הבלוג של shemesh

shemesh

עדכונים:

פוסטים: 7

עוקבים: 2

החל מינואר 2017

יום אחד נכנסתי למשמרת שלי בבית החולים ברוח שטות שהיתה לא פחות חזקה מהוריקן.יש ימים שהטמטום הפנימי שלי עולה על גדותיו ושום מקום, רציני ככל שיהיה, לא מצליח לרסן אותו. באותו היום ספציפית רוח השטות הזאת הובילה אותי להיראות ככה: (מצורפת תמונה)

 

מראה רוח שטות

מראה רוח שטות

וואלה, לא זוכרת איך הגעתי למצב הזה אבל אני רק זוכרת שכלכך התלהבתי מהלוק החדש ופשוט במשך שעות הסתובבתי ככה בבית החולים. אחרי הסתובבויות רבות נכנסתי לחדר צוות באחת המחלקות ושם ישבו כמה אחיות ואכלו ארוחת צהריים. כעבור כמה שניות אחת מהן הסתכלה עליי במבט מוזר ונבוך ושאלה: ״תגידי את לא מרגישה מטופשת?״  הסתכלתי עליה, מחייכת מבעד למוצץ ועניתי לה: ״אני לא מרגישה מטופשת, אני באמת מטופשת!״ ואז היא ענתה: ״לא, אני מתכוונת ברצינות״.

פתאום הבנתי שהעמדתי את האישה הזאת במצב לא נעים. לא רק שזה הביך אותה שהיא בכלל צריכה להיות חלק מסיטואציה כזאת, נוסף למבוכה על עצמה היא היתה עוד יותר מובכת בשבילי. הרי איך בן אדם מבוגר, יכול להתנהג ככה ולהרגיש עם זה בסדר?

ואז התעצבתי, כי נזכרתי איך כשרק התחלתי לעבוד כליצנית רפואית כלכך התרגשתי והתלהבתי ויום אחד כשחזרתי הביתה מהעבודה ובאתי לספר על מה שחוויתי לבן הזוג שלי הוא קטע אותי ואמר לי: ״ העבודה שלך ממש מביכה!״  כלכך בכיתי אז אבל אין מה לדאוג , נפרדתי ממנו ועברתי להיות עם נשים.

לראייה אני, אשתי וג׳ירפה.

לראייה אני, אשתי וג׳ירפה.

מתי זה קרה שכל בן אדם התחיל להסתכל על אנשים סביבו ולחשוב שהם מראה של עצמו, שהם קשורים ישירות אליו, שאם הם לא חושבים ונראים כמוהו אז זה לא בסדר ועוד יותר גרוע שהוא עצמו צריך להיות כמו כולם בכדי להיות בסדר, בכדי להיות בחוקים ובנורמה?

אז גברת חמודה ויקרה, לא רק שזה לא הביך אותי, אני כלכך סתומה עד כדי שאני בכלל לא מבינה למה לא כל בני האדם הולכים ככה ברחובות באופן קבע ועל תקן יומיומי! ואל תדאגי, מה שאני עושה או חושבת לעשות גם אם זה מוזר וגם אם זה קורה כשאת באותו חדר לא אומר עליך שום דבר, את עדיין יכולה להישאר ממש בסדר וממש לא מטופשת.

גדולתו של הליצן היא ביכולתו לא לשפוט אף אדם ולתת לכל אחד את האפשרות להיות מי שהוא רוצה להיות כי הליצן יאהב אותו בכל מקרה. בלי הבדל דת,גזע ,מין,לאום, מגדר וטמטום. ואני מאמינה שביום שכל אחד יתעסק רק בעצמו, יפתח את עצמו, יעשה טוב בשביל עצמו וילמד לאהוב את עצמו בלי תנאים אז העולם שלנו יהיה יפה יותר.

 

עוד מהבלוג של shemesh

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

אמבולנס הליצנים הרפואיים

הרי ידוע לכולם שצדיקים מלאכתם נעשית בידי... ליצנים! אז במסגרת לעשות טוב כל הזמן ותמיד ואז עוד קצת הקמתי יחד עם בת זוגתי (גם היא ליצנית רפואית) את פרויקט אמבולנס הליצנים. ...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

אני והפליטים שלי

אני סמדר, אבל כולם קוראים לי שמש. שמש זה השם שאני בחרתי לעצמי, השם שלי כשאני ליצנית. אז במסגרת תפקידי, להאיר ולחמם את העולם, אני ליצנית רפואית כבר 8 שנים. וכן זה המקצוע שלי. לא חלטורה, לא עושה ימי הולדת מהצד,  לא התנדבות, ולא...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה