הבלוג של סיון

sivan325

חדשה בבלוגים. אוהבת לקרוא... אז סביר שתקבלו ביקורות על ספרים ;)

עדכונים:

פוסטים: 329

החל מספטמבר 2014

#הומו/עומר שטרנברג

#Gay/Omer Sterenberg

עריכה: רסל דיקשטיין.

הוצאה: Epublish, 2016

145 עמ’.

“כיוון שבפנימיות האדם קיימת זהות שונה, מנוגדת לעתים קרובות לזו שהוא מגלה כלפי חוץ, אין דבר שהוא בבחינת אמת. האמת חלה על הים, על ההר, על הסלע – אך האדם לובש תמיד מסיכה.”

-          לואיג’י פיראנדלו.

דור הכיר את אדיר בצבא. דור שירת בצבא 4 שנים כקצין, ואדיר חייל צעיר.

האדם היחיד שידע על הקשר בינם היה הסמל של דור, ישי. הקשר בין דור ואדיר, אומנם היה התנסות מינית, והקשר לא היה כל כך מובן בין השניים, הסתיים עם שחרורו של דור מהצבא. אדיר החליט לסיים את הקשר ביניהם.

אחרי שחרורו מהצבא, דור לא יכול להשתחרר מהרגש העז שהיה לו לאדיר. דור גר עם ההורים בבנימינה. מת מהלך ועדיין אוהב את אדיר, רגש שלא הרגיש זמן רב, אבל אדיר לא נראה מעוניין למרות שדור מנסה ליצור איתו קשר ולחזור אליו.

הוריו חוזרים מטיול בהודו, ודור מתחיל לעבוד בתחנת דלק עם טוטו. דור מנסה את מזלו דרך טינדר, אולי לצאת עם נשים ישפר את הרגשתו?

דור מכיר דרך טינדר את נעמה, אך כשנעמה מגלה את סודו הם נפרדים.

דור נכנס שוב לטינדר ומשנה את ההגדרות ל”מתעניין בנשים ובגברים”, ומשם הוא מכיר את אדם. אדם מכניס אותו לעולם צבעוני, עולם שהוא לא נתקל מעולם: טרנס, לסביות, הומואים, ביסקסואליות, פאנסקסואליות, א-מיניות וקוויר.

דור נכנס לעולם חדש המעמיד אותו בפחד. דור הוא לא הומו, אבל לא מפסיק לחשוב על אדיר כשהוא עם אדם.

דור עדיין בארון, והוריו לא יודעים על המיניות שלו. הוריו יודעים רק מה שהוא מספר להם.

אחרי חתונה של חבר שלו, ישי, דור מגיע לתובנות על עצמו ועל הזהות שלו, ומתחיל לקחת את החיים שלו בידיים.

אני אוהבת לקרוא ספרות גאה, מאוד נהניתי מהממתק הזה.

שאפו לעומר שטרנברג על ספר הביכורים.

מומלץ מאוד!!!

“אולי גם הוא, כמוני, מסתובב כמו לווין, חסר כיוון או מטרה, ומקווה להיתקל במקרה בלווין אחר שלא נושא על כתפיו דגלים גדולים וצבעוניים או אג’נדה מורכבת.” (עמ’ 27).

הומו

עוד מהבלוג של סיון

תצוגה מקדימה

הכחול שבעינייך - ג'ודי צ.

הכחול שבעינייך/ג'ודי צ. הוצאה עצמית, 2014. 309 עמ'. הבטתי בכחול שבעינייך, הים כחול עמוק עוטף את רגלייך. לא רוצה אותך לעזוב, נמשך אלייך מאוד, רוצה להריח אותך, רוצה עוד. רוצה לצעוק שכולם ישמעו: "מיקה את שלי!!!" החמשיר אומנם...

תצוגה מקדימה

דוקטור, מה עושים? - אסנת עופר

דוקטור, מה עושים? / אסנת עופר Doctor What Should I Do? / Osnat Ofer הוצאות: כנרת, זמורה-ביתן, דביר, 2014 328 עמ' (כולל אינדקס) "מה הקשר בין לחץ הדם ובין הליכה?" (עמ' 11). בהקדמה אנו לומדים מהסופרת מה גרם לה להוציא את הספר אשר יש בו 120 שאלות ותשובות...

תצוגה מקדימה

שחורציון - יאיר שגיא

שחורציון/יאיר שגיא Blackzion/Yair Sagi הוצאה: כנרת, זמורה-ביתן, דביר, 2015 286 עמ'. נתי, צלם אירועים מירושלים, מסטול, אבוד ומזניח את עצמו. דנה, בחורה יפהפייה, עיתונאית מתחילה ושאפתנית. לדנה יש סוד. מה הקשר ביניהם? מה שמתחיל כסטוץ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה