הבלוג של כשתהיי גדולה תביני

שירי ליבשטיין

כשהייתי בכיתה א׳, הוריי התגרשו ואבי שהתקשה להתמודד עם הפרידה, עזב את הארץ והשאיר לי רק מכתב. כששאלתי למה? הוא אמר לי ״כשתהיי גדולה תביני״. אבל אז לא הבנתי... ״כשתהיי גדולה תביני״ מבוסס על סיפור אמיתי שטומן בחובו בשורה... +עוד

כשהייתי בכיתה א׳, הוריי התגרשו ואבי שהתקשה להתמודד עם הפרידה, עזב את הארץ והשאיר לי רק מכתב. כששאלתי למה? הוא אמר לי ״כשתהיי גדולה תביני״. אבל אז לא הבנתי... ״כשתהיי גדולה תביני״ מבוסס על סיפור אמיתי שטומן בחובו בשורה חדשה להגשמה. לאחר שהגיע לנקודת קצה בחייה, בוחרת נגה לפרוץ דרך ולצאת למסע מאתגר, מכונן ולא שגרתי להגשמת הייעוד שלה. במסעה היא פוגשת דמויות מהעולם המנטאלי, הרגשי, הפיזי והרוחני שמלמדות אותה לקבל, לסמוך, להאמין ולהשאר מחוברת למי שהיא באמת. נגה מייצגת את כל אותם אנשים בעלי מודעות גבוהה ופוטנציאל אדיר, החיים בפער בין מי שהם למציאות שמשתקפת סביבם, וכמהים, כמוני, להגשים את עצמם בעולם באהבה. הספר מבוסס על סיפורים אישיים מחיי ומציג את השיטה הייחודית שפיתחתי עם תרגולים להעצמה אישית.

עדכונים:

פוסטים: 11

החל ממאי 2014

לפני שלוש שנים ישבתי עם חברה בכנס שבו השתתפו עוד 200 איש ושאלתי את עצמי באכזבה איך זה שהמרצים שם על הבמה ואני פה יושבת בקהל?  גם אני רוצה!

לפני שנתיים שאלתי את עצמי איך זה שבעלי עושה את מה שאני כל כך רוצה לעשות, איך זה שהוא מקבל הזדמנות להרצות לקהלים גדולים אפילו שזה לא החלום שלו ואני לא?

שנה אחרי זה קיבלתי השראה מההצלחה של בעלי והחלטתי שאני יוצאת לדרך. בקשתי את עזרתו לפרוץ לתודעה של האנשים בבת אחת. מה שלא הבנתי אז, שזה אומר קודם לפרוץ את התודעה שלי…

במשך מספר חודשים עשיתי צעד קדימה שניים אחורה ועד הדקה ה90 לא הייתי בטוחה שזה הדבר הנכון עבורי וכמעט ויתרתי על הגשמת החלום. עברתי עליות ומורדות רגשיות, לא תיארתי לעצמי כמה השקעה כרוכה בעניין. וכמה קשה יהיה לי לעבור דרך פחד החשיפה, כדי לעמוד על במה לפני 200 איש בפעם הראשונה. לספר את הסיפור שלי, את הסיפור שלנו ואת מה שהביא אותי לרגע הזה. אבל בעלי לא ויתר לי, הוא המשיך להזכיר לי כמה עצוב יהיה להתבונן על החיים לאחור ולדעת שויתרתי לעצמי.

רגע לפני שעליתי לבמה מתוך סערת רגשות פנימית בחרתי 4 הוויות – אני מביאה אהבה, השראה, שמחה ונוכחות.

נשמתי עמוק ועליתי…  ”ואו אז ככה זה מרגיש להגשים חלום”

כשירדתי מהבמה הרגשתי כאילו שרצתי מרתון, התבוננתי בעיניים של בעלי ויכולתי רק להגיד תודה ענקית ״אתה יודע כמה נקודות טובות אספת לקארמה שלך, בזה שעזרת לי להגשים חלום?״ שאלתי בהתרגשות.

״לא פחות מאלה שאת אספת על שאפשרת לי לעשות את שנועדתי להיות, דרך זה שעזרתי לך״ הוא אמר וחיבק אותי בחום.

אם גם אתם רוצים לעזור אחד לשני להגשים חלום.

הנה שבעה שלבים בתור התחלה:

1. הגדרה - תגדירו מטרה מעוררת התלהבות (חלום אידיאלי ששווה להלחם עליו).

2. למה - תסבירו אחד לשני – למה חשוב לכם להשיג אותה.

3. המניע - תוודאו שיש לכם יותר תשוקה, מאשר פחד לממש אותה.

4. תמיכה - קחו בחשבון שהדרך לוקחת זמן ולא תמיד פשוטה ולכן חשוב שתתמכו אחד בשני.

תבדקו איך אתם יכולים לעזור? תוודאו שברור לכם למה הצד השני זקוק, כדי להרגיש שהוא לא לבד.

5. השראה - כשאתם מרגישים שנתקעתם תפנו למקורות השראה שיעזרו לכם להיזכר שוב בחלום ולהוות השראה אחד לשני. (ספרים, מנטורים, הרצאות, סיפורי הצלחה, מודלים וכו..)

6. פעולה עקבית - תעשו צעדים קטנים ועקביים יום, יום בעולם הפיסי (פעולות מדידות).

7. מיקוד חיובי והודיה - אל תחשבו על מה לא עובד, מה חסר או מה אין. כי זה יגרור תחושות לא נעימות ויעצור אתכם. במקום זה תתמקדו במה שיש, תחשבו על מה עובד ותזכרו להודות כל יום.

ובתור השראה התחלתית אנחנו מזמינים אתכם לאירוע שנקיים ב 26.12 בו נחשוף את הכלים , השיטות והסיפורים האישיים  שלנו כדי לתת לכם השראה לייצר עוצמה זוגית שתומכת בהגשמה החלומות שלכם.

http://lp.viplus.com/bo5g 

אהבה בכנס

 

 

עוד מהבלוג של כשתהיי גדולה תביני

תצוגה מקדימה

ציפיות לכריות

הרבה שנים היתה לי ציפיה שבעלי יוותר על תפקידים שיש בהם נסיעות לחו״ל. כדי שלא אמצא את עצמי שוב לבד עם הילדות ועול הבית, ישנה בלילות במיטה ריקה. וזה תמיד גרם לויכוחים, כי הוא לא הבין למה אני רוצה לשנות אותו. כולם יודעים...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

5 רעיונות איך להפוך את בעלך לפרטנר להתפתחות אישית ( בלי להחליף אותו )

האם המצב הזה מוכר לכם? היא: אין לי עם מי ללכת לסדנאות, אין לי את מי לשתף, אני מרגישה לבד. הוא: היא רק רוצה לשנות אותי, היא לא מבינה אותי, כל מה שאני רוצה זה שקט. המצב: פער!!! תארו לעצמכם גוף אחד עם שתי רגלים, כשכל אחת מושכת...

תצוגה מקדימה

מושלמת שכמוך...

מי מרגישה מושלמת? רובנו חיות בתודעת חסר, ממוקדות במה שאין במקום להגדיל את היש. מנסות לייצר כל הזמן אני טוב יותר. ומתפלאות שהיקום לא תומך במה שאנחנו רוצות. מרק וויטהול מסביר את זה דרך רעיון השלימות. מרק הוא מנטור רוחני...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה