הבלוג של Simple As Me - הילה סידי

simpleasme-hilasidi

היי שמי הילה סידי, בת 38 מייסדת את SimpleAsMe.com פלטפורמת ווידאו חדשה שנותנת לאנשים לשתף רגעים אישים מהחיים. כי הסיפור שלך יכול לשנות את העולם. מחברת הספרים נגיעות - הכל ניתן לשינוי ומכתבים מאמא. המוטו שלי לחיים שצריך רק אדם אחד... +עוד

היי שמי הילה סידי, בת 38 מייסדת את SimpleAsMe.com פלטפורמת ווידאו חדשה שנותנת לאנשים לשתף רגעים אישים מהחיים. כי הסיפור שלך יכול לשנות את העולם. מחברת הספרים נגיעות - הכל ניתן לשינוי ומכתבים מאמא. המוטו שלי לחיים שצריך רק אדם אחד שיאמין בנו ובהמשך הדרך זה אנחנו.

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מאוגוסט 2012

selfieinaction (1)

שנים התעסקי עם דימוי הגוף שלי. עברתי הרבה בנושא מגיל צעיר, כולל הפרעות אכילה , שנאה של הגוף, אהבה של הגוף וככל שאני מדברת עם נשים הבנתי שלא רק אני חוטאת בזה.

כמעט ואין אישה שמרוצה ממה שהיא רואה במראה . זה לא משנה כמה אנחנו שוקלות או איזה מידה בג’ניס אנחנו, וזה בטח לא משנה מה המין הגברי חושב עלינו . או עד כמה שאומרים לנו שאנחנו מדהימות .

לפני כ- 3 חודשים בת של חבר טוב שהיא נערה בת 17, שדרך אגב היא מדהימה. הודיעה לי שהיא חייבת לרדת במשקל, כי היא לא במידה 24. הייתה לנו שיחה מלב אל לב, ושיתפתי אותה בכל אשר עבר עלי עד שקיבלתי את גופי ועצמי .

הבנתי שאני חייבת לשתף, החלטתי ליצור פרויקט ווידאו של 100 נשים מכל העולם מגיל 18-70 שעונות על חמש שאלות בווידאו selfi עד דקה וחצי. במטרה להעביר מסר שכל אישה , בכל גיל היא יפה.

אז אם את אישה, חברה, אחות בגיל 18- 70 אני מזמינה אותך להשתתף בפרויקט ולהיות בנבחרת הנשים של SimpleAsMe.com ולהשמיע את קולך ולהשפיע .

כי מעט אור דוחה הרבה חושך.

לפרטים בווידאו המצורף.

[youtube hQAKyLR0uKg&feature=youtu.be nolink]
שלך הילה סידי<.

עוד מהבלוג של Simple As Me - הילה סידי

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...