הבלוג של hilas

Simple As That

אני מאמינה שהכול ניתן לשינוי, ממש הכול, ללא תלות במצב שבו אנו שרויים כעת. אני ילידת 1976, בעלת תואר ראשון במנהל - עסקים ובשיווק. עבדתי למעלה מ- 10 שנים בחברת פרטנר תקשורת, וכן בדלק אנרגיה, ובחברת דן אנד בראדסטריט. במהלך עבודתי... +עוד

אני מאמינה שהכול ניתן לשינוי, ממש הכול, ללא תלות במצב שבו אנו שרויים כעת. אני ילידת 1976, בעלת תואר ראשון במנהל - עסקים ובשיווק. עבדתי למעלה מ- 10 שנים בחברת פרטנר תקשורת, וכן בדלק אנרגיה, ובחברת דן אנד בראדסטריט. במהלך עבודתי התמחיתי בפיתוח עסקי של חברות הייטק ותקשורת, במכירות, בשירות לקוחות ובשימור לקוחות. התנסיתי בניהול משא ומתן מורכב מול מנהלים בכירים במשק, בקשרי גומלין, בהגדלת הכנסות החברות ובשיפור רווחיותן . לפני כ-7 שנים התחלתי לחקור ולפתח את שיטת SIMPLE AS THAT. ולייעץ על פי עקרונותיה, המאפשרים לכל אדם לשנות את חייו ללא קשר למצבו הנוכחי. אני מחברת הספרים "מכתבים מאימא", "נגיעות – הכול ניתן לשינוי" וספר הילדים "עולם הקסמים".

עדכונים:

פוסטים: 14

החל מיוני 2012

חברים וחברות יקרים,

החופש הגדול בעיצומו, ואלו הימים האחרונים לפני חודש אלול ולפני השנה החדשה, שכבר ממש בפתח. אלו ימים של התבוננות ועשייה אחרונה, לפני השנה החדשה.

תשע”ג = שנת גמול.

הפרשה השבוע מתייחסת לאחד הדברים החשובים ביותר, נושא האהבה, כמובן.
גם את הספר שכתבתי “נגיעות”-  הכל ניתן לשינוי פתחתי בנושא זה. כי עבורי, אמונה מגיעה רק מאהבה.

השפע בחיינו וחיינו עצמם, נוצרים מאהבה.
מקטנות, לימדו אותנו לחשוב שצריך לפחד מהאל כי הוא יעשה לנו משהו, כי הוא יעניש אותנו. למעשה, לימדו אותנו לחשוב ולחיות בפחד – אם נעשה כך יקרה לנו כך. כשכל מטרת תבנית המחשבה הזו היא לשלוט עלינו. מה שהביא אותנו לפחד ולא לאהוב.

היום, אנחנו אומרים עד כאן.

הפרשה מדברת על אהבת האל והאהבה בחיינו כערך החשוב ביותר. לא סתם נבראנו בצלמו ובדמותו של האל. אך, מתוך אהבה קודם לעצמנו ואחר כך לבריאה ולעולם כולו.

אמונה ואהבה הם הערכים והיסודות החשובים ביותר. יחד הם יוצרים את השפע שלו אנו ראויים ומייחלים.

נושא נוסף שהפרשה מעלה הוא נושא היהלום. בכל אדם באשר הוא חבוי יהלום פנימי, שעל מנת לגלות אותו אנחנו, לא פעם, עוברים ייסורים רבים. לפי חז”ל הייסורים ממרקים את הנשמה.
הנשמה של כל אחד ואחת מאתנו היא בעצם יהלום, היהלום הכי יקר. ברגע שתחשבו ותראו את עצמכם כיהלומים יקרי ערך, אז תנהגו בהתאם כלפי עצמכם  ולזולתכם. זכרו, ללא הבדל דת, גזע ומין כולנו שווים, ראויים ואהובים.

לא משנה אם זה ילד או ילדה, אישה או איש, כלב או חתול, זקן או זקנה, וכל חיה באשר היא, כולנו רוצים שיתנהגו אלינו בכבוד ובאהבה. זה כל הסוד לתקשורת בונה ומאפשרת.

זכרו תמיד כי אתם יהלום יקר ערך.

שבת שלום,

שלכם, הילה סידי

הכל ניתן לשינוי
http://www.simpleasthat.co.il

עוד מהבלוג של hilas

תצוגה מקדימה

חוות דעת על ספרי 'נגיעות - הכל ניתן לשינוי'

אני גאה לשתף אתכם בחוות דעת שנכתבה על ספרי "נגיעות" – הכל ניתן לשינוי, בעיתון "חיים אחרים". בספר העלתי על כתב 17 סיפורי חיים אישיים של מטופלים שעברו שינוי בחייהם והצליחו להפוך, לא אחת, את המשבר להזדמנות. במהלך הכתיבה היה חשוב...

תצוגה מקדימה

רוחות של שינוי - השנה החדשה תביא עמה שינוי

שינוי – מאיפה מתחילים? שנה חדשה בפתח. וזה הזמן לייצר בעצמנו את השינוי המיוחל שאנו זקוקים לו. זה הרגע להחליט שהשנה הזו תהיה אחרת! עבור רבים שינוי זו מילה מפחידה. יש לא מעט אנשי שכמהים לשינוי בחייהם ולא אחת מתמלאים בפחד...

האירוע ששינה לי את החיים

קרה לכם שאירוע בחיים ייצר תפנית דרמטית ששינתה לכם את כל התפיסה והאמונה שלכן לגבי החיים? כמו כל צעירה בעלת אמביציה, ב פצחתי במסלול  המהיר לכיוון קריירה מצליחה. עבדתי בחברות הגדולות במשק (אורנג' ודלק ודן אנד בראדסטריט )...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה