הבלוג של slalummediag

slalum

עדכונים:

פוסטים: 209

עוקבים: 6

החל מדצמבר 2011

תעשיה.קום, שנוסד ע”י גלי מאירי ושותפים נוספים מתחום המדיה מאגד בתוכו שירותי תוכן והשמה של כל תחומי המדיה- מטלויזיה, קולנוע, עיתונות ורדיו, ועד פרסום, אינטראקטיב, מדיה חדשה, משחק, במה, שיווק, גרפיקה, עיצוב ואנימציה. האתר כולל לוח דרושים, פרופילים אישיים ולוחות מקצועיים, ומהווה זירה חברתית חיה ונושמת, במסגרתה פועל פורום ומתפרסמים בו ראיונות עם אנשי תעשייה מובילים, ביקורות פרסומות, בלוגים ועוד.

כיום רשומים באתר כ-30,000 אנשי מקצוע מכל תחומי התעשייה, ומעל ל 2000 חברות בתעשייה המציעות באמצעותו שירותים ומגייסות עובדים.
מדי יום מתפרסמות באתר מודעות חדשות למשרות בתעשייה, משרות שמתפרסמות בלעדית באתר ואין להן עניין וצורך להתפרסם במדיות הגדולות. בכל חודש מפורסמות בו יותר ויותר משרות דרושים חדשות, שבכל אחת מהן צופים בין 500 ל-7,000 גולשים. תעשייה הצליחה ליצור ב”כפר הגלובלי” קהילה סגורה של התעשייה, קהילה של מנויים בלבד.

כל מה שנוגע לחיפוש עבודה בתקשורת – נוגע בתעשייה. דרושים בפרסום, דרוש תקציבאי, דרוש יחסי ציבור – את כל המודעות הרלוונטיות למי שמחפש עבודה בתקשורת תמצאו באתר תעשייה.

עוד מהבלוג של slalummediag

תצוגה מקדימה

מה הסיפור שלך אליען לזובסקי?

לקראת יום האישה הבינלאומי, קבלו שיחה עם אליען לזובסקי, אשת תוכן, תסריטאית פעילה ועיתונאית בדימוס ("מעריב"), שעזבה את הכל ועברה לגור במצפה רמון.  בואו נברר אחת ולתמיד מה המצב של הנשים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה