הבלוג של סמדר - בצמיחה

smdr

בצמיחה. השם החדש לבלוג שלי שילווה את תהליך הצמיחה, השפע והאושר שנולדו מתוך הפרידה מבן זוגי היקר.

עדכונים:

פוסטים: 86

החל ממרץ 2015

מה הזמן מסמן לי

זה הכל שאריות של החיים

ולחיות את הדגע

להתחיל לאסוף את השברים…”

אז מה בדיוק הזמן מסמן לי ? מה החיים מסמנים לי בכל רגע ורגע ? הם מסמנים לי להמשיך הלאה ולא לחזור אחורה אפילו לרגע אחד ! לא לחזור לראיה הפסימית, למחשבות השליליות שמאיימות לכבוש כל רגע ועומדות שם מן הצד רק מחכות לרגע אחד קטן של שבירה.

הפחד הזה בו המחשבות צצות ועולות, רגע אני בכלל מציאותית ? מלמדת את עצמי לחשוב חיובי כל הזמן, הרי זה מה שכולם עושים – לומדים לחיות חיובי – זה הטרנד – ואם אני טועה ??? ואם אני משלה את עצמי ??? מי יודע ?

פעם, לפני עידן בעלי חשבתי שחור ! ראיתי רק את הדברים הרעים בכל דרך, את השלילי ואת הגרוע ביותר שיכול לקרות ואז ה’ שלח לי עזר כנגדי, את האדם שלימד אותי לראות את האור, את החיובי שבדברים, לא לפחד ולהאמין שהכל לטובה ! אני זוכרת שכשרק הכרנו היו לי הרבה “נפילות” למקומות האפלים הללו והוא היה שם תמיד לידי. כיוון, עזר לראות ולימד אותי להסתכל על הדברים מהזווית הנכונה.

ועכשיו הוא לא לידי, לא מחבק, לא מכוון, לא אומר “רגע, חשבת על הכיוון השני….” ואני רק צריכה לדמיין אותו כאן איתי. לחשוב כל הזמן מה הוא היה אומר, באיזו דרך היה בוחר. מה היה מייעץ לי וזה קשה וזה חסר ! ומצד שני יש לי ברירה ?

אז לא ! אין לי ברירה ! אין לי את הפריוילגיה ליפול ולהתמוטט אני חייבת להמשיך ולראות רק את הטוב.

השבוע קניתי לי מתנה לפסח – משקפי שמש, כשעמדתי בחנות ובחרתי לי זוג מאוד רציתי משקף עם מסגרת ורודה – רוצה לראות רק ורוד – חיפשתי הרבה אבל הכי מצא חן בעיני משקף במסגרת חומה… באמת שהתלבטתי המון ובחרתי בחום אבל אני מרגישה שהוא חום בגוון ורוד כי ככה אני מחליטה !

אז מצאתי את התשובה, הזמן מסמן לי להמשיך לחיות את החיים, לחיות ולבחור להנות. לנצל כל רגע ולראות בו רק טוב, שמחה ואהבה !

שיהיה שבוע מלא בכייף, מלא בהתחדשויות וחשיבה חיובית כי זה מה שהזמן מסמן , לי לפחות !

עוד מהבלוג של סמדר - בצמיחה

תצוגה מקדימה

הסיפוקים הקטנים בחיים

בין האתגרים הרבים שהשם חנן אותי בהם היה להביא לעולם ילד עם מום מולד. המום תוקן בגיל יום אך גרר אחריו (וגורר גם היום) איחור בהתפתחות המוטוריקה הגסה. כבר בהריון התגלה המום והרופא שהייתי אצלו במעקב המליץ ברוחב לב לדלל את...

תגובות

פורסם לפני 5 years

שבוע איטי שכזה

מאז שהכרתי את בעלי התקופה שלפני יום הזיכרון הייתה עבורו תקופה קשה מאוד ואף פעם לא הבנתי באמת ולעומק מדוע. בעלי היה אח שכול ותמיד אמר שיום הזיכרון קשה לו הרבה יותר מיום האזכרה עצמו. עם השנים יחד למדתי להבין ולכבד את הקושי...

תגובות

פורסם לפני 5 years

הבחירה בבחירה!

המון דברים עברו עלי בשלוש השנים האחרונות בחיי, דברים שאני בוחרת לראות אותם כמחשלים. הריון עם המון הפחדות מצד רופאים שונים, לידה מהסרטים..."בילוי" של ארבעה חודשים עם תינוק בבי"ח כשאחיו התאום נמצא בבית עם אחיו הגדול, בעל שחלה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה