הבלוג של shelley12376

shelley12376

שלי דגן, אמא לשני בנים מדהימים ולוחמת שקיבלה "מתנה" בדמות סרטן השד. מאושרת ולא מפסיקה לחייך

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מאוגוסט 2017

19/10/2017

בשנות העשרים לחיי: אם היו אומרים לי שיום יבוא ואהיה גרושה, הייתי צוחקת לאנשים בפרצוף. התחתנתי בשביל להישאר נשואה, לא בשביל לפרק את החבילה.

עד לפני שנה: אם היו אומרים לי שאחלה בסרטן השד או כל סרטן אחר, הייתי צוחקת לאנשים בפרצוף. הסרטן לא ידפוק על דלתי.

עד לתחילת השבוע: אם היו אומרים לי שיראיינו אותי לעיתון, ראיון של אחד על אחד, בנוגע למחלה, הייתי אומרת שאין סיכוי. המקסימום זה כשהופעתי בצילום של: “אם הייתי ממתינה, לא הייתי בתמונה”.

אז גירושים כבר מזמן הם חלק מחיי. גילוי המחלה הופיע אצלי בחודש 02/2017 ומאז אנחנו במסע.

ראיון לכתבה בעיתון? אולי 2 ראיונות ביום?

כן, היום בבוקר ראיינו אותי לעיתון מיינט ואחר הצהריים לעיתון “קול הכפר”.

מחכה לדעת איך יצא. מה מכל הראיון יכנס לכתבה ומה ייגנז בעריכה.

עש שהכתבות יופיעו, חשוב לי להדגיש:

1. ד”ר שמואל ענבר, רופא נשים מטעם קופ”ח שאצלו נבדקתי לבדיקת פאפס ב-14.02.2017 והוא הראשון שהעלה את החדש לסרטן השד. אתה הוצאת אותי מהתרדמת שהייתי בה (כבר אמרתי שאין סיכוי שאחלה?) וקבעת בעצמך תור עבורי לכירורג שד. תודה!

2. צוות בית חולים “מאיר”: מחלקת פלסטיקה, מחלקת גנטיקה, מחלקת פוריות, מרפאה אונקולוגית,  מרפאת השד. אין מספיק מילים שיתארו את ההערכה והתודה שמגיעה לכם על הטיפול המסור, היחס החם, האכפתיות והמקצועיות.

3. אופטימיות זה שם המשחק. בואו נחיה את היום ונהנה ממה שקיבלנו. לא סרטן ולא אף אחד אחר יקח ממני את שמחת החיים. ממשיכה להנות ולבלות וכמובן עוברת כל טיפול שצריך ולא מזניחה את הצד הרפואי.

4. תודה לכל מי שעוזר לי ולחברותיי הורודות להישאר שפיות בזכות הפעילויות המרתקות. מקווה שגם בכפר-סבא ירימו את הכפפה ויקימו מקום מפגש חוויתי עם פעילויות לחולי סרטן, בית שיח להרצאות, חוגי העשרה והעצמה.

5. תודה ענקית להורי המופלאים, אחיי וגיסתי המדהימים, ילדיי המקסימים והחברים שעוטפים אותי בחום ובאהבה. אתם נכס!

אז מה עוד נשאר לי להגיד? נשאר לי לשאול אם את/ה הלכת להיבדק? אל תחכו לגיל 50 וגם לא לגיל 40. הגעת לגיל 30, זה הזמן לגשת לכירורג שד ובהתאם לצורך לפנות לאולטרסאונד או ממוגרפיה. אל תגידו לי זה לא יקרה.

גילוי מוקדם מציל חיים!

תוצאת תמונה עבור סמל סרטן השד

עוד מהבלוג של shelley12376

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

פני חולה

הריסים כבר לא ממש ריסים. אפשר לספור את הכמות הקטנה של ריסים שנשארו עלי. הגבות דלילות מתמיד. עדיף לעבור עליהן עם איפור. הפנים לרוב חיוורות. כן, אני חולה ולפעמים גם רואים את זה עלי. אומרת לפעמים כי עם איפור הכל נראה יותר...

תגובות

פורסם לפני 3 years

פאה לי, פאה לי, פאה לי חביבה....

כל החיים חלמתי להיות בלונדינית. כולנו בשלב כזה חלמנו על בלונד. לא? לי ניתנה האפשרות הזמנית להיות בלונדינית, שטנית, ברונטית, שחרחורת, אדמונית.... אז כן, הייתי בתחילת שבוע שעבר אצל "רבקה זהבה" והחלטתי להשתולל ולהתפנק עם...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה