו ולהנות מכל רגע של שחרור. מאחלת גם לכם לשחרר ולהאמין שבסופו של דבר מה שהכי נכון יקרה לכם !

“וזה יבוא, אתה תראה

הידיים הקפוצות יתארכו

והלב השומר לא להיפגע יפעם בקצב רגיל

זה יבוא, כמו שהטבע רגיל

להיות שלם עם עצמו…”

 

עוד מהבלוג של סמדר - בצמיחה

תצוגה מקדימה

הסיפוקים הקטנים בחיים

בין האתגרים הרבים שהשם חנן אותי בהם היה להביא לעולם ילד עם מום מולד. המום תוקן בגיל יום אך גרר אחריו (וגורר גם היום) איחור בהתפתחות המוטוריקה הגסה. כבר בהריון התגלה המום והרופא שהייתי אצלו במעקב המליץ ברוחב לב לדלל את...

תגובות

פורסם לפני 5 years

שבוע איטי שכזה

מאז שהכרתי את בעלי התקופה שלפני יום הזיכרון הייתה עבורו תקופה קשה מאוד ואף פעם לא הבנתי באמת ולעומק מדוע. בעלי היה אח שכול ותמיד אמר שיום הזיכרון קשה לו הרבה יותר מיום האזכרה עצמו. עם השנים יחד למדתי להבין ולכבד את הקושי...

תגובות

פורסם לפני 5 years

הבחירה בבחירה!

המון דברים עברו עלי בשלוש השנים האחרונות בחיי, דברים שאני בוחרת לראות אותם כמחשלים. הריון עם המון הפחדות מצד רופאים שונים, לידה מהסרטים..."בילוי" של ארבעה חודשים עם תינוק בבי"ח כשאחיו התאום נמצא בבית עם אחיו הגדול, בעל שחלה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה