הבלוג של hilas

Simple As That

אני מאמינה שהכול ניתן לשינוי, ממש הכול, ללא תלות במצב שבו אנו שרויים כעת. אני ילידת 1976, בעלת תואר ראשון במנהל - עסקים ובשיווק. עבדתי למעלה מ- 10 שנים בחברת פרטנר תקשורת, וכן בדלק אנרגיה, ובחברת דן אנד בראדסטריט. במהלך עבודתי... +עוד

אני מאמינה שהכול ניתן לשינוי, ממש הכול, ללא תלות במצב שבו אנו שרויים כעת. אני ילידת 1976, בעלת תואר ראשון במנהל - עסקים ובשיווק. עבדתי למעלה מ- 10 שנים בחברת פרטנר תקשורת, וכן בדלק אנרגיה, ובחברת דן אנד בראדסטריט. במהלך עבודתי התמחיתי בפיתוח עסקי של חברות הייטק ותקשורת, במכירות, בשירות לקוחות ובשימור לקוחות. התנסיתי בניהול משא ומתן מורכב מול מנהלים בכירים במשק, בקשרי גומלין, בהגדלת הכנסות החברות ובשיפור רווחיותן . לפני כ-7 שנים התחלתי לחקור ולפתח את שיטת SIMPLE AS THAT. ולייעץ על פי עקרונותיה, המאפשרים לכל אדם לשנות את חייו ללא קשר למצבו הנוכחי. אני מחברת הספרים "מכתבים מאימא", "נגיעות – הכול ניתן לשינוי" וספר הילדים "עולם הקסמים".

עדכונים:

פוסטים: 14

החל מיוני 2012

חברים יקרים,

רבים מאיתנו חווים בחיי היומיום משברים, מרגישים תקועים ומתוסכלים ומתעטפים במה שאני מכנה “איזור הנוחות” שלנו. לא תמיד יש בנו את הכוח לחולל שינוי בחיינו. בין אם בזוגיות, קריירה, תחומי עניין, דרך חיים ועוד. שינוי זה לא דבר קל. יש אנשים שכמהים לשינוי אבל לא יודעים איך לעשות את הצעד הראשון.

אני מאמינה שהכול ניתן לשינוי. אבל הכול. לא כקלישאה, אלא כמישהי שבאמת עשתה אותו. בפוסט הראשון שיתפתי אתכם בסיפור חיי שהוביל אותי לשינוי בעיסוק ולפיתוח השיטה שלי simple as that.
ממש בקרוב, אני פותחת תוכנית חדשה לשינוי שבה אעסוק עם המשתתפים בנושאים הבאים:

כיצד מתמודדים על משברים? מה עושים כשמרגישים תקועים בעבודה? איך יוצרים הזדמנויות לקידום אישי?  עד כמה אנו מסוגלים לחולל שינוי בחיינו ולהגשים מטרות ושאיפות?

בתוכנית נעבור יחד תהליך שבראשו שינוי מחשבתי עמוק, שהוא הבסיס, לתפיסתי, לצעד חדש בכל תחום בחיים.

אני מזמינה אתכם לתוכנית בת 11 מפגשים לפיתוח אישי ועסקי שבה תוכלו לקבל כלים להתמודדות עם השאלות, ללמוד איך להפוך משבר להזדמנות ולהגיע לקבלת החלטות בצורה נכונה.

נושאים בהם תעסוק התוכנית:

  • מה מניע אותנו לפעולה וכיצד המחשבות שלנו מנהלות אותנו
  • מהו פחד “מכשיל” ופחד “מציל” והצעדים ליציאה מהפחד המכשיל
  • התמודדות עם הפחד הקונקרטי שעומד בינינו ובין הגשמת מטרותינו
  • כיצד הופכים בעיה להזדמנות
  • מה הבעיות המרכזיות שמתנהלות בחיינו – מה מטרתם ותפקידם בחיינו?
  • איך פורצים את הקיבעון המחשבתי? התמודדות עם מערך אמונות שגוי
  • איפה אני היום ומה אני צריך כדי להמשיך לצמוח?
  • בניית תוכנית פעולה לפיתוח אישי המבוססת על חזון ומטרות

התוכנית מיועדת לכל מי שמרגיש שנמצא בצומת דרכים בחיים, מחפש שינוי ולא תמיד יודע איך לגשת אליו, ולכל מי ששוקל לצאת לדרך חדשה.

אז אם אתם מתלבטים, שוקלים או רוצים לדעת יותר, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל: [email protected]
ולהציץ גם באתר למידע נוסף על התוכנית: http://www.simpleasthat.co.il

שלכם,

הילה.

עוד מהבלוג של hilas

תצוגה מקדימה

חוות דעת על ספרי 'נגיעות - הכל ניתן לשינוי'

אני גאה לשתף אתכם בחוות דעת שנכתבה על ספרי "נגיעות" – הכל ניתן לשינוי, בעיתון "חיים אחרים". בספר העלתי על כתב 17 סיפורי חיים אישיים של מטופלים שעברו שינוי בחייהם והצליחו להפוך, לא אחת, את המשבר להזדמנות. במהלך הכתיבה היה חשוב...

תצוגה מקדימה

רוחות של שינוי - השנה החדשה תביא עמה שינוי

שינוי – מאיפה מתחילים? שנה חדשה בפתח. וזה הזמן לייצר בעצמנו את השינוי המיוחל שאנו זקוקים לו. זה הרגע להחליט שהשנה הזו תהיה אחרת! עבור רבים שינוי זו מילה מפחידה. יש לא מעט אנשי שכמהים לשינוי בחייהם ולא אחת מתמלאים בפחד...

האירוע ששינה לי את החיים

קרה לכם שאירוע בחיים ייצר תפנית דרמטית ששינתה לכם את כל התפיסה והאמונה שלכן לגבי החיים? כמו כל צעירה בעלת אמביציה, ב פצחתי במסלול  המהיר לכיוון קריירה מצליחה. עבדתי בחברות הגדולות במשק (אורנג' ודלק ודן אנד בראדסטריט )...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה