הבלוג של smartkeyyoni

smartkeyyoni

עדכונים:

פוסטים: 4

החל ממאי 2016

אתם תקועים בלי מפתח? השארתם בטעות את המפתח בתוך תא המטען ואין לכם מפתח ספייר? איבדתם את הצרור שלכם? אתם זקוקים לפורץ רכבים בתל אביב.

אז איך תדעו שאתם פונים לבעל מקצוע מיומן ולא למישהו שמנסה לנצל את המצב שלכם?. כדאי שתבינו – פורץ רכבים הוא מקצוע לכל דבר הדורש ידע, ניסיון, מיומנות, זאת בכדי שהפעולה שאותה הוא מבצע במטרה לעזור לכם, בין אם זה שכפול של מפתח הרכב , בין אם פריצה של הרכב או בין אם נטרול ההזעקה , לא תגרום לנזק לרכב עצמו. כל נזק קטן לרכב שלכם יחייב אתכם לגשת למוסך שכן פורץ רבים איננו מוסכניק, הוא פורץ רכבים. לכן, עדיף שתייעצו עם מישהו שמבין בתחום, או שתעשו מחקר קצר בעצמכם טרם אתם בוחרים פורץ רכבים בתל אביב. מדובר בתחום סופר רגיש, זאת משום שכל מה שקשור למנעולים, מפתחות וכו׳, משפיע על הבטיחות שלכם. אנו ממליצים לכם לעבור עם פורץ רכבים שמחזיק ברשיון העסק המתאים, פורץ רכבים שקיבל אישור מטעם המשטרה לעסוק בתחום הזה, ואז אתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם על מי לסמוך.

יש לו מעט אנשים שמחכים למצבי חירום של אנשים אחרים שנתקעים מחוץ לרכב, או מחוץ לבית ואז מנצלים את הסיטואציה לטובתם האישית. אותם אנשים יגבו מכם מחירים אסטרונומיים עבור פעולה פשוטה ולכן טרם אתם בוחרים פורץ רכבים, עשו שיעורי בית.

בדקו את השם, את הניסיון ואת המוניטין של אותו אדם אותו אתם בוחרים. בדקו שהוא פועל עם האישורים המתאימים וכי הוא מצויד בכל המכשירים והציוד המתאימים בכדי לעזור לכם.

אם אתם תקועים באמצע הלילה זכרו שיש פורצי רכבים שפועלים 24/7 ולכן אין לכם מה לדאוג. יש לא מעט מקומות מפוקפקים בתל אביב, לכן ההמלצה שלנו היא כזו: אם אתם תקועים באמצע הלילה, חפשו מקום מואר כמו תחנת דלק או בית קפה, התקשרו לפורץ רכבים מוסמך ורק כשהוא מגיע למקום שבו הרכב שלכם נמצא, הגיעו לשם גם אתם. הביטחון שלכם חשוב הרבה יותר מהרכב.

עוד מהבלוג של smartkeyyoni

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...