הבלוג של shir51

shir51

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מאפריל 2016

הסיבות לשכירת חברות ניקיון משרדים

 

ישנן הרבה סיבות לכך שמשרדים רבים מעדיפים ושוכרים כיום חברות ניקיון משרדים במקום מנקים פרטיים. משרדים הינם מקומות ציבוריים והומי אדם שמאוישים ברוב שעות היום. לבעלי המשרדים חשוב כמובן הרושם הראשוני שיוצר משרדם על האנשים. הם רוצים שהמון האדם ירגיש בנוח ובשלווה ללא לכלוכים תחת כפות רגליהם וללא אבק על מקומות הישיבה ו\ההמתנה.

חברות ניקיון משרדים מומלצות

מנקה בודד לא יצליח להשתלט על משרד גדול או קומת משרדים שדורשים תחזוקה שוטפת ויסודית. לעומת זאת, זו מומחיותם של חברות ניקיון משרדים מומלצות כמו קלינטון. חברות אלו מתמחות בניקיון של מאות משרדים, ומתפעלות את ניקיונם על הצד הטוב ביותר ודואגות שהוא יישמר לאורך זמן.

עוד סיבה לבחירה בחברת ניקיון על פני מנקה פרטי, היא הפנסיה. בתור מקום העבודה הקבוע של המנקה, בעלי המשרד יתחייבו ויצטרכו לשלם לו פנסיה בבוא הזמן, וכן פיצויים במקרים לא נעימים. מנגד, כאשר המשרד שוכר חברה לניקיון המשרד, הוא אינו צריך לחשוש מכל זאת כיוון שהוא אינו הבעלים של עובדי התחזוקה והניקיון.

יתרונות בשכירת חברות ניקיון משרדים מקצועיות

מלבד היתרונות שהזכרנו למעלה, ישנם עוד יתרונות רבים ומגוונים. כיום, רובם הגדול של המשרדים נמצא במגדלים ובניינים רבי קומות, המצופים מכל הכיוונים בחלונות זכוכית. כיצד ניתן יהיה לשמור על בוהק הזכוכית לאורך זמן? ובכן לחברות ניקיון משרדים יש את הפתרון האולטימטיבי – הסנפלינג!
אנשים מקצוענים אשר רובם בעלי עבר מצליח בטיפוס, ינקו את חלונות משרדיך מבחוץ עד שיבריקו וינצצו. הם ימרקו אותם במינימום זמן, שכן לחברות יש כוח אדם גדול, ובמקסימום תוצאה. מלבד הסנפלינג לחברות ניקיון משרדים יש חומרי ניקוי בכמויות ענק ומכשירים ממכשירים שונים שאינם נמצאים בבעלות פרטית.

לסיכום,

אם ברשותכם משרד גדול או מספר משרדים, מומלץ וכדאי יותר כי תשכרו חברה כלשהי לניקיון המשרדים על פני מנקה יחיד או אפילו כמה מנקים, נסו ולא תצטערו !

עוד מהבלוג של shir51

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה