הבלוג של ישראל לחמן - ייעוץ פנסיוני אוביקטיבי

הפנסיונית – הפנסיה שלך בשפה פשוטה

ישראל לחמן - מנכ"ל שאול את לחמן ייעוץ ובקרה פנסיונית לחברות מוסמך כיועץ פנסיוני מטעם משרד האוצר. 23 שנות ותק בתחום הפנסיה והביטוח. ברקורד - מנהל בכיר במחלקות ביטוח חיים בקבוצות הביטוח "מגדל חברה לביטוח"... +עוד

ישראל לחמן - מנכ"ל שאול את לחמן ייעוץ ובקרה פנסיונית לחברות מוסמך כיועץ פנסיוני מטעם משרד האוצר. 23 שנות ותק בתחום הפנסיה והביטוח. ברקורד - מנהל בכיר במחלקות ביטוח חיים בקבוצות הביטוח "מגדל חברה לביטוח" ו"הפניקס הישראלי" יועץ פנסיוני בכיר ,מומחה לתכנון עריכה וליווי מכרזי ביטוח ,פנסיה וגמל כלל מערכתיים בארגונים גדולים. ניסיון רב במתן שרותי ליווי שוטף לחברות וארגונים מובילים במשק הישראלי . מומחה לייעוץ פנסיוני לבכירים במגזר הציבורי והפרטי . יועץ לאתרי תוכן באינטרנט בנושאי ביטוח פנסיה ובריאות. מורשה משרד האוצר לביצוע התמחות ליועצים פנסיונים לקראת הסמכה וקבלת רישוי . טל 03-7516466 מייל [email protected] אתר החברה : www.s-l.co.il

עדכונים:

פוסטים: 12

החל ממרץ 2010

בשוק ההון אפשרויות השקעה וחסכון פיננסי רבות , המשותף להם הוא גביית הוצאות ניהול גבוהות יחד עם תשלום מס הכנסה על הרווח שתשיגי בהשקעה המקטינות משמעותית את ” הכסף בכיס בסוף היום” תכנון חסכון בקרן השתלמות בניהול אישי יתן לך פתרון גמיש ומצויין בעלויות נמוכות וללא תשלום מס הכנסה אומר רווח גדול יותר עבור כל שקל מושקע .

19/06/2010

על חשיבות צבירת חסכון פנסיוני – פיננסי על שמך דובר רבות , הפעם ברצוני לחשוף בפניך מכשיר פנסיוני בעל יתרונות כלכליים ניכרים ,שמתקיים בעשרות מיליוני חשבונות השקעה בשוק האמריקאי ומתחיל לעשות את צעדיו הראשונים בשוק הישראלי  “קרן השתלמות בניהול אישי” .

מהי קרן זאת ?  הרעיון מבוסס על אותה קרן השתלמות שמוכרת לרבים מאיתנו , זאת המאפשרת לנו לחסוך באופן שוטף כספים כשכירים או עצמאים שיעמדו לבחירתנו אחרי תקופת השקעה של 6 שנים לפחות .

החידוש בדבר הוא שבמקום שבתי ההשקעות וחברות הביטוח ינהלו כרצונם ועל פי בחירתם את החסכונות שלנו הם איילו שיחליטו “לקנות מניות גז ” אחרי שכבר גילו אותו .. , מניות בחברת תרופות “אחרי שהחברה כבר פיתחה את התרופה” הרבה פעמים אחרי ש”האוניה כבר עזבה את הנמל” … הפעם אנו בלבד נחליט וננחה את גופים איך ובמה להשקיע את כספנו .

הסירי דאגה מליבך לא יידרש מימך להפוך ל “ברוקרית בבורסה” ולמומחית השקעות עולמית . נכון להיום קיימות אפשרויות השקעה פשוטות רבות שמנהלי ההשקעות בעצמם משתמשים בהם ,אותם תוכלי לרכוש ישירות במקור .

החשוב הוא שתוכלי לנהל את ההשקעה במכשירים הפשוטים כמו למשל “סלי השקעות” המרכזות כמות גדולה של מניות ו/או קרנות שונות בחבילה אחת המנוהלת במרוכז ישירות על ידך או באמצעות מנהל השקעות פרטי שיבצע עבורך את ההשקעה בעלויות נמוכות ביותר .

כך למשל באם יש לך סכום כסף מסוים  כיום המנוהל באמצעות תיק השקעות בבנק או בברוקר פרטי את בודאי משלמת דמי ניהול שנעים בין 2-4% מגובה התיק ,כדי לקבל ניהול כסף דומה ,אותו ניתן לבצע “בקרן ההשתלמות בניהול אישי” תמורת כ 0.9%-1% בלבד חסכון משמעותי עבורך ,בתקופתנו אנו בה התשואות קשות הרבה יותר להשגה .

נקודה חשובה נוספת היא הגדלת הרווח כתוצאה מהחיסכון במס הכנסה , נניח שביצעת השקעה חלופית של הכספים באותו תיק השקעות שהוזכר מעלה ולשמחת כולם התיק גם הרוויח , מיד מצטרף לחגיגה גם השותף שלנו מס הכנסה הגובה את חלקו בחגיגה בשיעור של 20% מהרווח . לעומת זאת באם השקעת הכספים ב “קרן ההשתלמות בניהול אישי”  בסכומים המותרים על פי החוק ועומדים על כ 18,000-20,000 ₪ לכל שנה , כל הרווחים מהתוכנית יהיו פטורים ממס .

 הנאמר מעלה אינו מחליף ובמקום בדיקה לכל מקרה באופן אישי על פי נתוני הקרן וצרכי החוסכת

נכתב על ידי

ישראל לחמן – יועץ מומחה פנסיוני , שאול את לחמן טל 03-7516466

 

       

עוד מהבלוג של ישראל לחמן - ייעוץ פנסיוני אוביקטיבי

תצוגה מקדימה

5 טיפים כיצד תתכונני ליום העצמאות הכלכלי שלך !

בפתחו של יום העצמאות אותו נחגוג בעוד מספר ימים זה הזמן שלך לעצור רגע ממרוץ היום יום ולחשוב על "עצמאותך הכלכלית" על חשיבות אי התלות בבני הזוג הורים ואחרים לטובת הנושא להלן 5 החלטות שכדאי לקחת  : ...

תצוגה מקדימה

קיבלת פיצויי הפיטורין , זה בשום מקרה לא ההזדמנות להחליף את הריהוט ... המטבח ..

 לא כדי לך למשוך את פיצויי הפיטורים !  המצב הכלכלי  במשק וצמצום משרות עובדים יצר בידי העובדות המפוטרות  אפשרות למימוש ומשיכת כספי הפיצויים שנצברו על ידי המעסיק מהתוכנית...

10 טיפים איך תוכלי להרוויח כסף ובטחון אישי מדוחות הפנסיה השנתיים ש"נחתו אצלך" !

קבלי 10 טיפים איך תוכלי להרוויח הרבה כסף ושקט נפשי מהדוחות השנתיים ש"נחתו" אצלך   1. מצב משפחתי אם את נשואה , את יכולה לדלג ישר לטיפ השני שעוסק בכיסוי ביטוחי. אבל אם את  רווקה ללא בן או בת זוג, גרושה או אלמנה - את  יכול לחסוך...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה