הבלוג של hilas

Simple As That

אני מאמינה שהכול ניתן לשינוי, ממש הכול, ללא תלות במצב שבו אנו שרויים כעת. אני ילידת 1976, בעלת תואר ראשון במנהל - עסקים ובשיווק. עבדתי למעלה מ- 10 שנים בחברת פרטנר תקשורת, וכן בדלק אנרגיה, ובחברת דן אנד בראדסטריט. במהלך עבודתי... +עוד

אני מאמינה שהכול ניתן לשינוי, ממש הכול, ללא תלות במצב שבו אנו שרויים כעת. אני ילידת 1976, בעלת תואר ראשון במנהל - עסקים ובשיווק. עבדתי למעלה מ- 10 שנים בחברת פרטנר תקשורת, וכן בדלק אנרגיה, ובחברת דן אנד בראדסטריט. במהלך עבודתי התמחיתי בפיתוח עסקי של חברות הייטק ותקשורת, במכירות, בשירות לקוחות ובשימור לקוחות. התנסיתי בניהול משא ומתן מורכב מול מנהלים בכירים במשק, בקשרי גומלין, בהגדלת הכנסות החברות ובשיפור רווחיותן . לפני כ-7 שנים התחלתי לחקור ולפתח את שיטת SIMPLE AS THAT. ולייעץ על פי עקרונותיה, המאפשרים לכל אדם לשנות את חייו ללא קשר למצבו הנוכחי. אני מחברת הספרים "מכתבים מאימא", "נגיעות – הכול ניתן לשינוי" וספר הילדים "עולם הקסמים".

עדכונים:

פוסטים: 14

החל מיוני 2012

חברים וחברות יקרים,
ראש השנה חלף עבר לו בתחושה של התחדשות ועם שמחה גדולה בלב. תחושות ההתעוררות והאחדות היו חזקות יותר מאי פעם. עכשיו באים ימים אלה שלפני יום הכיפורים הנקראים ‘הימים הנוראים’; ימים של חשבון נפש; בקשת סליחה מהזולת ובעיקר – מעצמנו, על מנת שנחתם בשנה הבאה עלינו לטובה לחיים טובים, ועל מנת שתהייה לנו הזכות לייצור ולברוא את חיינו מחדש, עם הרבה מזל, ברכה והצלחה.


בשבוע זה אנו נפרדים מהשנה החולפת, ממש בדומה למשה, המודע לכך שזמנו קצוב וממָנֶה יורש שיחליף אותו בטרם ילך לעולמו. אנו מברכים על הטוב והטוב יותר ש’צברנו’ בשנה החולפת, את כל מה שעברנו, חווינו, התרגשנו, בכינו וצחקנו, בידיעה ובתקווה שהפכנו בשנה הקודמת, כבכל שנה, להיות אנשים טובים יותר, מוצלחים יותר.
עלינו להבין שהשינויים שאנו חווים בימים אלה, ושינויים בכלל, הם מבורכים .
הם מעניקים הזדמנות לכל אלה שעבורם נסגרה דלת [פיטורין, גירושין וכדומה], להתחיל בדרך חדשה ו’לתקן את חייהם’ באמצעות שינוי, שכרגע נראה מפחיד.
אני זוכרת לפני שנים שעשיתי אני את השינוי הגדול שלי בחיים . רעדתי;  לא ישנתי בלילות, פחדתי, לא ידעתי איך אסתדר, עד שלבסוף הבנתי שאם אני רוצה להגשים חלומות וללכת לפי צו הלב, עלי לקחת סיכון; כי בלעדֵי הסיכון לא אצליח לעבור את מחסום הפחד מהבלתי נודע ולהגיע למחוזות חדשים.
אם רק נביט מדי פעם באנשים גדולים שהתגברו על מחסום הפחד והצליחו רק בגלל שלקחו סיכון ויצאו מאזורי הנוחות והפחד שלא שירתו אותם יותר, נוכל לקבל השראה נוספת. המֶדָליסט נועם גרשוני שעשה את הבלתי אפשרי . איזה אומץ, איזה כבוד! ואתם, ידידים יקרים, כשתבינו את התהליך שלכם, תדעו לאן פניכם מועדות ותוותרו על השליטה ועל הידיעה מה הולך להתרחש בכל רגע ורגע, תראו שיתרחשו בחייכם נסים, לא פחות!
כחלק מרצף הפרשיות ניצבים-וילך- האזינו - וזאת הברכה, החותמות את ספר דברים ואת התורה כולה, מתמקדת פרשת וילך בהעברת הנהגת העם ממשה  רבנו ליהושע בן נון. בתחילה מודיע משה לעם שיהושע יחליף אותו ומעודד את העם לקראת האתגרים העומדים לפניהם בכיבוש ארץ ישראלשוב הישרדות.
מהישרדות במדבר, להישרדות לקראת התהוות לעם וכיבוש הארץ.
וממתי אנחנו כעם
או כפרטים לא מצויים בהישרדות? (והכוונה היא כמובן לא להישרדות .vip..)
הישרדות להבנתי משמעותה לחיות בחוסר אהבה, שזה תדר של הפחד . אנו חיים בעידן מודרני, מלא בשפע גשמי, ומצד שני הקיום הבסיסי הפך עבור רבים וטובים מאתנו לכמעט בלתי אפשרי. ובמקום שהממשלה תעשה סדר ותיקח אחריות על המצב האבסורדי, היא יוצאת חוצץ נגד אזרחיה שלה ואף צוחקת להם בפרצוף.
על מנת לעורר את כולנו לחיות חיי שפע רוחני וגשמי, חיי אהבה צריך השינוי להתרחש בכל חלקה טובה בחיינו ובכל אדם באשר הוא.
כי הישרדות מבחנתי היא מלחמה! אין זה משנה אם המלחמה היא מלחמת קיום או מלחמת אזרחים או מלחמה על המדינה. 
ברגע שאנו חיים ללא אהבה וכבוד, אזי אנו במלחמה
. ברגע שתתחילו להעניק לעצמכם ולזולתכם כבוד ואהבה, זה יהיה הרגע בו היקום יתחיל לשנות דברים עבורכם ועבור כולנו לטובה.

שיהיה לכולנו גמר חתימה טובה ושבת שלום.

וזכרו כי הכול, אבל הכול ניתן לשינוי. simple as that

http://www.simpleasthat.co.il/

עוד מהבלוג של hilas

תצוגה מקדימה

חוות דעת על ספרי 'נגיעות - הכל ניתן לשינוי'

אני גאה לשתף אתכם בחוות דעת שנכתבה על ספרי "נגיעות" – הכל ניתן לשינוי, בעיתון "חיים אחרים". בספר העלתי על כתב 17 סיפורי חיים אישיים של מטופלים שעברו שינוי בחייהם והצליחו להפוך, לא אחת, את המשבר להזדמנות. במהלך הכתיבה היה חשוב...

תצוגה מקדימה

רוחות של שינוי - השנה החדשה תביא עמה שינוי

שינוי – מאיפה מתחילים? שנה חדשה בפתח. וזה הזמן לייצר בעצמנו את השינוי המיוחל שאנו זקוקים לו. זה הרגע להחליט שהשנה הזו תהיה אחרת! עבור רבים שינוי זו מילה מפחידה. יש לא מעט אנשי שכמהים לשינוי בחייהם ולא אחת מתמלאים בפחד...

האירוע ששינה לי את החיים

קרה לכם שאירוע בחיים ייצר תפנית דרמטית ששינתה לכם את כל התפיסה והאמונה שלכן לגבי החיים? כמו כל צעירה בעלת אמביציה, ב פצחתי במסלול  המהיר לכיוון קריירה מצליחה. עבדתי בחברות הגדולות במשק (אורנג' ודלק ודן אנד בראדסטריט )...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה