הבלוג של shirlee

שירליונת

עדכונים:

פוסטים: 10

החל ממרץ 2011

על רומנטיקה, ציניות ומה שביניהם…

11/06/2011

כשאדם לוקה בציניות מושחזת (כמוני, לדוגמא), קשה למצוא אותו מתענג על מחוות רומנטיות שונות מכל סוג וצבע. במהלך השנתיים האחרונות,מאז גירושי, בכל פעם שנקלע לדרכי בחור חדש (גרוש עם מנת שריטות הגונה, על פי רוב), הצנעתי ציפיותיי וגיחכתי לעצמי אל מול אלו הבודדות שכן התקיימו. מה רבה הייתה הפתעתי, כשגיליתי שלאחר שנתיים לבד, משהו בי, רחמנא ליצלן, התרכך ואף ביקש לעצמו את המחוות הללו.

זה התחיל עם הגדלת ציפיות לא רצונית, כשפתאום הבנתי שאני דווקא כן רוצה רומנטיקה מתקתקה (למרות שיש סיכוי יותר מסביר שבשל ציניות מחוספסת ורבת שנים, לא אדע מה לעשות איתה). בהיותי ציניקנית שכזו, הרומנטיקה נפרטה לפרוטות, וניסיתי להפריד את הקונספט (שהיה עבורי פרחים, שקיעות ובונבונירה סוג ג’) ממה שחשוב באמת ולהבין מה אני רוצה מהגבר שלי, לכשזה יגיע (ויפה שעה אחת קודם).

בעיניי, בסיס ההתלהבות מכל קשר חדש, הוא הציפיה לשמוע האחת את קולו של האחר. ובכן, בעידן הוירטואלי, מסתבר שהרבה יותר נוח לשלוח אסמס או להתכתב בצ’אט כלשהו, מאשר לטרוח וללחוש לאהובתך משפטי אהבה באוזן באמצעות מכשיר הסמארטפון שלך.

כאשר ציפיתי מגברבר חטוב עימו התחלתי בקשר שנראה מעניין, שיביא עימו זר פרחים/פינוק אחר שיוכיח את חיבתו אלי, הציניות שלי הרימה ראשה בתוכחה כשזה לא קרה. בשלב הבא, מצאתי את עצמי מכוונת את התנועה בשלל אורות וכאשר ביקשתי ממנו במפורש שיביא עימו בירות לערב בו בילינו אצלי בבית, הוא ענה שבירות זה משמין (מה אתה רומז?!) והגיע בידיים ריקות. כך, חזר מנגנון הציניות הדורסני שלי לפעולה מיידית.

אולי הציניות שלי לא נרכשה לחינם, ובעצם, האלמנטים הרומנטיים הללו עברו כבר מן העולם? ייתכן שכל מה שנשאר, הוא סרטים הוליוודים ושירי אכזבה מזרחיים?

אני אמנם אדם ציני (למי שלא הבין עד כה) אך למזלי אני גם אופטימית (לפעמים על גבול הטמטום) ואני יודעת שכשהוא יגיע, הוא יהיה כל מה שרציתי ועוד. אין לי ספק שהציניות שלי תימס לרגליו ושאדע לקבל את המחוות המתקתקות. עד שזה יקרה, אני יושבת לי בשקט בחושך ומגחכת אל מול סרטים קיטשיים.

עוד מהבלוג של shirlee

תצוגה מקדימה

מבכי רע לבחירה

בניגוד לרבות ממכרותיי, כשאני הייתי ילדה, כלל לא דמיינתי איך תראה החתונה שלי. למעשה, עד גיל  מאוחר יחסית, היה זה דבר שכלל לא העסיק אותי. גם כשבגרתי, עמידה מתחת לחופה לא היוותה עבורי משאלה שיש להגשימה. כן עניינו אותי דברים כמו...

תגובות

פורסם לפני 8 years

כמה דברים מאחורי המסיכה

מעולם לא חיבבתי את חג הפורים כפי שאני מחבבת אותו כיום. אולי זה בגלל שהתבגרתי, אולי ריככו אותי קצת השנים, ואולי זה בזכות שני ילדיי המאפשרים לי לחוות ילדות שנייה באמצעותם ולהנות מדברים מהם לא ידעתי ולא השכלתי להנות בהיותי...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 8 years

אלוהים עושה גם חלטורות?

אלוהים תפס את הבטן וצחק צחוק מתגלגל. הרבה זמן שלא צחק כך מבדיחותיו שלו, חשב לעצמו. הוא הבחין בבבואתו הרופסת רוטטת מול המראה הגדולה וזה גרם לו לפרוץ בצחוק קולני אף יותר. בעומדו מול המראה, ליטף את השפם שהחליט לגדל ממש לא מזמן,...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה