הבלוג של סיון

sivan325

חדשה בבלוגים. אוהבת לקרוא... אז סביר שתקבלו ביקורות על ספרים ;)

עדכונים:

פוסטים: 329

החל מספטמבר 2014

קשת שחורה/ג’.ג’. מקאבוי

Black Rainbow/J. J. McAvoy

מתרגם: ירון פריד.

הוצאה: פנדורה – הספרייה הרומנטית שלך, 2016

340 עמ’.

זה היה אמור להיות סטוץ במשך שבוע ימים, אז מה כבר יכול לקרות?

תיאה קאנינג, אפרו-אמריקאית בת ה-23 עברה לבוסטון לאחרונה אחרי מות אמה.

תיאה רק רצתה משקה ולהשתכר כאשר היא הגיעה למועדון 24. הגבר הנאה ששר על הבמה הזמין אותה לריקוד ומשם השאר זה היסטוריה, כאשר יום אחרי היא קמה במיטתו.

יש לה אחות בשם סלין בת 16 אשר גרה עם סבתה ויש לה חתול בשם צל-צל.

תיאה היא צעירה שעומדת על שלה, ויודעת מה היא רוצה לעשות.

לוי בלאק בן 36 הוא עורך דין. יש הקוראים לו “דיאבלו” – השטן, “המנקה” – לא הפסיד במשפט אחד. לוי הסכים עם תיאה על שבוע שלם סטוץ איתה הרי שניהם לא מוכנים להיכנס לקשר רציני.

לוי בלאק, גרוש ללא ילדים, חווה בגידה מאישתו לשעבר והיה צריך לשקם את חייו אחרי הגירושין, אך תיאה מסתבר עשתה לו משהו, כאשר טריסטן השותף הבכיר שלו במשרד רואה שהשתנה בו משהו.

תיאה קאנינג ולוי בלאק נפגשים לאחר השבוע בו הם ממשיכים כל אחד בדרכם. בחיים הם לא ציפו להיפגש שוב.

לוי בלאק הוא פרופסור ועורך דין, וכאשר הוא נכנס לכיתה הוא נתקל בתיאה קאנינג, סטודנטית למשפטים בכיתה שלו, לא פחות ולא יותר, מה שמציב את שניהם ללכת על חבל דק על מנת שלא יגלו על הרומן ביניהם.

בכיתה יש כ-50 תלמידים אשר מתחרים על 12 המקומות, ותיאה רוצה להגיע לאותו מקום, אך לוי עושה הכל כדי להכשיל אותה כי הוא רוצה אותה לעצמו.

לתיאה וללוי יש עבר שהם מעדיפים להשאיר מאחור, אך מה קורה כאשר העבר חוזר לרדוף? איך הם יתמודדו?

ואם זה לא מספיק, אז בין השניים יש מתח מיני במהלך הלימודים אשר מעמיד אותם במבחנים. האהבה שלהם עומדת במבחן, אך האם מישהו יגלה על הרומן ביניהם?

בספר יש 3 חלקים: חלק ראשון – עבר והווה, חלק שני – הווה, חלק שלישי – עתיד.

יש 2 נקודות מבט, מהצד שלו ומהצד שלה, וכן גם פרק על עבר ופרק בהווה.

ממתק של ספר, לא רציתי שייגמר לי כל כך מהר, מאוד נהניתי מקריאתו, ספר שהשאיר לי חיוך.

מומלץ מאוד!!!

“לא משנה כמה פעמים הפכתי את הסיפור בראשי, לא הצלחתי לפענח את התעלומה. אבל תיאה קאנינג הייתה אישה אמיתית, וכמו אישה אמיתית, הנסתר בה היה רב על הגלוי, והמסתורין אפף אותה כמו בושם מופלא.” (עמ’ 106).

קשת שחורה

עוד מהבלוג של סיון

Thumbnail

הכחול שבעינייך - ג'ודי צ.

הכחול שבעינייך/ג'ודי צ. הוצאה עצמית, 2014. 309 עמ'. הבטתי בכחול שבעינייך, הים כחול עמוק עוטף את רגלייך. לא רוצה אותך לעזוב, נמשך אלייך מאוד, רוצה להריח אותך, רוצה עוד. רוצה לצעוק שכולם ישמעו: "מיקה את שלי!!!" החמשיר אומנם...

Thumbnail

דוקטור, מה עושים? - אסנת עופר

דוקטור, מה עושים? / אסנת עופר Doctor What Should I Do? / Osnat Ofer הוצאות: כנרת, זמורה-ביתן, דביר, 2014 328 עמ' (כולל אינדקס) "מה הקשר בין לחץ הדם ובין הליכה?" (עמ' 11). בהקדמה אנו לומדים מהסופרת מה גרם לה להוציא את הספר אשר יש בו 120 שאלות ותשובות...

Thumbnail

שחורציון - יאיר שגיא

שחורציון/יאיר שגיא Blackzion/Yair Sagi הוצאה: כנרת, זמורה-ביתן, דביר, 2015 286 עמ'. נתי, צלם אירועים מירושלים, מסטול, אבוד ומזניח את עצמו. דנה, בחורה יפהפייה, עיתונאית מתחילה ושאפתנית. לדנה יש סוד. מה הקשר ביניהם? מה שמתחיל כסטוץ...

תגובות