הבלוג של Super Girl - שירי פקרמן וידצקי

מאמנת ומנחת קבוצות הורים לילדים עם מחלות כרוניות וצרכים מיוחדים

אדם I אישה I אמא I רצה למרחקים ארוכים I בעלת תואר פרופסור באתגרי החיים I מאמנת ומנחת קבוצות הורים לילדים עם מחלות כרוניות וצרכים מיוחדים. מאמינה שמתוך הקושי צומחת הזדמנות!

עדכונים:

פוסטים: 36

החל מספטמבר 2014

לפני כ-3 שנים אזרתי אומץ, הודעתי שאני מתפטרת מעבודתי כשכירה ויוצאת לעצמאות. את השליחות שלי מצאתי, הדרך מאתגרת ויש רגעים של בחינה מחדש אבל בכל יום מחדש אני יודעת שבחרתי בחירה נכונה

15/04/2018

שמי שירי פקרמן וידצקי, נשואה למיקי ואמא ל 3 ילדים קסומים  נוי, ליאם ואמרי. ואני עצמאית!

במקור אני קיבוצניקית (אומנם תמיד הייתי קיבוצניקית מזויפת עם לוק עירוני) אבל בתוך תוכי אני קיבוצניקית אמיתית, שגדלה עוד בתקופת הלינה המשותפת, חדר אוכל והאחווה ההדדית שהייתה בבועה הזו.

לימים יצאתי לעיר הגדולה, למדתי מנהל בתי מלון, די מהר הבנתי שאני בעיקר נהנית לבוא להתארח ופחות לעבוד בזה, אבל היי זכיתי לתקופה קסומה של חיים בחו”ל (טוב נו, באילת) וגם הכרתי שם את מי שהפך להיות בעלי, אז היה שווה. בהמשך גיליתי את עולמות התפעול, ניהול פרויקטים, שיווק ופרסום ועסקתי בזה במספר ארגונים כשבכל אחד מהם נגעתי כמו תמנון במספר תחומים במקביל ולמדתי המון.

לפני 15 שנה קיבלתי מתנה וזכיתי בתואר אימא ואפילו “אימא מיוחדת”. בגיל 14 יום אובחנה נוי, בתי הבכורה, עם מחלה מטאבולית נדירה שנקראת MSUD. חסר לה בגוף אנזים שמפרק חלבונים, מה שמצריך ממנה לנהל אורח חיים של תזונה מאוד מוקפדת ונטולת חלבונים, לשתות פורמולה מיוחדת מספר פעמים ביום ולהיות במעקב של בדיקות דם תכופות ובעיקר לשמור על איזון מטאבולי תמידי. מאתגר!

שירי פקרמן וידצקי ובתה נוי (אלבום פרטי)

לאור מצבה הקשה עד קריטי בימיה הראשונים עם בצקת מוחית ואי ידיעה באם נפגעה מוטורית או מוחית, לא ברור היה לאן תוביל אותנו דרכנו, אך אחרי ההלם הראשוני והתחלת הטיפול המסור שקיבלה, הבנו שיש רק דרך אחת להצליח: לעשות עם מה שיש את הכי טוב שאפשר!

יצאנו למסע והדרך הייתה מלאת טלטלות ומכשולים, סימני שאלה ופחדים, לצד הצלחות וחיוכים והתפתחות תקינה. כן, השכלנו לרתום את נוי איתנו למסע ונראה שאנחנו בדרך הנכונה.

כמי שמסורה מאוד לעבודה, תמיד דאגתי למלא את משימותיי כשכירה בקפדנות עם כמה שפחות היעדרויות. אני אפילו חושבת שבאיזה שהוא מקום העבודה היוותה עבורי מקום אוורור ותמיד שאפתי להתקדם,  אבל גם תמיד שאלתי את עצמי האם זה באמת הדבר שאותו אני רוצה לעשות ברוב שעות היממה שלי, כי משהו בפנים בער בי כל הזמן.

במהלך השנים הייתה לי הזכות ללוות מספר משפחות  מקרוב. זוגות שגם עליהם נפלה הידיעה כרעם ביום בהיר שנכנסה לחייהם מחלה כרונית הביתה ואיך מתמודדים עם הדבר הזה? החלטתי שאת כל מה למדתי על בשרי ובאופן אישי כאימא, יחד עם הכוחות והעוצמות שאני מביאה, אני הולכת לבסס ולרכוש כלים מקצועיים ויצאתי ללימודי אימון אישי, התמחיתי בתחום של ליווי כרוני ולמדתי הנחיית קבוצות עם התמחות בליווי הורים לילדים עם צרכים מיוחדים.

לפני כ-3 שנים, קיבלתי אומץ והודעתי שאני מתפטרת ויוצאת לדרך עצמאית. כן, עוזבת משכורת בטוחה ותנאים טובים יוצאת לדרך חדשה.

ראיתי לנגד עיניי איך אני מגיעה לעוד ועוד הורים מיוחדים כמוני ומלווה אותם ומעניקה להם כלים לגדל את ילדם (ולגדול) מתוך עוצמה!

אז השליחות שלי בחיים והחיבור לדבר האמיתי כבר כאן. הדרך מאתגרת. היו לא מעט רגעים של בחינה מחדש, של הצורך לדייק את עצמי ולבחון מה הייוחודיות שאני מביאה לעולם הזה, כדי שאוכל באמת גם להשתכר ולהצדיק את הצעד שעשיתי גם מול מנהל הבנק.

אז אני עדיין בדרך ובימים אלה גם עובדת על מיזם חדש שמשלב טיפול רגשי וספורטיבי מנטאלי. מה שבטוח שהבטן והלב מוכיחים לי כל יום מחדש שעשיתי את הדבר הנכון ובטח כשאני רואה הורים שאני מלווה ומה זה נותן להם ולילד שלהם, אני מלאת סיפוק ואושר.

 

עוד מהבלוג של Super Girl - שירי פקרמן וידצקי

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

5 דברים שכדאי לאמץ להתחלה חדשה

כן, אם חושבים על זה, אז כל רגע ויום מזמן לנו משהו חדש, הזדמנות חדשה, למידה של משהו חדש, אנחנו יכולים לרכוש מיומנות חדשה, חוויה חדשה או ללמוד משהו חדש על עצמנו. אז למה בכל זאת יש את הרגעים האלה שאנחנו נותנים יותר חשיבות למושג...

תצוגה מקדימה

הפורים הזה הוא שלנו, הנשים!

לא שמעתן? לא ידעתן? ברור שכן נכון, פורים כבר כאן. כל חנות צעצועים שמכבדת את עצמה, פינתה כבר מקום לשלל תחפושות ואביזרים וקדימה, אפשר להתחיל להתפרע. פורים 2018 יוצא לדרך... נראה שהילדים ,עדיין מתאוששים מהמופעים של חנוכה...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה