הבלוג של סיגל בשי

sigalbashi

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מאפריל 2013

האמת …כואבת ככל שתהיה עדיפה בעיניי על שקר….כל שקר, מכל סוג שהוא…ואל תמכרו לי שקרים לבנים, כי גם הם שקר,

מה לא ככה ?

אני יודעת שלחלק מהאנשים שמכירים אותי, דואגים לי ואוהבים אותי היה די קשה לקרוא את הפוסט הראשון שלי (ואת השני גם)

חושפני…. קולפני…..ואמיתי……מידי.

מישהו אפילו העלה סברה שגברים יירתעו ממני…..

אבל אני, אני חיה בשלום עם האמת שלי….מה שאתם רואים זה בדיוק מה שיש, לטוב ולרע, נעים מאוד זו אני !

יש לנו, בני האדם יש נטייה לייפות דברים, לעגל פינות ולתבל את החיים בקורטוב של שקרים לבנים, שיוצרים מציאות אחרת, קלה יותר לחיות איתה, קלה יותר לעיכול, אבל לא אמיתית.

לא פשוטה המציאות שלי, ממש לא, אבל היא שלי והיא אמיתית והיא כאן ועכשיו !

אני אם חד הורית לשתי בנות נפלאות, אחת בשלבים מתקדמים של גיל ההתבגרות והשנייה נכנסת אליו בצעדי ענק, אני מטפלת יחידה באבא המדהים שלי בן ה- 82, אני בשלב לא קל של חיפוש האני שלי …..בין לבין גם מטופלת בכלב קשיש וחתולה היפר אקטיבית…..ונלחמת את מלחמת ההישרדות הפרטית שלי, אבל יחד עם הקשיים וכנגד כל הסיכויים האמת שלי ואני חיות בשלום אחת עם השנייה.

אחד הכללים החשובים לי בחיים החדשים שלי ….אלו שהתחילו לפני שנתיים וחצי וקצת, הוא לא להיות איפה שלא טוב לי.

המחיר שאני משלמת יקר…יקר מאוד….

אני לבד, אמנם לא בזוגיות ההיא ,ששאבה אותי וכילתה את כוחותי, אבל עדיין לבד.

אני לא במקום עבודתי הקודם הבטוח, המסודר והיציב, זה שהפך אותי לאחת מהעדר, באותו גובה כמו כולם, בלי יכולת לבטא את האני שלי ……

אני לא בדירת 150 המטר שהייתה לי  עם שתי מרפסות גינה מחסן וחנייה פרטית…..

ואני לא מטיילת בעולם פעמיים בשנה.

אין לי כלום ויש לי הכל  והכי חשוב, אני חיה בשלום עם עצמי.

העולם הזה, החדש הזה, שנולדתי אליו, מלא במהמורות, חלקן שטוחות משהו וחלקן כמו הבמפרים המעצבנים האלה שמגרדים לך את הטמבון ומזעזעים לך את כל הגוף כל פעם שאתה עולה עליהן.

העולם החדש שלי, כולל בתוכו גם את הרשתות החברתיות, שתודות להן חידשתי חברויות, חברתי אל חברי ילדות שנעלמו עם השנים, מצאתי חברים מעבר לים שהמרחק הפריד ביננו, הכרתי מלא מלא אנשים יפים בגוף ובנפש ולשמחתי הרבה, חלק גדול מהם הפך לחברים אמיתיים שלי, גם מחוץ לעולם הוירטואלי.

וישי יש בעולם החדש שלי אנשים שהאמת חזקה מידי עבורם, להם אני קוראת אנשי החושך…. הם הם השקרנים !

אני בזה לקמצנים, אני מתעבת שחצנים, נגעלת מלובשי המסיכות, הכי הכי קטנוניים בעיניי הם אלה שבוגדים…..אלה שבשביל רגע של פורקן, מוכנים להסתכן בפירוק חיים שלמים …..

אבל הבלתי נסבלים, אלה שהכי מאוסים בעייני ושנואים עלי הם השקרנים ועכשיו כשאני חושבת על זה, יש להם גם חלק נרחב מהתכונות הנוראיות שציינתי כאן למעלה.

אני שונאת שקרנים ומה לעשות  מכיוון שהם חיים ביננו, רצה הגורל ונפגשתי בכמה מהם.

חייבת לציין שרובם גברים, רגע רגע רגע, לא להתעצבן !!!

יש גם נשים שקרניות והרבה, אבל לנשים אין הרבה על מה לשקר, לי בכל אופן, לכן אני לא נתקלת בהן כמעט.

והגברים ….הו הגברים ……

הם כל כך מאמינים בשקרים שלהם, הם כל כך מתוכנתים עם הסיפוורים שלהם, שהשקרים שלהם, הופכים לאמת המכוערת שלהם….

הם חושבים שהם הכי טובים, הכי יפים, הכי חתיכים, מסתובבים נפוחים כמו טווס גאה, אבל כשתעשי להם פו הם יתגלו כשפנים חסרי ביטחון.

הם בטוחיםםםםם שאם את לובשת מיני, וחולצה קצת חשופה, זה נותן להם את האות לצאת למסע הכיבוש והכל מותר להם, אפילו ללטף לך את התחת.

הם, הם אלה שיספרו לך שהם עובדים בעבודה בכירה, אבל מעולם לא תדעי מהי, כי הם צנועים נורא ולא רוצים להישמע שחצנים ……

הם יגחכו במבוכה ויגידו שהשיחה שקיבלו הייתה מהאקסית, שמתגעגעת נורא וקשה לה, במיוחד בלילה, בלי הכפיות, כשבעצם בצד השני של הקו, זו העתודה ששמו בהולד ובעצם פגישתם איתך, הבריזו לה …..

הם יגידו לך שמעולם לא היה להם קליק כזה מהיר עם בחורה אחרת וישאלו אם זה כאב….כשנפלת מגן עדן.

הם יתעקשו לשלם את החשבון ואחכ כשיסתיים הערב רק בנשיקה…. הם ירוצו לספר לחברים שלהם על השרמוטה שרק מחפשת לנצל אותם הגברים.

הם יספרו שהם לא יכולים שישי הזה כי תורם להיות עם אמא, שבעצם נפטרה לפני איזה מאתיים שנה, אבל מכפת להם, המטרה מקדשת את האמצעים ואמא הרי תסלח, כי אמהות תמיד סולחות.

הם יכתבו לך ערה? באמצע הלילה ועל הדרך עוד איזה 4 חברות שלך יקבלו בדיוק את אותו סמס.

הם יחמיאו לך ויגידו שאת הכי הכי….הכי יפה, הכי מוכשרת, הכי סקסית, הכי מריחה, הכי רכה, הכי מגרה אותם והכי, הכי, הכי……ותוך כדי יגניבו מבט לשעון ויזכירו לעצמם שעם הקודמת זה התקדם הרבה יותר מהר…..

אבל אם הם יגידו לך שאת מזכירה להם את אמא שלהם .זה לא שקר !!! תברחי !!!

ואחר כך עוד שואלים אותי למה אני לבד ???

אני לבד, כי אני לא רואה את עצמי בוררת את התמונה הכי יפה שלי ומדביקה אותה באתרי הכרות ומוסיפה משקל, צבע עיניים וגובה (וזה לא שיש לי בעייה שאתם שם, אני מכירה הרבה זוגות שהכירו באתרים האלה, אבל אני, אני לא מסתדרת עם שוק הבשר הזה)

אני לבד, כי לא בא לי על משחקי אגו וכבוד, כי אני…. בכלל טוענת שמי שמנוהל ע”י האגו …סופו להישאר לבד, עם האגו שלו כמובן.

אני לבד, כי לא בא לי שיימכרו לי לוקשים, מהסוג הזה שכתוב למעלה.

אבל בעיקר אני לבד, כי גברים לא אוהבים נשים חזקות, עצמאיות, דעתניות, שלא מפחדות מהחושך, שלא מפחדות לקחת סולם לטפס ולתקן תריס, מנורה, או כל דבר שנחשב לגברי, שלא מפחדות להדליק מנגל לבד ולהכין בשר על האש, אפילו  יותר טוב מהם, שלא מפחדות לישון לבד בלילה, אלא להיפך אפילו נהנות מהאלכסון…. שלא ירוויחו יותר מהן ובעיקר גברים לא אוהבים נשים שלא מפחדות מהלבד, הם צריכים שנזדקק להם, כי איפה שהוא, מתי שהוא זה מסרס אותם.

ולא לא לא, אני לא שוקלת לעבור צד :)

אני אוהבת גברים !!! מאודדדדד

רק אל תנסו לשדך לי אותם ועשו טובה אל תאחלו לי זוגיות, מקסימום חבר אמת, אחד כזה, אמיתי כזה, רגיש כזה, בגובה העיניים, אחד נדיר כזה, שבדיוק כמוני, חי עם האמת שלו בשלום. מכוער ככל שיהיה, מבטיחה לכם שבשבילי הוא יהיה הכי הכי הכי יפה (ולא, אני לא משלבת אצבעות מאחורי הגב).

האמת שלי ואני חיות בשלום אחת עם השנייה……

ואתם ?

עוד מהבלוג של סיגל בשי

תצוגה מקדימה

כשהכתובת על הקיר וקוראים לה האישה האחרת ......

ההדחקה, כנראה עובדת.. מנגנון ההגנה שלנו, חזק כך מסתבר יותר מאתנו, נבגדתי, מצמרר להגיד, מצמרר עוד יותר לכתוב, אבל כן, בגדו בי, בגדו בי, רמסו אותי, השפילו אותי, לא זכרתי האמת, אולי קצת, במעורפל, את התחושות, את הכאב, את...

תגובות

פורסם לפני 7 years

אז יש דבר כזה להיוולד מחדש ?

אוהבת לחיות ! אוהבת את החיים, אוהבת אנשים, אנשים אמיתיים ובעלי חיים, מכורה לבעלי חיים .... לתום שלהם, לנאמנות העיוורת שלהם, זו שהזדהתי איתה מרבית חיי. נאמנות עיוורת, נאמנה, כזו אני..... 17 שנים בהן הייתי נשואה, גרושה, שוב ביחד...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

נוגע לא נוגע .....

היא לא מוצאת את עצמה .... כבר כמה חודשים שהיא מסתובבת סביב עצמה ...משתבללת ...מתחפרת לבדה עם עצמה בעצמה . מידי פעם יוצאת לגיחה קצרה, ככה רק כדי להוכיח לעצמה שהיא לא מפסידה כלום והיא מוכיחה .... ומתחפרת.... שוב. אבל הוא.... יש בו מן...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה