הבלוג של סיגל זהר

מסוחררת על תנאי

משחררת מילים מסוחררת (בטוב) מהחיים .חיה אותם חזק ומהר. מעצבת פנים בעלים של "SAGOL" .מתמחה בעיצוב עסקים וחללים מסחריים. אני משלבת כאן את כל התשוקות שלי:חיה עיצוב נושמת אסתטיקה .חולמת בהקיץ. צועקת חלומות בועטת מילים... +עוד

משחררת מילים מסוחררת (בטוב) מהחיים .חיה אותם חזק ומהר. מעצבת פנים בעלים של "SAGOL" .מתמחה בעיצוב עסקים וחללים מסחריים. אני משלבת כאן את כל התשוקות שלי:חיה עיצוב נושמת אסתטיקה .חולמת בהקיץ. צועקת חלומות בועטת מילים ,מתכרבלת במוסיקה. נשואה. אמא ל 3 . לקוחות: SABON רשת חנויות/Cigar Club /Billguard/ בית סטימצקי ממילא... ועוד.

עדכונים:

פוסטים: 9

החל מינואר 2014

הילדים של קיץ 2014

הייתי ילדה רכה באוקטובר 73 ,אני זוכרת: אזעקות שהבעיתו את לילותי, ריצה למקלטים מעופשים של השכנים. אני זוכרת שאבא נעלם לכמה שבועות וחזר עם זקן מפחיד ועם עיניים עייפות ועצובות פחדתי ממנו קצת, מאז אני נרתעת מגברים עם זקן. מאז ערימת שקי חול מעלה בי חלחלה ,מאז ברור לי שאני חיה במדינה משלי אבל מסביב יש אויבים שרוצים אותי מתה. מאז אני רק רוצה שיהיה שלום.

היום אני אמא המגדלת את ילדיה בקיץ 2014 הנורא. אני הכי אוהבת קיץ, מחכה לימי הים והחופש, שמחה את שמחתם של הילדים בחופש ומקנאה בהם. רק לא השנה.
גזלו לילדים את החופש השנה. במקום משחקי תופסת הם רצים לתפוס מחסה מפני הטילים המאיימים על ביתם. במקום ללכת לים ולבריכה בשקט ובכייף הם נאלצים להשאר בבית ולשחק בקרבת הממד או בתוכו.
במקום לצייר ציורים אופטימיים של ילדים הם מציירים טילים נופלים ומערכות יירוט. הילדים של קיץ 2014  מבינים שחיילינו אחיהם הגדולים נלחמים בעזה כדי להשיב את השקט החופש והקיץ למענם.

“אמא תראי הנה הטיל של כיפת ברזל- והנה הרעים שיורים טיל לכוון הבית שלנו ואז הוא מגיע אליו ומפוצץ אותו באויר..תספרי עד 10 …וכל החלקים שלו כבר נפלו” – כך מסביר לי  בני בן ה 7 ,בדיוק של מהנדס . הוא וחבריו הפכו ל”מהנדסים פוטנציאלים ברפאל “,”מתכנני מערכות הגנה משוכללות,” הם משחקים במלחמה אמתית  במקום להמשיך ולדמיין את פאואר ריננג’רז מפילים את חללית האויב. או לצפות בנינג’הגו – הגיבורים  המשוכללים עשויים מאבני לגו .
ילדי קיץ 2014  שואלים את אותן שאלות שעדין מהדהדות באזני: ” אמא כבר סיימנו להרוס להם את טילים?” ובעיקר : ” אמא  הצבא שלנו יותר חזק משלהם נכון?” בדיוק כמו שאני שאלתי פעם בחורף 73.

אני יודעת שהם מבינים בחכמתם הרבה שמאחורי החיוך השגרתי  שאני לובשת בכל בקר ומאחורי חיבוקי ההרגעה ושמחת החיים שאני משמרת ,פועם לבי בעוצמה של דריכות, מתכווץ לבי בכאב מדאגה לבנינו הלוחמים. אני יודעת שהם שמים לב שעיני לעיתים עולות על גדותיהן ,”לא לא בוכה , זה קורה בעיקר כי אבא מטגן בצל לאורז ” –ועד שהאורז מוכן , אני לובשת חיוך וחוזרת לשגרה המצילה והטובה.כי השגרה הזו היא הנצחון הפרטי שלי על מחשכי החמאס המתועב וכוונותיו.
ילדי קיץ 2014 לא ישנים כלכך טוב.חלומות הקיץ על החופשה ועל מה עושים בשבת , התחלפו בחלומות על אזעקות וחטיפות. הם רואים צללים ושומעים צלילים שמפחידים אותם.

המצאנו  אפילו תפילת הגנה: אנו קוראים קוראת למלאכי האור ולפיות להתאסף ולהגן עלינו . הם נקראים ליצור סביבנו בועת אור בלתי חדירה שתשאיר בחוץ את כל יצורי החמאס והחושך. תפילה מרגיעה שעוזרת להרדם .
“אמא כדאי שנרחיב את התפילה גם לחיילים” אמר בני בדאגה באחד הלילות “ כדי שהמלאכים יעטפו גם אותם בבועת האור שלהם, “כך הם יהיו מוגנים וילחמו טוב יותר ברעים” עשינו כעצתו ונשאנו תפילה מורחבת.
תפילה להגנה על ביתנו וילידנו כאן, ותפילה לילדינו הגדולים החיילים האמיצים,
כל אחד מהחיילים  קיבל מגן דוד שיגן עליו ובועת אור מלאכי. כך בני הקטן יישן טוב יותר הלילה .והם יהיו שמורים.הלוואי.

“שמור עליהם  אלוהי, על הילדים של קיץ 2014
הם כולם הבנים והבנות שלנו,הבנים והבנות שלך”.

אמן.

עוד מהבלוג של סיגל זהר

תצוגה מקדימה

עיצוב גאוני- חוויה מעוררת חושים במלון ה CITIZEN M באמסטרדם

אמסטרדם . ערב , 5 מעלות בחוץ .עומדת מול המבנה בעל התאים המוארים(המלון שהוזמן לי). חשה כילדה סקרנית.התאים שלי  קפאו לגמרי.. רוצה להכנס. רחבת הכניסה לCITIZEN M אמסטרדם CITY צמד...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

חלמתי שכולם יידעו

אחד הסודות השמורים שלי, קשור לכתיבה. מאז ילדותי חלמתי שכולם ידעו. יבינו אותי כמו שאני יודעת אותי. עולמי הפנימי תמיד עסק בקצוות: קצה הרגש, קצה הדמיון, קצה הזוועה, קצה הכאב....

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

גיליתי 5 דברים שגורמים לי להרגיש יפה

* הבלוגרית קיבלה את המברשת החדשה של קליניק להתנסות "זה לא שאת יפה, זה משהו שאת מקרינה " אמרה לי  פעם אשת מקצוע  בתחום הטיפוח . בעודי מהנהנת  ומחייכת בנימוס,נשמע בראשי קולה של אישה לא מרוצה: "אני מקרינה? מה זה הקשקוש הזה?...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה