הבלוג של סמדר בר עוז

אני סמדר בר עוז - מטפלת רגשית מאבחנת, מייעצת, מכוונת, מטפלת במגוון כלים בריאתיים ואנרגטיים (אישי-זוגי-עסקי) ומאסטר ברייקי - מזמנת ומזמינה אלי כל אחת שמרגישה שהיא נמצאת בצומת דרכים בחייה. אשמח להצטרף לרגעים במשא ובמסע... +עוד

אני סמדר בר עוז - מטפלת רגשית מאבחנת, מייעצת, מכוונת, מטפלת במגוון כלים בריאתיים ואנרגטיים (אישי-זוגי-עסקי) ומאסטר ברייקי - מזמנת ומזמינה אלי כל אחת שמרגישה שהיא נמצאת בצומת דרכים בחייה. אשמח להצטרף לרגעים במשא ובמסע המעניין שלך כדי להקשיב, ללוות, להכיל, להעניק כלים משני חיים ולהגיע למקום של צמיחה והעצמה. היום אני יודעת שמגיע לי יותר - ורק טוב! וגם לך! לפרטים ופגישת ייעוץ ראשונה סמדר בר עוז נייד: 052-2236796 מייל: [email protected] אתר: www.smadar-baroz.com פייסבוק: סמדר בר עוז - מטפלת רגשית

עדכונים:

פוסטים: 11

החל ממרץ 2017

INFINITY

אנשים תמיד שואלים אותי במה אני עוסקת ואני מוצאת את עצמי מסבירה ומפרטת ולפעמים אפילו קצת מסתבכת
כי בעצם אני גם… וגם… וגם… ובפועל משלבת בין חוץ לפנים, בין חומר לרוח, בין קיום יומיומי לאנרגיות, בין מחשבות למודעות ותובנות.

 בכובע אחד אני מטפלת רגשית ומאסטר ברייקי
שמשלבת טיפול במגוון כלים בריאתיים ואנרגטיים מתוך הקבלה העכשווית כגון סוד האותיות, תורת המספרים, עץ ספירות ושביעיות ומשמעותן בכל צומת דרכים וחיי היומיום שלנו.
כלים מעולם האסטרולוגיה הבריאתית שמקורן בכוכבים ומזלות.
כלים מעולם הרייקי , התקשור, והתטא היליניג.
מכלול כלים שכזה משמש אותי במסגרת הטיפול הרגשי ומקנה לי את היכולת לתת כלים נרחבים עם זוויות ראיה רחבות עבור כל מטופל ומטופלת. במספר מפגשים קטן יחסית (ממוצע 7 עד 14 מפגשים) כל מטופל מקבל את המקסימום המדויק עבורו, שמאפשר לו להיות במודעות על חייו, להשתמש ביכולות שלו בכל רגע בחיים , להעלות ולצמוח , להתפתח ולהתעצם, ויחד לאט לאט לגעת ולפתוח רובדים פנימיים , לשנות דפוסי מחשבה, ולתת לשינוי פנימי להתרחש עבורו והכל מתוך נקודת פתיחה ומודעות שהכל אפשרי ונכון עבור המטופלים.

 בכובע אחר אני גם יועצת עסקית
שלאחר נסיון של 20 שנות ניהול במגוון תפקידים רבים (ניהול שרות לקוחות / תפעול / מוצר, פרויקטים ועד מנכ”ל חברה) ולאחר לימודים מקיפים של תואר ראשון (פסיכולוגיה וניהול) תואר שני (מינהל עסקים בשיווק וייעוץ ארגוני) ולימודים רבים אחרים העוסקים בניהול זמן וניהול אנשים ומשאבים… הרגשתי שיש לי המון כלים לתת , ללמד, לכוון ולייעץ עבור עסקים רבים , קטנים כגדולים וללוות אותם להצלחה מכוונת ומובטחת עם פתרונות רבים ויצירתיים מחוץ לקופסא. בעצם לעשות דברים קצת אחרת ומתוך זוויות ראיה שונה, לצאת מהתקיעות והבינוניות ולהיות במקום הנכון לנו גם ברמה העסקית שלנו.

 בכובע אחר אני גם מגשרת, ברמה האישית והעסקית.
כחלק מממגוון הכלים שיש באמתחתי , כולל לימוד תחום הגישור והיכולת למצוא פתרונות לצאת מהקופסא דרך מגוון כלים מתחומים שונים, הגישור שאני מציעה שונה בגישה בתפיסה ובפתרונות המוצעים ומאפשר לצדדים להיות במצב של פתיחות וקבלת פתרונות שטובים הוגנים ונכונים לשני הצדדים.

 אז כן זו אני.
מטפלת רגשית, יועצת עסקית ומגשרת.
מאפשרת , מכוונת, מייעצת ונותנת מגוון כלים מדויק, פרקטי ואישי לכל אחד ואחת ולכל עסק קטן וגדול.
ובעיקר עוסקת בחיבורים. בין אנשים. בין אדם לעסק שלו. בין אדם לעצמו . בין אדם לסביבתו. ובין אדם למודעות ולרגשות שלו.
והכל תוך נסיון, מקצועיות, מיקוד, חיוך ופתרונות יצירתיים כדי לברוא את עצמנו מחדש. להנות מהדרך המסע והעשיה, להנות מקטיפת הפירות והתוצאות האישיות והעסקיות. להנות מעצמי. להיות ולחוות את הרגע הזה.

תאפשרו לעצמכם להיות, לשנות להתעצם ולהצליח.

הרווח כולו שלכם.

עוד מהבלוג של סמדר בר עוז

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

מגיע לי יותר - ורק טוב!

מתי בפעם האחרונה הרגשת שאת במקום הכי נכון לך...? לא מוותרת על עצמך? לא מוותרת עליך? אני זוכרת את הפעם הראשונה שהחלטתי לפנות לטיפול... רציתי שינוי, הכל סער בתוכי, לא ממש היה...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

חג חירות?!

כולם כותבים בחג הפסח הזה על חירות... ולמילה זו יש משמעויות רבות כל כך. אך האם אנו באמת מרגישים חירות? האם אנו חופשיים לעשות ככל העולה בדעתנו? האם אנו לא עסוקים במה אחרים...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה