הבלוג של Shula Gold

שולה גולד

Shula Gold

עדכונים:

פוסטים: 129

החל ממאי 2015

‘פינוקי’ היא סדרת ספרים שבמרכזה עומד כלבלב מתוק עם כתם חום בבטן ובזנב המשחק מחבואים. והפעם פינוקי מסתתר בספרייה.

14/04/2019

‘פינוקי’ היא סדרת ספרים שבמרכזה עומד פינוקי, כלבלב מתוק עם כתם חום בבטן ובזנב, ומאחורי הסדרה עומד רעיון גאוני של קריאה שמשלבת גם משחק מחבואים.

בפינוקי מסתתר בספרייה, פינוקי הכלבלב מבקר עם אביו בספריה השכונתית כדי להחליף ספר ולשמוע שעת סיפור. פינוקי מגלה שנערכת גם מסיבת תחפושות. אחרי שהחזיר את הספר ששאל לספריה, פינוקי מחפש בארגז התחפושות תחפושת להתחפש אליה. הוא מתחפש ומסתתר. הקוראים מחפשים אותו יחד עם אביו בין שאר משתתפי המסיבה ונעזרים בחלונות ההצצה מקסימים.

היכן מסתתר פינוקי? האם הוא בפינת היצירה? האם הוא בהצגה של שעת הסיפור? חיפשתי אותו יחד עם הנכד שלא הפסיק להתלהב מהחלונות ומה שצויר מאחוריהם.

הספר יצא לחנויות בתקופה של פורים, והשילוב של מסיבת תחפושות הוא רעיון מקסים למתנה לפורים לילדים וגם סתם לילדים שאוהבים להתחפש ולהתחבא.

הספר מעוצב בדפי קרטון קשיחים, צבעוני ומשלב חלונות הצצה חמודים ומסקרנים. הוא מתאים לפעוטות והוא עוד חלק נפלא מתוך הסדרה. מומלץ.

פנוקי מסתתר בספרייה

כתב: אריק היל

הוצאת: שוקן

שנת הוצאה: 2019

פנוקי

עוד מהבלוג של Shula Gold

תצוגה מקדימה

בת המקום - לאה איני

הספר 'בת המקום' מכיל בתוכו 2 סיפורים. 'בת המקום' הוא מעין סיפור בדיוני כשלצידו 'ספרא' אשר לפי דברי הסופרת (באחד מהראיונות איתה) הוא נובלה ביוגרפית המתמקד בתקופת לימודיה בתיכון. 'בת המקום' מתרחש בפלורידה ומספר את סיפורה של...

תצוגה מקדימה

הצגה - "קיטור" - בית צבי

"קיטור"   תיאטרון הוא אחד מהאהבות הגדולות שלי בשנים האחרונות. עד כדי כך אני נהנית, שאם אבדוק אחורה בלוח השנה שלי אפשר יהיה לגלות שאין חודש שאני לא הולכת לפחות ל 2-3...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

הצגה - "אני דון קיחוטה" - תיאטרון גשר

 "אני דון קיחוטה" (מתוך פוסטר ההצגה)   אלו אשר יגיעו להצגה מתוך ציפייה לראות את הצגה על הרומן האלמותי "דון קיחוטה" של מיגל דה סרוונטס, יופתעו לגלות שהם לא ימצאו את זה....

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה