הבלוג של יסמין כהן

משקפיים ורודים

כותבת תוכן, מלמדת כתיבה אותנטית ויומנאות. סופרת ופזמונאית בהתהוות. התחלתי לכתוב על מחלת הסרטן בקיץ 2014, מעט לאחר הגילוי. את הפוסטים הראשונים פרסמתי בשם בדוי: סיון לוי, מהר מאוד נחשפתי בשמי האמתי. אני בריאה, המסע מתועד כאן,... +עוד

כותבת תוכן, מלמדת כתיבה אותנטית ויומנאות. סופרת ופזמונאית בהתהוות. התחלתי לכתוב על מחלת הסרטן בקיץ 2014, מעט לאחר הגילוי. את הפוסטים הראשונים פרסמתי בשם בדוי: סיון לוי, מהר מאוד נחשפתי בשמי האמתי. אני בריאה, המסע מתועד כאן, ואני עדיין בתוכו.

עדכונים:

פוסטים: 67

החל מיולי 2014

את שלושת הימים האלה ידעתי שאני רוצה לתעד ולצלם, אבל לא דמיינתי עד כמה מוצלחים יהיו הזכרונות שייקלטו בעדשת המצלמה

20/03/2018

בתור בלוגרית חלק גדול מהעבודה שלי הוא תיעוד ואיסוף חומרים מצולמים שיעשירו את התוכן הכתוב ויספרו בדרכם את הסיפור, גם בלי מילים. כבר אמרתי ששווה להיות בלוגרית בסלונה? ממש לפני שיצאתי לשלושה ימים מקסימים ועמוסים בכל טוב קיבלתי להתנסות את ה – סמסונג גלקסי s9+. המשמעות: אני יכולה לצאת לדרך בלי לקחת מצלמה גדולה.

למרות שלי נדרש זמן להבין את כל הפיצ׳רים, עדי בת ה – 12 כמעט התעלפה כשראתה מה המצלמה מסוגלת לעשות. יש בה ש גם סופר סלו מושן, שזה מגניב בוידאו, ועוד יכולות שהייתי צריכה בשבילן עוד קצת זמן כדי ללמוד אותן.

המשימה – לתעד יום בחיי.

התוצאה – פוטו-בלוג בן שלושה ימים ואינסוף תמונות.

רשימת האירועים – שלוש הופעות, כנס אחד, שני איפורים, בראנץ’ של יומולדת לחברה שלי מימי, ועבודה בין לבין על קמפיין מימון ההמונים שלי לספר “יומן צמיחה“.
מזל שצילמתי, אחרת לא הייתי מאמינה לעצמי שהצלחתי להכניס את כל זה לנסיעה אחת.

הנה זה בא:

על הרגליים
ערב. צילום בחושך זה אתגר. אני ואורטל עומדות מחוץ לאברהם הוסטל שנייה לפני המופע של אסתר ראדה ומחכות כבר להכנס. כשמגיע הרגע וההופעה מתחילה, לא משנה כמה חשוך על הבמה, אסתר ראדה מפיצה אור ענק.

Screen Shot 2018-03-20 at 19.35.03

Screen Shot 2018-03-20 at 19.35.21

ההופעה של אסתר ראדה המדהימה עצרה את נשימתי! הייתי חייבת לשמור לי מזכרת גם ממנה. הצילום בתוך מועדון חשוך. לא עוד תמונות שרופות.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים 

מימי מתעדת אמנות

מימי מתעדת אמנות במועדון

Screen Shot 2018-03-20 at 19.35.38

 הדברים הקטנים שמוצאים בשירותים. פשוט צריך לדעת מה לצלם

ביזנס אנד פלז׳ר  
קמפיין מימון המון לא יכול להסתדר אפילו יום אחד בלי שיטפלו בו, כך שאפילו שיצאתי לשלושה ימים של חופש המחשב הנייד איתי ואני מתחברת בכל הזדמנות. ולא שכחתי גם את ציוד האיפור. בשביל מה יש חברות?

Screen Shot 2018-03-20 at 19.35.48

 Screen Shot 2018-03-20 at 19.35.59

 עלמה זוהר בקבלת שבת עבור כנס ניצנים. התמונה צולמה מרחוק.

 Screen Shot 2018-03-20 at 19.36.09

 מסיימים בדרינק בבר בזכרון

את הכי יפה כשנוח לך 

Screen Shot 2018-03-20 at 19.36.24

ציפורנית פז ביקשה איפור לכבוד מסיבת מחזור בה היא משתתפת, ולמרות שאני כבר לא מאפרת לעתים קרובות, אבל התיק הרי במילא איתי – אז כמובן שלא יכולתי לסרב.

ציפורנית ואני אחרי האיפור.

ציפורנית ואני אחרי האיפור.

עוד מילה על המצלמה – מאפרות, ובכלל בעלות עסקים שצריכות לתעד וליצור תיק עבודות או להכין חומרים מצולמים לרשתות החברתיות, לרוב לא יכולות או לא רוצות להשקיע תקציב בצילום מקצועי או בציוד יקר בכל פעם שהן מסיימות עבודה. ומצד שני – ידוע שתאורה ביתית היא זוועה לצילום איפור. חייבת לפרגן ליכולת של המצלמה של הגלקסי S9+ להפיק תמונה מוארת ואיכותית גם בתנאים לא מיטביים.

 Screen Shot 2018-03-20 at 19.36.43

הופעה לכבוד שבוע האישה בתיאטרון חולון. נסרין קדרי על הבמה. ישבנו בסוף האולם ויכולתי לראות דרך העדשה כל פרט.

נכנסות לתמונה 

מוקטן 12

 חגיגות יום הולדת לניבה, אורטל ומימי. צילום באור יום ברור עם צבעים טבעיים.

כמי שאוהבת לצלם, מחזיקה חשבון  אינסטגרם, ומעלה בכל יום פוסטים מצולמים לפייסבוק עפתי על הטלפון. אני לא רוצה להסתובב עם מצלמה מקצועית, וכדי לתעד את העשייה שלי ברשת או עבור העסק שלי – זה הדבר! ממליצה מאוד.

עוד מהבלוג של יסמין כהן

תצוגה מקדימה

חשבון נפש קצוץ דק

ביום שלישי האחרון, הרגשתי שדי,  מיציתי את השיער שלי עד תום, ומעכשיו הוא לא שייך לי. זה התחיל ביום שלפני, השיער הגיב בצורה מאוד מוזרה לסירוק שלי אחרי החפיפה היומית. כמישהי, שאף פעם לא התהדרה בשיער מלא מדי, תמיד היה חבוי בי פחד...

תצוגה מקדימה

סיפור ניצחון

 חודש אוקטובר הוא חודש המודעות לסרטן השד. אני לא צריכה אותו כדי להגיד בכל הזדמנות לכל אישה הנקרית בדרכי שתלך להיבדק. לא מצאו עדיין מה הגורם לסרטן השד. לכן, אין משהו שאפשר לעשות בפועל כדי למנוע את המחלה הארורה. הדבר היחיד...

תצוגה מקדימה

שדים מהעבר

    אני והאהוב שלי בדרך לסופ"ש באחת מערי הנופש בארץ. הזמנו לנו חדר באחד המלונות הכי נחשבים שם, ואנחנו הולכים להתפנק בתוך בריכה, להתפלש בבוץ בריא...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה