הבלוג של סיגל - סיפור בנייר

sigalcraft24

סיגל כהן בעלת העסק "סיגל - סיפור בנייר". אני יוצרת ומעצבת בנייר - כרטיסי ברכה, מחברות, יומנים ופנקסים מעוצבים, מעמדי ממו, קופסאות מתפוצצות, תמונות קנבס ומוצרי עץ הכל בעבודת יד! אפשר לבחור פריטים מהמלאי הקיים ואפשר... +עוד

סיגל כהן בעלת העסק "סיגל - סיפור בנייר". אני יוצרת ומעצבת בנייר - כרטיסי ברכה, מחברות, יומנים ופנקסים מעוצבים, מעמדי ממו, קופסאות מתפוצצות, תמונות קנבס ומוצרי עץ הכל בעבודת יד! אפשר לבחור פריטים מהמלאי הקיים ואפשר להזמין עיצוב אישי, מיוחד ומותאם לכם. אוהבת לנדוד עם הדוכן שלי למקומות יפים ומיוחדים.

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מינואר 2019

המחשבה הקטנה הזו, וההשקעה הקטנה הזו, יכולים לעשות את ההבדל

23/01/2019

#להפתיעולרגש. זה בעצם הרעיון מאחורי “סיגל – סיפור בנייר”. הרעיון להקים עסק, ולמכור את העבודות שלי בנייר נולד, כאשר הבנתי פתאום שבזמן שאני יוצרת אני כבר מדמיינת את התגובה של מי שיקבל -  את השמחה, ההפתעה וההתרגשות. מכירים את המבט הזה בעיניים של WOW? אז כזה!  המטרה שלי היא להפתיע ולרגש אנשים.

ef0ae7d1-2d9b-43bc-ae11-772ce5657849

יומן שנתי בעיצוב אישי לקונדיטורית, בצבעי הלוגו שלה.

מכירים את זה שאנחנו מחפשים מתנה למישהו, ואנחנו רוצים שהיא הכי תתאים לו, שהוא יאהב אותה, ישתמש בה, יהנה ממנה ויזכור אותה כמשהו מיוחד גם הרבה שנים אחר כך. אנחנו רוצים שהמתנה שלנו תהיה הכי יפה, הכי מיוחדת והכי מרגשת. יש תמיד את החשש, שכמו שנגיע למסיבה ומישהו יהיה לבוש בדיוק כמונו, אז שמישהו יביא אותה מתנה כמו שאנחנו מביאים. אותו דבר תופס גם לגבי כרטיס ברכה – אנחנו רוצים תמיד שהברכה שלנו תרגש, תצחיק, תישמר ותיזכר. יש לי חברה שעד היום שומרת וזוכרת את פמוטי הקריסטל שהבאתי לה מתנה לחתונה לפני יותר מ-20 שנה. לי עצמי יש קופסה מלאה בכרטיסי ברכה שקיבלתי לאורך השנים מאנשים שונים. חלק מהאנשים האלה כבר אינם, אבל הברכות שלהם איתי.

כרטיס בהזמנה אישית, אחרי שתארו לי מה מקבחת הכרטיס אוהבת.

כרטיס בהזמנה אישית, אחרי שתארו לי מה מקבלת הכרטיס אוהבת.

כרטיס ברכה (או מתנה) שנעשה בעבודת יד, הוא אחד יחיד ומיוחד. לא יהיה עוד אחד כמוהו. קרה לי שביקשו ממני יותר מכרטיס ברכה אחד לאותו ארוע, למשל, לבר מצווה. נכון שהשם של הנער על הכרטיסים היה זהה, אבל הכרטיסים עצמם היו שונים לגמרי זה מזה. גם כאשר מבקשים מתנות זהות למספר אנשים הן תצאנה דומות אך לא במאה אחוז זהות.

כאשר מכינים כרטיס או מתנה במיוחד לאדם מסויים, בהזמנה אישית, אז אפשר לעשות אותם מותאמים למקצוע או לתחביב של אותו אדם. אפשר להתאים את הברכה או המתנה לארוע – מחברת לתחילת לימודים, מעמד ממו למשרד חדש. כרטיס ברכה לבית חדש, או לכל אירוע וחגיגה אפשריים. אנחנו תמיד נזכור מתנה או ברכה שקיבלנו, כשאנחנו מבינים ומרגישים,  שעומדת מאחוריהם מחשבה אמיתית עלינו ועל מה שיתאים לנו או על מה הכי נאהב.

קופסא מתפוצצת לבת מצווה, אחרי שהאמא תיארה לי את הילדה - תחביבים ומה היא אוהבת

קופסא מתפוצצת לבת מצווה, אחרי שהאמא תיארה לי את הילדה – תחביבים ומה היא אוהבת

בואו, בעידן הכל כך דיגיטלי של היום, בעידן שנותנים יותר כסף או גיפטקארד ופחות מתנות פיזיות, נשקיע לפעמים במשהו מוחשי, מיוחד ואישי. לבני הזוג שלנו, לילדים, לחברים, משפחה, עובדים, חברים לעבודה, צוותים חינוכיים. לא חסרים אירועים מרגשים – חתונה, לידה, בר/בת מצווה, דירה חדשה, עבודה חדשה, יום הולדת עגול חגים כאשר רוצים לאמר תודה, או בכל ארוע משמעותי אחר.

המחשבה הקטנה הזו, וההשקעה הקטנה הזו, יכולים לעשות את ההבדל. תחשבו גם אתם על מי שיקבל את הברכה או המתנה, נסו לדמיין את ההתלהבות. חישבו מה כל אחד מאיתנו חש כשהוא מקבל מתנה או ברכה מיוחדת. נסו להיזכר אלו מתנות או ברכות שאתם קיבלתם ריגשו אתכם וניצרבו לכם בזכרון להרבה שנים אחר כך. מה היה מיוחד בהם? האם זה האנשים שנתנו לכם אותם? המחשבה שידעתם שהקדישו לכם?  – אשמח לשמוע מה אתם חושבים על זה הן כמקבלי ברכות/מתנות והן כאשר אתם נותנים לאחרים.

תגובת הילדה!

 

מבטיחה להראות כאן בהמשך עוד דוגמאות של מתנות וברכות אישיות והסיפור מאחוריהן.

בנתיים יכולים לקרוא עוד  כאן.

ולראות עבודות שלי כאן.

 

 

 

 

עוד מהבלוג של סיגל - סיפור בנייר

תצוגה מקדימה

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 months
תצוגה מקדימה

הקופסא המתפוצצת מנפצת מיתוסים

רגילים לחשוב, ואני רואה את זה בדוכן שלי, שדברים מעוצבים בנייר מיועדים או מתאימים לילדים. הכל נורא צבעוני, לפעמים מחוייך, והמחשבה הראשונה שעולה לראש, היא "מה אני אקח לילדים שלי". אז, נכון, יש דברים שמיועדים לילדים, כמו חלק...

תגובות

פורסם לפני 2 months
תצוגה מקדימה

הדרכה לפורים - אלבום אקורדיון

פורים. איזה חג יפה, עליז וצבעוני. איזה חג מרגש ומשמח לילדים ולמבוגרים. התחפושות, החגיגות, האוירה מסביב - חייבים להנציח את הרגעים היפים והמאושרים האלו. הכי כיף להצטלם בפורים, נכון? ואם כבר להצטלם, אז בואו נעשה עם זה משהו, בואו...

תגובות

פורסם לפני 2 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה