הבלוג של סמדר לומניץ

נרים סוד מצל

אמנית רב תחומית

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מיולי 2012

כבוד. לא אוהבת את המילה הזו. עם חיריק בכ’ מחבבת מאוד, בעיקר אם מדובר במתוקים, אבל אלו הם שהביאו אותי אל הכובד.

כמה סיבות להשמנה שלי, אבל לא אמנה אותן. אלו דברים שביני לביני. המרכזית, ההריון שלא נגמר כבר שלוש שנים, נחקרת מאחרי דלתות השכנים. איש אישה וחור ההצצה שלהם.

טוב, אחרי ההקדמה הזו, אני, 110 קילו של חן, כשרון, יכולת ודלות משאבים מפנה אתכן/ם לאתר ההשקעות של הפרויקט שלי. שם תוכלו למצוא תשורות ממש ממש שוות, כמו, דמותכם בתלת ממד דיגיטלי, כמו סדרת שיעורי פושטושופ שבסופם תוכלו להשתולל בתוכנה, כמו הדפסות יפהפיות של עבודותיי המופלאות.

כדי שלא אחשב לנותנת פריירית, עליכם להשקיע בי מעט, בעיקר אם אתם אוהבים אמנות, כזו שמדברת חדרי בטן, ולא מטייחת ומייפייפת ומתחנפת. כזו שמקודדת תכנים. כן, אני חצופה שזה לא ייאמן, אבל רק כי כבר אין לי מה להפסיד.

אז הנה, כאן, כמה מילים על התערוכה הנרקמת, תקציר רעיון, תוכנית עבודה, כמה דימויים ועידכונים בתדירות גבוהה. לראות את מספר המשקיעים עולה ועולה, להעניק בתמורה, יעשה אותי מאוד מאוד מאושרת ואפילו סמורה.

קישור, רק ללחוץ

קפיץ קפוץ

בחרו בי ובי ובי

עוד מהבלוג של סמדר לומניץ

תצוגה מקדימה

יולי 2012, בדרך לדצמבר.

פוסט מעוט מילים. אלו יבואו בהמשך. כמה עבודות מייצגות במדיומים שונים. שלום למבקריי כאן בסלונה. ...

תצוגה מקדימה

השכונה שלי

כשהתדלדלו משאביי, נאלצתי להגיע לפה. למקום הזה. זו היתה דרכי בתחילה להתמודד עם חוסר הברירה. לא ניתן לזהות את השכונה מהעבודות. רצוי ללחוץ על התמונות כדי לראות אותן במלואן (הממשק כאן חותך אותן). ...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

נרים סוד מצל - הספר

מזמינה לפרויקט הדסטארט שלי. ספר אמן משולב טקסטים ועבודות ויזואליות במדיות שונות. תודה. http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=11801 ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה