הבלוג של hilas

Simple As That

אני מאמינה שהכול ניתן לשינוי, ממש הכול, ללא תלות במצב שבו אנו שרויים כעת. אני ילידת 1976, בעלת תואר ראשון במנהל - עסקים ובשיווק. עבדתי למעלה מ- 10 שנים בחברת פרטנר תקשורת, וכן בדלק אנרגיה, ובחברת דן אנד בראדסטריט. במהלך עבודתי... +עוד

אני מאמינה שהכול ניתן לשינוי, ממש הכול, ללא תלות במצב שבו אנו שרויים כעת. אני ילידת 1976, בעלת תואר ראשון במנהל - עסקים ובשיווק. עבדתי למעלה מ- 10 שנים בחברת פרטנר תקשורת, וכן בדלק אנרגיה, ובחברת דן אנד בראדסטריט. במהלך עבודתי התמחיתי בפיתוח עסקי של חברות הייטק ותקשורת, במכירות, בשירות לקוחות ובשימור לקוחות. התנסיתי בניהול משא ומתן מורכב מול מנהלים בכירים במשק, בקשרי גומלין, בהגדלת הכנסות החברות ובשיפור רווחיותן . לפני כ-7 שנים התחלתי לחקור ולפתח את שיטת SIMPLE AS THAT. ולייעץ על פי עקרונותיה, המאפשרים לכל אדם לשנות את חייו ללא קשר למצבו הנוכחי. אני מחברת הספרים "מכתבים מאימא", "נגיעות – הכול ניתן לשינוי" וספר הילדים "עולם הקסמים".

עדכונים:

פוסטים: 14

החל מיוני 2012

קרה לכם שאירוע בחיים ייצר תפנית דרמטית ששינתה לכם את כל התפיסה והאמונה שלכן לגבי החיים? לי זה קרה, בצורה שהכי לא ציפיתי לה.

24/06/2012

קרה לכם שאירוע בחיים ייצר תפנית דרמטית ששינתה לכם את כל התפיסה והאמונה שלכן לגבי החיים?

כמו כל צעירה בעלת אמביציה, ב פצחתי במסלול  המהיר לכיוון קריירה מצליחה. עבדתי בחברות הגדולות במשק (אורנג’ ודלק ודן אנד בראדסטריט ) מסביב לשעון, היה לי חשוב להמריא למסולל ההצלחה כמה שיותר מהר.

קצת לפני גיל 30 זה קרה לי. נהגתי כשרכב מתפרץ נכנס ברכבי מאחור. בפעם הראשונה יצאתי בנס, אבל זמן קצר לאחר מכן זה קרה שוב, הפעם הסתכלתי למוות בעיניים. הוא אומנם ויתר לי, אבל השאיר אותי עם גב מרוסק. שלוש תאונות דרכים ב18 חודשים. שלוש פעמים נכנסו ברכבי מאחור. במהלכן, לא וויתרתי על העבודה ואף קיבלתי הצעות להשתלב כסמנכל”ית פיתוח עסקי בחברה . אבל אחרי התאונה השלישית גילו לי 7 פריצות דיסק והגדירו את זה כנס שלא השתתקתי והפכתי למוגבלת. הרופאים די מהר הבהירו לי שהשינה תשתפר במשך הזמן אבל לא אוכל להתאמן ואיכות החיים שלי לא תשתפר.

התחלתי את העשור השלישי לחיי פצועה וכואבת, כל צעד גבה כאבי תופת  ופעולות פשוטות הפכו לבלתי אפשריות,  הייתי מיואשת מתמיד.

אבל דווקא אז זה קרה.

שכבר ראיתי את התחתית והבטתי לתהום, הבנתי שיש לי שתי אפשריות- או  להמשיך לבכות את מר גורלי ולחיות את חיי כמוגבלת או לנסות לשנות אותו. פשוט החלטתי, בלי להבין ומבלי לדעת את המסע הארוך ואת הספר שייכתב אחרי.

ראשית הבנתי שאת התאונות לא יכולתי למנוע. הן הגיעו על מנת לגרום לי לכייל את חיי מחדש, ריסטרט שהיו נחוץ לחיים שלי כמו שהכרתי אותם- הקריירה המצליחה, הזוגיות, האינסטיביות…הרכבת של החיים שלי עצרה, אבל אני לא ויתרתי ובחרתי לעלות על אחרת.

החלטתי לצלול לעומק ולהבין באמת, מה הוא המוח האנושי,  הגוף ומה נמצא שם ביניהם. לאט, לאט התחלתי להבין שאף אחד לא יגאל אותי ממצבי, לא הרופא וגם לא…. המפתח אצלי. אני רק צריכה למצוא את הכלים שיביאו לשינוי!

וזה קרה, שנה וחצי אחרי התאונה הצלחתי לשקם את הגב שלי לחלוטין.

לא היו שם קסמים. אלא עבודה קשה .

חודשים ספורים לאחר מכן, מבלי באמת להתכוונן לכך מצאתי את עצמי עוזרת לאנשים שהגיעו אליי בדרך זו או אחרת. אנשים בנקודות הקיצון של חייהם, גבר צעיר שחלה בALS, נערה מוגבלת, איש עסקים בעת משבר, שהצליחו, והוכיחו לי ובעיקר לעצמם שהכול ניתן לשינוי.

את המסע שעברתי עם אותם אנשים יקרים בחרתי להפוך לספר-  “נגיעות”, שמעלה סיפורי חיים של אנשים רבים. הסיפור שלהם הוא למעשה הוא הסיפור של כולנו. של כל אתגר שהחיים מזמנים לנו.

בבלוג הזה, אשתף אתכם בתובנות שלי על החיים, על משברים ואחלוק איתכם את השינוי שעברתי ואני מנחילה לאחרים.

כי הכל ניתן לשינוי simple as that

עוד מהבלוג של hilas

תצוגה מקדימה

חוות דעת על ספרי 'נגיעות - הכל ניתן לשינוי'

אני גאה לשתף אתכם בחוות דעת שנכתבה על ספרי "נגיעות" – הכל ניתן לשינוי, בעיתון "חיים אחרים". בספר העלתי על כתב 17 סיפורי חיים אישיים של מטופלים שעברו שינוי בחייהם והצליחו להפוך, לא אחת, את המשבר להזדמנות. במהלך הכתיבה היה חשוב...

תצוגה מקדימה

רוחות של שינוי - השנה החדשה תביא עמה שינוי

שינוי – מאיפה מתחילים? שנה חדשה בפתח. וזה הזמן לייצר בעצמנו את השינוי המיוחל שאנו זקוקים לו. זה הרגע להחליט שהשנה הזו תהיה אחרת! עבור רבים שינוי זו מילה מפחידה. יש לא מעט אנשי שכמהים לשינוי בחייהם ולא אחת מתמלאים בפחד...

תצוגה מקדימה

פרשת השבוע - פרשת עקב

חברים וחברות יקרים, החופש הגדול בעיצומו, ואלו הימים האחרונים לפני חודש אלול ולפני השנה החדשה, שכבר ממש בפתח. אלו ימים של התבוננות ועשייה אחרונה, לפני השנה החדשה. תשע"ג = שנת גמול. הפרשה השבוע מתייחסת לאחד הדברים...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה