הבלוג של סיון

sivan325

חדשה בבלוגים. אוהבת לקרוא... אז סביר שתקבלו ביקורות על ספרים ;)

עדכונים:

פוסטים: 324

החל מספטמבר 2014

דייט 564# /אבישי אשכנזי

Date #564/Avishai Ashkenazi

עריכה: הגר ינאי.

עריכה לשונית: שלומית ליקה.

הוצאה עצמית, 2016

290 עמ’, לא כולל: תודות.

עולם הדייטים לא זר לי, אפילו שדכנית מנסה למצוא לי בן זוג. הרגשתי שאני כמו ערן עם מלאי הדייטים שהיה לי מאז הצבא, דבר שהתחיל מאתר קופידון עד שנטשתי לכמה שנים את עולם הדייטים ואז חזרתי שוב. כאשר משפחה וחברים ניסו להכיר לי חברים או סתם אנשים, כמו נהג מונית, או האמא, חברה טובה של הדודה, אז אולי הבחור הוא בחור טוב או שלא.

הציטוט שבסוף, לצערי נתקלתי יותר בקבוצה הראשונה, ולכן אני יותר מסננת כשזה קשור לדייטים.

האם גם אתם מצאתם את בן/בת הזוג דרך דייטים?

ערן בן ה-35 הוא עורך דין לדיני משפחה, ויש לו ניסיון רחב בדייטים והוא עדיין מחפש את האחת, ערן מקווה למצוא אהבה.

לערן יש 2 חברים נשואים, הוא הרווק היחידי מבין השלושה.

ערן הכיר את ציפורי ושייק’ה בסיירת, מאז הם נפגשים כל יום רביעי. ציפורי נשוי לבחורה אמריקאית וגר איתה בכפר סבא, שייק’ה היה אמור להיות הרווק היחידי אך מכיוון שהוא נשבע שלא יתחתן מכיוון שהאהבה לא מחזיקה מעמד ולהימנע מתהליך הגירושין. זה לא יצא לו לפועל, הוא נשוי וגר במושב.

ציפורי ושייק’ה בודקים את השיטות של דנירו על חברם. דנירו – מומחה לדייטים ועובד על סטארט אפ לדייטים.

ערן אומר לדנה שהיא הדייט ה-564 שלו.

דנה עובדת כתקציבאית במשרד פרסום. לפני שנתיים וחצי סיימה מערכת יחסים ארוכה עם דן, ומאז היא בקושי יצאה לדייטים. היא גילתה שלדן היה רומן כשהיא נפגשה בדייט ראשון עם בחור שעובד באותה חברה עם דן.

דנה נפגשת עם ד”ר רונה גלר. ד”ר רונה גלר מציעה טיפול ללא תרופות לאנשים שרוצים למצוא בני זוג. דנה נפגשת איתה אחת לשבוע, ורונה מציע לה משימות: למצוא בן זוג לדייט ראשון, להתנתק מהפייסבוק ועוד, כדי שדנה תוכל להתחיל את הטיפול במציאת בן זוג.

בפרקים הראשונים השתמשתי באפליקציה – GreatBoox, מרוב שהייתי שקועה בספר לא יצא לי לראות את השאר, רק בסיום הספר עברתי על האפליקציה שוב.

אני נהניתי לקרוא, אמנם אני לא מכורה לשלמה ארצי כמו חברתי שרה רחמיאל, יש לי סוגי מוזיקה שונים.

מומלץ מאוד!!!

“יש שתי קבוצות של דייטיונרים: אלה שמחפשים זיונים ואלה שמחפשים אהבה…” (עמ’ 23).

דייט 564

עוד מהבלוג של סיון

תצוגה מקדימה

הכחול שבעינייך - ג'ודי צ.

הכחול שבעינייך/ג'ודי צ. הוצאה עצמית, 2014. 309 עמ'. הבטתי בכחול שבעינייך, הים כחול עמוק עוטף את רגלייך. לא רוצה אותך לעזוב, נמשך אלייך מאוד, רוצה להריח אותך, רוצה עוד. רוצה לצעוק שכולם ישמעו: "מיקה את שלי!!!" החמשיר אומנם...

תצוגה מקדימה

דוקטור, מה עושים? - אסנת עופר

דוקטור, מה עושים? / אסנת עופר Doctor What Should I Do? / Osnat Ofer הוצאות: כנרת, זמורה-ביתן, דביר, 2014 328 עמ' (כולל אינדקס) "מה הקשר בין לחץ הדם ובין הליכה?" (עמ' 11). בהקדמה אנו לומדים מהסופרת מה גרם לה להוציא את הספר אשר יש בו 120 שאלות ותשובות...

תצוגה מקדימה

שחורציון - יאיר שגיא

שחורציון/יאיר שגיא Blackzion/Yair Sagi הוצאה: כנרת, זמורה-ביתן, דביר, 2015 286 עמ'. נתי, צלם אירועים מירושלים, מסטול, אבוד ומזניח את עצמו. דנה, בחורה יפהפייה, עיתונאית מתחילה ושאפתנית. לדנה יש סוד. מה הקשר ביניהם? מה שמתחיל כסטוץ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה