הבלוג של סיון

sivan325

חדשה בבלוגים. אוהבת לקרוא... אז סביר שתקבלו ביקורות על ספרים ;)

עדכונים:

פוסטים: 324

החל מספטמבר 2014

אייברי היא חסרת ביטחון כשזה קשור לגברים. היא יודעת שהיא אישה מלאה, יודעת שהמראה שלה מרתיע גברים, לא שזה מפריע לה, דווקא להפך, היא שמחה על כך. אז למה ג’ו טרוויס כל כך מעוניין בה?

25/10/2017

עונת החתונות/ליסה קלייפס
Brown-Eyed Girl/Lisa Kleypas
מאנגלית: יעל אכמון.
הוצאה: קטיפה, 2017
285 עמ’.

“אנשים טועים כשהם אומרים שהזמן מרפא לב שבור. זה לא תמיד נכון. הלב שלי נשאר שבור. נאלצתי ללמוד לחיות ככה. אני לעולם לא אהיה מסוגלת לבטוח במישהו שאומר שהוא אוהב אותי.” (עמ’ 35).

אייברי קרוסלין בת ה-27, מתכננת חתונות יחד עם אחותה למחצה, סופיה.
אייברי בזמנו עבדה בעיצוב שמלות כלה, וסופיה עבדה כאומנת, על תכנון חתונות הן החליטו ביחד. הן פתחו סטודיו לתכנון חתונות ביוסטון, ויותר מ-3 שנים העסק הוביל להצלחה גדולה.
לאייברי אין משפחה חמה, אבא שלה היה נשוי 5 פעמים ואמא שלה גם לא הייתה דוגמה.
היא לא סומכת על גברים כשזה קשור לאהבה. בעברה היה גבר – בריאן. הוא הסיבה שהיא לא סומכת על גברים יותר. בריאן לא אהב אותה וביטל את היום שהיה אמור להיות החשוב והמאושר בחייה.
אייברי היא חסרת ביטחון כשזה קשור לגברים. היא יודעת שהיא אישה מלאה, יודעת שהמראה שלה מרתיע גברים, לא שזה מפריע לה, דווקא להפך, היא שמחה על כך.
אז למה ג’ו טרוויס כל כך מעוניין בה?

ג’ו טרוויס בן ה-29, משפחתו מיוסטון, הוא בין עשרת הרווקים הנחשקים.
הוא אוהב לצלם בהתנדבות, דיג, ציד.
אייברי חשבה שהוא בא לצלם את החתונה שהיא מתכננת, אך הוא בא מצד החתן, וג’ו די מתעניין בה, אייברי דוחה אותו.
ג’ו הוא לא אחד שמוותר בקלות. בסוף הוא מצליח לפחות לבלות איתה לילה סוער, אך אחרי אותו הסטוץ, אייברי לא יוצרת איתו קשר, וזה מרגיז אותו.

חתונת השנה. הפרויקט שיכול להקפיץ את הקריירה של אייברי וסופיה לשחקים, אך מנגד גם יכול להפיל אותם. בתאני וורנר, הכלה המיועדת, יש לה סודות.
בנוסף, אייברי מקבלת גם את הזדמנות חייה בתוכנית “סופר חתונה”, התוכנית של טרוור סטרנס.
אם היא תקבל את העבודה היא תצטרך לעבור לגור בניו יורק.

האם היא תיתן לעבר שלה לנצח בכך שהיא תשאיר את הסיכוי שלה לאהבה מאחור?
האם יש סיכוי לאהבה בכלל?

הספר הוא קליל, מצחיק מאוד. אחרי ספרים כבדים הספר בהחלט גורם להפוגה.
מאוד נהניתי לקרוא את הספר.

ברור שממליצה.

“בתור עובד שלך… את צודקת, זה לא ענייני. אבל כרגע אני מדבר איתך בתור חבר. את אישה בת עשרים ושבע בריאה ומושכת, ולמיטב ידיעתי, לא היית עם אף אחד יותר משלוש שנים. לטובתך, את חייבת לחזור למשחק, ולא חשוב אם זה יהיה הבחור הזה או מישהו אחר.” (עמ’ 26).

עונת החתונות

עוד מהבלוג של סיון

תצוגה מקדימה

הכחול שבעינייך - ג'ודי צ.

הכחול שבעינייך/ג'ודי צ. הוצאה עצמית, 2014. 309 עמ'. הבטתי בכחול שבעינייך, הים כחול עמוק עוטף את רגלייך. לא רוצה אותך לעזוב, נמשך אלייך מאוד, רוצה להריח אותך, רוצה עוד. רוצה לצעוק שכולם ישמעו: "מיקה את שלי!!!" החמשיר אומנם...

תצוגה מקדימה

דוקטור, מה עושים? - אסנת עופר

דוקטור, מה עושים? / אסנת עופר Doctor What Should I Do? / Osnat Ofer הוצאות: כנרת, זמורה-ביתן, דביר, 2014 328 עמ' (כולל אינדקס) "מה הקשר בין לחץ הדם ובין הליכה?" (עמ' 11). בהקדמה אנו לומדים מהסופרת מה גרם לה להוציא את הספר אשר יש בו 120 שאלות ותשובות...

תצוגה מקדימה

שחורציון - יאיר שגיא

שחורציון/יאיר שגיא Blackzion/Yair Sagi הוצאה: כנרת, זמורה-ביתן, דביר, 2015 286 עמ'. נתי, צלם אירועים מירושלים, מסטול, אבוד ומזניח את עצמו. דנה, בחורה יפהפייה, עיתונאית מתחילה ושאפתנית. לדנה יש סוד. מה הקשר ביניהם? מה שמתחיל כסטוץ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה