הבלוג של טלי כץ B. show your success

show your success

אני טלי, אני חוקרת, לומדת, מקשיבה ומדריכה אתכם, אנשים ובעלי עסקים, כיצד ליצור התאמה בין המסר המילולי והויזואלי שלכם. הנראות שלנו והנראות העסקית בפרט העסיקה אותי תמיד. כשעמדתי מול קהל והדרכתי הקפדתי להיראות בהתאם למסר... +עוד

אני טלי, אני חוקרת, לומדת, מקשיבה ומדריכה אתכם, אנשים ובעלי עסקים, כיצד ליצור התאמה בין המסר המילולי והויזואלי שלכם. הנראות שלנו והנראות העסקית בפרט העסיקה אותי תמיד. כשעמדתי מול קהל והדרכתי הקפדתי להיראות בהתאם למסר שלי. אני מאמינה שכאישה וגם כבעלת עסק את מעבירה מסר לעולם. כשאת נראית מעולה ומרגישה מעולה את מעבירה את הטוב הזה הלאה. אני מאמינה שכאשר אנו נראים מצוין אנו מרגישים מצויין, וזה עובר לסביבה שלנו.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מינואר 2018

בתקופה האחרונה שמעתי שוב ושוב שהכתיבה שלי היא מיני-בלוג. שהידע שלי כל כך נרחב, ש”אי אפשר להתקיל אותך יש לך מענה ודוגמה מנסיון לכל דבר” אולי תכתבי? אולי תשתפי אותנו? ומה עם אלה שאין להן פייסבוק ועדיין רוצות לקרוא אותך? צלמים ביקשו שאכתוב, שאלמד ואדריך אותם איך להתמודד במקרים בהם אני לא נמצאת לאפר, וקולגות ביקשו להמשיך ללמוד ולעקוב גם מחוץ לרשתות החברתיות. שמעתי, עדיין לא הקשבתי אבל שמעתי את היקום.

ruby dee ביוטי

ואז שמעתי על דיגיטליות בעסקים של בנק לאומי וסלונה, הכרתי משתתפות מהמחזור הראשון וזה דיגדג לי באוזן וקצת בבטן והתחלתי לעקוב…

בפועל קיבלתי מתנה נהדרת שמאפשרת לי לחזור לדבר (כאילו שאי פעם שתקתי) לספר, לשתף, להעביר הלאה את הידע שלי ואת הנסיון, לתת מענה וכלים ולספר על הדרך שלי ועל הדברים שמניעים אותי.

pnina & i

כששאלו אותי במפגש הראשון מה הביא אותך לכאן התשובה האוטומטית היתה “הרכב שלי” כשניערתי מעלי את פירורי הציניות ושאלתי את עצמי מה באמת הביא אותי לכאן? התשובה היתה אתן. הנשים שקוראות אותי, משתפות אותי בדילמות ובשאלות שלכן, מתלבטות יחד איתי ושומרות על קשר כבר כל כך הרבה זמן.במיילים, בהודעות וגם בתגובות לפוסטים ישנים ישנים בפורמט הבלוג הראשון שלי.

ההחלטה הראשונה לכתוב נבעה מתוך “בקשת הקהל” הפעם הראשונה שלי היתה כתיבת מאמרים בודדים לפורטלים מקצועיים. מהר מאוד הפלטפורמה השתנתה לבלוג שהיה ברובו מקצועי וקצת אישי. איפשהו בדרך הבלוג נזנח ופשוט הפסקתי לתפעל אותו.

 הנסיון השני קרה לפני כשנה, הקשבתי לכן. והפעלתי מחדש את הבלוג במקביל לכתיבה הסמי-בלוגרית בדף העסקי שלי בפייסבוק. עניתי לשאלות, נתתי טיפים, שיתפתי באהבה גדולה מנסיוני העשיר והמגוון. גם זה דעך קצת פקפקציונים קצת טכנופוביה (סיפור שאני מספרת לעצמי) ואם אני ממש אתאמץ בטח אוכל למצוא עוד כמה תירוצים. תכל’ס בלי סיבה אמיתית.

כשמתבוננים מבחוץ זה נראה שהכל מגניב זורם חלק ומגיע בקלות, אבל השדים הם שלנו. גם ההתלבטויות והתהיות בדרך. החיים שלנו מורכבים מצמתים, שאלות וקבלת החלטות. שאלות על למה ועל איך, שאלות על הדרך העסקית שלי, ומה הביא אותי לבחור במראה שלנו בכלל, ובקשר בין מראה איפור והרגשה בפרט.

post saloona NYC

את ההחלטה לכתוב כבר קיבלתי כמה פעמים.
עכשיו תורי! תורי לעשות תהליך, להשיל מעלי כמה מחשבות שמפריעות לי בדרך, להקשיב לכן ולסמוך, עלי ועליכן שנמשיך לצעוד יחד.
אתן תשאלו, אני אספר ואשתף. זה בדיוק התהליך שאני עושה בהדרכות שלי, אני מלמדת. מעבירה את הידע והעקרונות ומאפשרת לך לראות את עצמך באור אחר, חיובי הרבה יותר. הביטוי פעם שלישית גלידה מהדהד לי בראש שוב ושוב. עכשיו יש לי גם אותי וגם רוח גבית של נשים נפלאות בסלונה ולאומי לעסקים.

הפעם הבאה ממש מעבר לפינה, תבואו!

עוד מהבלוג של טלי כץ B. show your success

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

חלמתי להיות אינדיאנה ג'ונס

"...על האף נמשים, על הראש קוצים. תמיד מחייכת ושמחה. מלאה בסיפורי הרפתקאות וצחוק שמתגלגל מכל המדרגות..." חלמתי להיות אינדיאנה ג'ונס. אקדמאית, חוקרת וחיה על הקצה בין שלל הרפתקאות. לחקור אנשים ותרבויות, לפגוש סביבה חדשה, סגנון...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה