הבלוג של טלי כץ B. show your success

show your success

אני טלי, אני חוקרת, לומדת, מקשיבה ומדריכה אתכם, אנשים ובעלי עסקים, כיצד ליצור התאמה בין המסר המילולי והויזואלי שלכם. הנראות שלנו והנראות העסקית בפרט העסיקה אותי תמיד. כשעמדתי מול קהל והדרכתי הקפדתי להיראות בהתאם למסר... +עוד

אני טלי, אני חוקרת, לומדת, מקשיבה ומדריכה אתכם, אנשים ובעלי עסקים, כיצד ליצור התאמה בין המסר המילולי והויזואלי שלכם. הנראות שלנו והנראות העסקית בפרט העסיקה אותי תמיד. כשעמדתי מול קהל והדרכתי הקפדתי להיראות בהתאם למסר שלי. אני מאמינה שכאישה וגם כבעלת עסק את מעבירה מסר לעולם. כשאת נראית מעולה ומרגישה מעולה את מעבירה את הטוב הזה הלאה. אני מאמינה שכאשר אנו נראים מצוין אנו מרגישים מצויין, וזה עובר לסביבה שלנו.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מינואר 2018

“…על האף נמשים, על הראש קוצים. תמיד מחייכת ושמחה.

מלאה בסיפורי הרפתקאות וצחוק שמתגלגל מכל המדרגות…”

חלמתי להיות אינדיאנה ג’ונס. אקדמאית, חוקרת וחיה על הקצה בין שלל הרפתקאות.
לחקור אנשים ותרבויות, לפגוש סביבה חדשה, סגנון חיים אחר ולהקיש מכל אלה על האנשים שחיו באותה תקופה (בגיל 8 לא ידעתי שקוראים לזה אנתרופולוגיה).
עם השנים הבנתי שאני יכולה לגעת ללמוד ולשפיע על כל כך הרבה אנשים מתוך היותי מדריכה.
להקשיב, ללמוד את הסביבה ולהביא אל המודרכים שלי ידע חדש. עם חיוך, דוגמאות, הומור ושיתוף בהרבה אנקדוטות קטנות קצת מפדחות ובעיקר מחברות.

צילום אורן כהן

מאז ומתמיד התנגן לי בראש הסיפור הזה של להיות חייכנית, שמחה ונחמדה. “הכי חשוב זה למצוא חן” זה יפתח לך דלתות, יעבוד לטובתך.
הסיפור הזה הוביל אותי לחקור בלי לשים לב בני אדם, להתבונן.
מה גורם להם להרגיש טוב? מה מביא אותם לידי ביטוי? ואיך אני יכולה לעזור לזה לקרות? באותה נשימה יישמתי על עצמי את כל התיאוריות.

מהר מאוד בחרתי בצד המדריך. שמלמד מתוך הקשבה לכל הצדדים. הקשבה לתוכן המקצועי ולצורכי המערכת מחד והקשבה לצד הלומד, שמקבל את הידע מאידך.

הרצאה "חשיבות האיפור בוידאו עסקי"

הרצאה “חשיבות האיפור בוידאו עסקי”

במהלך השנים התוכן המקצועי השתנה, המהות לעומת זאת נשארה זהה.
אני מדריכה מתוך הקשבה, יצירתיות, אני בוחנת, לומדת ורואה את הדרך כהרפתקאה מגניבה.
המטרה – שיהיה נעים, מחוייך, כייפי לכל הצדדים. היום אני מבינה שהמיקוד בתחם כל כך ויזואלי הוא חלק מהערכים שמוטמעים בי. יצירת חוויה שלמה נעימה והרמונית.

אני חווה עם כל החושים, אני זוכרת ומבינה מתוך חוויה והתנסות ככה אני גם נוהגת ביום יום שלי וככה אני גם מעבירה את הידע שלי הלאה.

חוויות מפרץ אילת

אני מאמינה ויודעת מנסיון ששפת גוף, בחירה של לבוש, איפור וכדומה יוצרים ומחזקים הרגשה טובה. מעמיקים את הביטחון בעצמנו מתוך חיבור למהות שלנו מבלי להתחפש.
אני מאמינה שיש המון מקום לגמישות ומודולריות בבחירת המראה שלנו: הבגדים, האיפור והשיער.
“צריכה” ו- “חייבת” הן מילים שעושות לנו חיים קשים, אני מעדיפה להחליף אותן ב- “רוצה”, “בוחרת”, “מרגישה”.
הנסיון שלי הוכיח שמודולריות וגמישות בלי חוקים נוקשים מאפשרים לכל אחת (ואחד) מאיתנו להביא את עצמו לכדי ביטוי מקסימלי. ליצור חיבור בין תחושה פנימית ויופי חיצוני, להיות נוכחים פיזית וזכירים בעיני עצמינו ובעיני הסביבה.
יש כאן תהליך של צמיחה אישית, יצירה של משהו חדש שמבטא אותנו באופן רגיש יצירתי ופתוח, כשאני פתוחה לקבל על עצמי משהו חדש אני פתוחה גם לחדשנות ויצירתיות של הסביבה שלי בין אם זו הסביבה העסקית או הסביבה האישית. כל אלה יוצרים אצלינו הבנה וחיבור טוב יותר עם הלקוחות והקולגות שלנו.

תכשיטים ענבר שחק איפור ושיער טלי כץ לוקיישן SAP

תכשיטים ענבר שחק
איפור ושיער טלי כץ
לוקיישן SAP

ההצלחה שלנו, של כל אחת ואחת מאיתנו היא בראש ובראשונה תחושה פנימית. תחושה של הגשמה של מיצוי המהות והתשוקות שלנו. כדי שהתחושה תהיה שלמה יש שילוב של פנים וחוץ. האמונות שלנו, הבחירות שלנו המסר שלנו ויחד עם אלה החזות החיצונית שלנו.

עוד מהבלוג של טלי כץ B. show your success

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 12 months
תצוגה מקדימה

האמת הכואבת היא שאני מפחדת לחלום

  שני דברים עשיתי במשך כל חיי: להדריך וללמוד. לא תמיד באופן פורמלי או מסורתי ועם זאת השניים האלה תמיד נכחו בחיי. הקטע המוזר הוא שתמיד, כשההדרכה היתה על תוכן חיצוני -  עבור מישהו אחר, זה היה פשוט. למדתי את התוכן, בניתי...

תצוגה מקדימה

פעם שלישית גלידה!

בתקופה האחרונה שמעתי שוב ושוב שהכתיבה שלי היא מיני-בלוג. שהידע שלי כל כך נרחב, ש"אי אפשר להתקיל אותך יש לך מענה ודוגמה מנסיון לכל דבר" אולי תכתבי? אולי תשתפי אותנו? ומה עם אלה שאין להן פייסבוק ועדיין רוצות לקרוא אותך? צלמים...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה