הבלוג של סיון

sivan325

חדשה בבלוגים. אוהבת לקרוא... אז סביר שתקבלו ביקורות על ספרים ;)

עדכונים:

פוסטים: 324

החל מספטמבר 2014

“עד למפגש עם יפית אני הייתי זו שמעבירה מסרים מהנשמות, אולם כעת זכיתי לחוויה חדשה בה המסרים הועברו דרך מטופל האור. נפעמתי מהמפגש ומהשוני בקבלת מסרים. ידעתי שזכיתי במתנה מופלאה ובערוץ חדש לתקשור. שיטת התקשור החדשה הצליחה עם אנשים שהיו פתוחים להתנסות הרוחנית.” (עמ’ 92).

25/01/2019

מוארת דרך האור/דפנה ביסמוט

Alight – The Way of Light/Dafna Bismuth

עריכה: סימונה בהט.

הוצאה: ספרי ניב הוצאה לאור, 2018

242 עמ’, כולל: מושגים, אינדקס קריסטלים שמופיעים בספר.

“חשתי את מאוריה קוראת שוב בשמי ונחציתי מגופי, קולה היה רך ומלטף ועיניי דמעו. היא אמרה לי שישויות האור מתגלות למי שמסוגל לראות, לשמוע ולדבר עימם בשפתם.” (עמ’ 28).

לקח לי זמן להיכנס לספר, אפילו נתקעתי בעמ’ 45. מעמ’ 45 הספר זרם ומבלי לשים לב,  הסיפור החזיק אותי עד הסוף.

דפנה ביסמוט כותבת בספרה איך מאוריה הגיחה בחלומה לראשונה ושינתה את חייה.

מאוריה היא ישות אור, ובוחרת בדפנה להיות השליחה של “תורת האור”.

השבט הקדום של מאוריה עוסק בריפוי ובתורת הקריסטלים.

לאורך כל ילדותה של דפנה היא נהגה לחלום חלומות רבים שחלקם התממשו, ומשום כך דבק בה השם “חולמת החלומות”. יש לה את היכולת לפרש את חלומותיו של כל אדם, כולל את של עצמה.

אהבתי יותר את הסיפורים בהם היא מטפלת באנשים אשר צריכים את עזרתה. אנשים שצריכים את עזרתה מגיעים אליה כאשר הם איבדו אנשים בחייהם, או כאשר הם מחפשים אהבה ישנה, או אפילו כשהיה משהו שהשפיע על חייהם כבר מילדותם. הדרך שדפנה מטפלת בהם היא רק על סמך השמות המלאים שלהם , היא נותנת להם לבחור קריסטל או כמה קריסטלים וכבר רואה את ישויות האור ויודעת ישר איך לפעול על מנת שהאנשים ימצאו את השלווה בליבם.

ישנה אפשרות להשתמש באפליקציית GreatBoox, בספר יש סמלים של – תמונה/וידאו/קול.

אני לא השתמשתי באפליקציה, אוהבת לקרוא את הספר מבלי להשתמש בפלאפון.

לא כל אחד יתחבר לספר, אבל אולי תמצאו בו תובנות.

הקריאה זרמה לי אחרי מספר עמודים אבל התחברתי רק לסיפורים של האנשים.

לגבי החלומות של דפנה אני די מזדהה, היו לי כמה חלומות כבר מילדות ועד היום שחלקם כן התגשמו, דבר שאין לי איך להסביר.

“עד למפגש עם יפית אני הייתי זו שמעבירה מסרים מהנשמות, אולם כעת זכיתי לחוויה חדשה בה המסרים הועברו דרך מטופל האור. נפעמתי מהמפגש ומהשוני בקבלת מסרים. ידעתי שזכיתי במתנה מופלאה ובערוץ חדש לתקשור. שיטת התקשור החדשה הצליחה עם אנשים שהיו פתוחים להתנסות הרוחנית.” (עמ’ 92).

מוארת דרך האור

עוד מהבלוג של סיון

תצוגה מקדימה

הכחול שבעינייך - ג'ודי צ.

הכחול שבעינייך/ג'ודי צ. הוצאה עצמית, 2014. 309 עמ'. הבטתי בכחול שבעינייך, הים כחול עמוק עוטף את רגלייך. לא רוצה אותך לעזוב, נמשך אלייך מאוד, רוצה להריח אותך, רוצה עוד. רוצה לצעוק שכולם ישמעו: "מיקה את שלי!!!" החמשיר אומנם...

תצוגה מקדימה

דוקטור, מה עושים? - אסנת עופר

דוקטור, מה עושים? / אסנת עופר Doctor What Should I Do? / Osnat Ofer הוצאות: כנרת, זמורה-ביתן, דביר, 2014 328 עמ' (כולל אינדקס) "מה הקשר בין לחץ הדם ובין הליכה?" (עמ' 11). בהקדמה אנו לומדים מהסופרת מה גרם לה להוציא את הספר אשר יש בו 120 שאלות ותשובות...

תצוגה מקדימה

שחורציון - יאיר שגיא

שחורציון/יאיר שגיא Blackzion/Yair Sagi הוצאה: כנרת, זמורה-ביתן, דביר, 2015 286 עמ'. נתי, צלם אירועים מירושלים, מסטול, אבוד ומזניח את עצמו. דנה, בחורה יפהפייה, עיתונאית מתחילה ושאפתנית. לדנה יש סוד. מה הקשר ביניהם? מה שמתחיל כסטוץ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה