הבלוג של שלגית-טיולים חברתיים לחו"ל

יומן טיולים ברחבי הגלובוס

כלכלנית ומייסדת "טיולי שלגית ברחבי הגלובוס" המתמחה בארגון טיולים חברתיים לחו"ל לגילאי 25-45 וטיולי העצמה לנשים. טיילה ביותר מ-40 מדינות ודוברת 5 שפות שונות. בעלת 3 כוכבים בצלילה (RESCUE DIVER), גולשת סנובורד, גלישת גלים... +עוד

כלכלנית ומייסדת "טיולי שלגית ברחבי הגלובוס" המתמחה בארגון טיולים חברתיים לחו"ל לגילאי 25-45 וטיולי העצמה לנשים. טיילה ביותר מ-40 מדינות ודוברת 5 שפות שונות. בעלת 3 כוכבים בצלילה (RESCUE DIVER), גולשת סנובורד, גלישת גלים וחובבת ספורט אתגרי. ייצגה את ישראל במשלחת של ממשלת הודו. www.facebook.com/travel.shlagit

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מינואר 2018

האם מעבר מהעיר הגדולה תל אביב ליישוב קהילתי קטן יוביל למשבר בזוגיות? כיצד בניית בית החלומות שלנו מערער את יחסינו עם בן/בת הזוג?

23/05/2018

מעבר דירה עבור זוג צעיר הוא צעד משמעותי ביותר במערכת היחסים, במיוחד כשמדובר בבנייה של בית שאורכת זמן רב ודורשת עבודה וקבלת החלטות משותפת של שני בני הזוג.

זוהי סיטואציה מורכבת שכל אחד מאיתנו התמודד איתה בעבר או עתיד להתמודד איתה בהמשך. ולכן אני סבורה שהסרט נוגע לכל אחד מאיתנו, בין אם אנחנו מזדהים עם מקרה דומה שקרה לנו ובין אם אנו מתכננים לבנות את בית החלומות שלנו בעתיד.

בית בגליל

נועה קולר, המגלמת את יערה, ואודי רצין, שמגלם את גילי. הם זוג צעיר המחליט להעתיק את מגוריו מהעיר הגדולה תל אביב, ליישוב קהילתי קטן בצפון הארץ בו גרה משפחתה של יערה.

במהלך הסרט, הזוג נאלץ להתמודד עם החלטות הקשורות לבניית הבית המשותף. כל החלטה, ואפילו הקטנה שבהן, כגון בחירת ריצוף או גודל החלונות, משליכה על ההחלטות החשובות ביותר שקיבלו בחיים המשותפים שלהם. האם ההחלטות שקיבלו יחדיו היו נכונות? ממה הן היו מונעות?

פתאום לכל פרט קטן יש משמעות גדולה! מהי נקודת המבט של יערה והאם היא שונה מנקודת מבטו של גילי?

בית בגליל

ככל שתהליך בניית הבית מתקדם, כך החיים הזוגיים המשותפים שלהם הולכים ומתערערים.

האם הם הגיעו עם יסודות זוגיים מספיק חזקים בכדי לבנות בית משותף? מהו הטיימינג הנכון לצעד כזה?

בית בגליל

יערה, לומדת ריפוי בעיסוק וגילי, מחזאי מתחיל. מקבלים את כספי הירושה מהוריה של יערה ומחליטים לבנות את בית חלומותיהם ביישוב בגליל בו גדלה משפחתה של יערה. מפגשים של יערה עם דמויות מהעבר הרחוק שלה, השכנים החדשים, מבחני הקבלה ליישוב, עזרה כספית מצד משפחתו של גילי, מתח היחסים בין גילי להוריו. כל אלה מעצימים את הסיטואציה המורכבת בין בני הזוג.

בית בגליל

“בית בגליל” הינו סרט שהופק עצמאית ע”י אסף סבן והוא סרטו הראשון באורך מלא.

זוכה התסריט הטוב ביותר בפסטיבל הסרטים חיפה 2017

ראוי לציון השילוב של ההריון האמיתי של נועה קולר בעלילת הסרט, שהתגלה באחד מימי הצילום הראשונים. הורגש כאילו ההריון היה חלק מהעלילה המקורית…

מומלץ ומציאותי! סרט מרגש עם משחק מעולה. מעניין ומעורר תהיות לגבי היסודות החשובים בבניית זוגיות וחיים משותפים.

בית בגליל

הסרט יוקרן בבתי הקולנוע ברחבי הארץ החל מתאריך 24 במאי 2018

80 דקות

סרט ישראלי עם כתוביות בעברית

תסריט, בימוי והפקה: אסף סבן

צילום: דוד רודוי

עריכה: נטע בראון

שחקנים: נועה קולר, אודי רצין

תפקידי אורח: ישי גולן, עירית גדרון, ורד פלדמן, יוסי עטיה, לאורה ריבלין, גדליה בסר

אוהד קנולר, שירי בן-כהן, ג׳וי ריגר, צחי הלוי, זאב טנא, עומר עציון, נטע שפיגלמן.

קרדיט תמונות: דוד רודוי, באדיבות “אברא סרטים“ 

♥לחצו להיות איתי בקשר ♥

באהבה, שלגית

עוד מהבלוג של שלגית-טיולים חברתיים לחו"ל

תצוגה מקדימה

בואו לגלות איתי את השומרון!

החוויה שלי בשומרון זכורה לי לטובה! בשומרון למדתי לתואר הראשון בכלכלה, באוניברסיטת אריאל. גרתי במקום מספר שנים אבל ההתעניינות הרבה שלי בכלכלה (עכשיו אתם תחליטו אם נאמר בציניות או לא ...) לא הותירה לי זמן לתור ולטייל באזור....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה