הבלוג של שמרית מרקוס

הבלוג של שמרית מרקוס

היי אני שמרית, נשואה לגיא ואמא לשני בנים מתוקים מהחיים. במקצועי, יועצת שינה מוסמכת לגיל הרך, מלידה עד 5 שנים, בגישת האינטיליגנציה הרגשית. בוחרת לשלב כאן את האהבה שלי לאנשים, למקצוע ולכתיבה מהבטן. מוזמנים באהבה!

עדכונים:

פוסטים: 9

החל מאוקטובר 2016

אחרי שכתבתי את המשפט הזה, פתאום הרגשתי נורמלית. בעולם שלי שבו אני מחזיקה מדי יום המון ידיים לאחרים, די פחדתי להודות ולומר בקול שבכל הקשור לשיווק דיגיטלי גם אני צריכה יד.

17/04/2018

חברה טובה סיפרה לי על בית הספר לשיווק דיגיטלי של סלונה ולאומי עסקים ועל חוויה שכנראה לא תתרחש במקום אחר וגם לא בזמן אחר, אז נרשמתי ואחר כך די שכחתי מזה. את ההודעה המרגשת והלא צפויה על הבחירה בי למחזור הלימודים הקרוב, קיבלתי בלונדון במן פסק זמן קצר שלקחתי לעצמי לנשום ולמלא מאגרים. מדהים איך בדיוק שנתיים קודם לכן נסעתי ללונדון לחגוג את העצמאות שלי, כך שמבחינתי זו סגירת מעגל.

לפני כשנתיים בחרתי בדרך חדשה עם המון חלומות ושלל רעיונות, חיוך גדול על הפנים ועיניים גדולות שרוצות לטרוף את העולם. במבט חטוף אחורה לא ברור לי מאיפה שאבתי את הכוחות והאומץ לבחירות השיווקיות שעשיתי. חלקן הצליחו יותר וחלקן הצליחו פחות וכנראה שעמוק בפנים זו הסיבה שהגעתי לבית הספר המופלא הזה, כדי להפוך את הפחות – ליותר.

אתמול בלילה אחרי המפגש הראשון שהעיר לי את הפרפרים בבטן כבר דמיינתי איך האצבעות שלי לא עוזבות את המקלדת ואני כותבת וכותבת והמילים זורמות להן לתבנית שמתאימה לי ומדברת אותי. זה היה רק חלום, כי ברגעים אלו ממש אני שוברת שיניים אבל בכל זאת כותבת. כדי שאוכל להמשיך ולכתוב ולהוציא מעצמי עוד ועוד, גם עוד שאני לא מכירה, אני צריכה שיחזיקו לי את היד שידחפו אותי ושיאמרו לי שאני יכולה.

תמונה לפוסט 4צילום: ליהי אדל חסון

כיף לי שאני לא לבד, שעוטף אותי צוות מדהים ומקצועי ועוטפות אותי 40 נשים חזקות ומלאות השראה והן מעבירות את התחושה שאפשר לסמוך עליהן כבר עכשיו למרות שזו רק תחילתה של דרך.

אז חזרתי לספסל הלימודים

בחיי, כבר שכחתי כמה טוב זה מרגיש.

עוד מהבלוג של שמרית מרקוס

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

צעדים ראשונים בהורות

מה שהביא אותי לכתוב הפעם הוא פוסט שקראתי לפני כמה ימים באחת מקבוצות האימהות בפייסבוק. פוסט שכתבה אימא טרייה לתינוק מתוק במיוחד (את זה אני יודעת כי היא צרפה תמונה.. תאמינו לי מתוק במיוחד!) ושיתפה את שעבר עליה בביקור בבית...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

אני מחזיקה את עצמי לא להתפרק לך בבכי בטלפון

פעם ראשונה שאנחנו מדברות. אני בשקט, מקשיבה בשקיקה לכל מילה שלה, שומעת את השברים בקול שלה ונעצבת. שומעת גם קצת את עצמי 6 שנים אחורה ומנערת לרגע את המבט כדי לצאת מהסיפור שלי ולהתרכז בשלה. היא ממשיכה לדבר ומספרת לפרטי פרטים עד...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה