הבלוג של shirazeevy

shirazeevy

מעצבת גבות מגיל 13, ומכורה אמיתית לשערות שמעל העניים ולכל הקשור ביופי, טיפוח ואופנה. בעלת מכון לאיפור קבוע בשיטת השערה,איפור קבוע גבות, אייליינר ועיצוב גבות בחוט. גרה בנתניה, נשואה ואם לשני מאהבים יפים.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מאוגוסט 2015

למרות שאני מאוד אוהבת את שיטת השערה, ולדעתי היא טכניקת האיפור הקבוע בגבות הטבעית ביותר, אני לעולם לא ממליצה עליה באופן אוטומטי. יש לא מעט מקרים בהם אם כבר יש צורך באיפור קבוע, שיטת השערה לא תתאים למטופלת ודווקא שיטת ההצללה כן.

בפוסט הזה אמנה חמש סיבות נפוצות מתי לא כדאי לבצע איפור קבוע בשיטת השערה.

איפור קבוע בשיטת השערה

שירה זאבי – איפור קבוע בגבות בשיטת השערה

1.      לאוהבות גבות דומיננטיות ומלאות.

אם את בד”כ ממלאת את הגבה בצללית, כדי לתת לה נפח, ואת אוהבת גבות מלאות ודומיננטיות, די ברור שעדיף לבצע איפור קבוע דווקא בשיטת ההצללה, שנותנת לגבות בדיוק את האפקט הזה.

הדגשת איפור קבוע גבות

שירה זאבי – איפור קבוע בגבות בשיטת הצללה

 2.      לפי סוג העור.

עור שומני נוטה להתחדש באופן תכוף ולפלוט את הצבע החוצה, לכן העמידות של איפור קבוע על עור זה היא נמוכה. בשיטת השערה, תהליך הצביעה הוא עדין מאוד ולכן הצבע עשוי להיעלם תוך זמן קצר יחסית. אותו דבר קורה גם לסובלות מסבוראה, ומחלות עור דומות.

 3.      במידה וכבר יש איפור קבוע ישן.

לא אחת אני נתקלת בנשים שמעוניינות לתקן איפור קבוע ישן בגבות, שנעשה לרוב בשיטת ההצללה. במקרים אלה, יהיה קשה מאוד לצייר שערות שיראו מעל לאיפור הקבוע הישן, ולרוב אאלץ לבצעה הצללה.

תיקון איפור קבוע גבות

שירה זאבי – תיקון איפור קבוע בגבות בשיטת הצללה

 4.      הבדלי מחיר.

ראשית אציין כי שוק האיפור הקבוע הוא שוק פתוח וחופשי, וטווח המחירים הוא גדול (וזה מצוין) כל מטפלת קובעת את המחיר בעצמה והמחירים נעים מ 600 ש”ח ועד 2000 ₪. (ההבדלים נובעים כמובן מרמת הניסיון והוותק, אך גם מאיכות החומרים והציוד המשתנה בין מטפל למטפל) מאחר והטיפול בשיטת השערה מצריך זמן טיפול ארוך, הוא לרוב יקר יותר מטיפול בשיטת השערה, ובהתחשב בעובדה שהוא מחזיק פחות זמן, השיקול הכלכלי יכול להוות גורם משמעותי.

איפור קבוע בשיטת השערה

שירה זאבי – איפור קבוע בגבות בשיטת השערה

 5.      חשיפה מרובה לשמש ושהיה ממושכת במים.

אם המטופלת מרבה להיחשף לשמש,  הדבר גורם להתחדשות עור תכופה, וגם כאן הצבע עשוי לדהות תוך זמן קצר מהרגיל. אותו דבר קורה גם למי שנמצאת הרבה במים, לכן שחייניות, מדריכות שחיה וכו’ ,  צריכות  לקחת בחשבון שהעמידות של האיפור הקבוע עליהן תהיה קצרה מהרגיל.

בהצלחה.

עוד מהבלוג של shirazeevy

תצוגה מקדימה

איפור קבוע בשיטת השערה - המירוץ לגבה המושלמת

מ 1998 אני עוסקת בעיצוב גבות. התחלתי בעיצוב גבות בחוט, ואני עוסקת בזה עד היום. את האובססיה (המוצדקת) שיש לנשים לגבי הגבות שלהן אני מכירה מקרוב. איפור קבוע לגבות התחלתי לעשות בשנת 2006. במשך שנים, איפור קבוע לגבות היה ברירת מחדל...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

איפור קבוע בגבות, והפעם: צבעים!

אומנם הפוסט הזה הוא מעט יותר טכני, אך אלו דברים מאוד חשובים, שכל מי שהולכת לבצע איפור קבוע בגבות או בפנים בכלל חייבת להכיר.  היום אדבר על צבעים...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה