הבלוג של shelley12376

shelley12376

שלי דגן, אמא לשני בנים מדהימים ולוחמת שקיבלה "מתנה" בדמות סרטן השד. מאושרת ולא מפסיקה לחייך

עדכונים:

פוסטים: 18

החל מאוגוסט 2017

11/08/2017

הריסים כבר לא ממש ריסים. אפשר לספור את הכמות הקטנה של ריסים שנשארו עלי.

הגבות דלילות מתמיד. עדיף לעבור עליהן עם איפור.

הפנים לרוב חיוורות.

כן, אני חולה ולפעמים גם רואים את זה עלי. אומרת לפעמים כי עם איפור הכל נראה יותר טוב ומי שלא יודע על המחלה לא תמיד יכול לראות. ככה לפחות אני משכנעת את עצמי.

אני זוכרת שכשהייתי רואה חולי סרטן בעבר חשבתי לעצמי כמה זה נורא להיות במצב הזה. איך אפשר לשמור על אופטימיות? מה הסיכויים לצאת מזה?

אז הנה אני, חולה וחלשה, עם בעיות זיכרון בעקבות המחלה, פנים שנראות לי שונות ממה שאני רגילה ולא רק בגלל הפאה.

שלא תטעו, הנה  גם אני החזקה, האופטימית, זאת שיודעת שבמלחמה כמו במלחמה יש מנצחים ויש מפסידים. במלחמה הזאת אני הולכת להיות המנצחת!

אני יודעת שהכל זמני. יודעת שהשיער יצמח. יודעת שהחולשה תעבור. יודעת שאופטימיות ואני אלו שני שמות נרדפים. יודעת לחזק אחרים.

מסתכלת על חצי הכוס המלאה. מתענגת על זה שאני לא צריכה להסתובב עם חזיה (אני חושבת שאחרי הניתוח הדו צדדי, הרווחתי את הפריוולגיה ביושר), מתענגת על זה שלא מקבלת מחזור (מיתרונות הכימותרפיה :-) ), נהנית מ”תו החניה לנכים” שקיבלתי (אבל אשתדל לא לנצל שלא לצורך), נהנית להרוויח שכר כשאני לא עובדת (מזל שיש לי כיסוי של אובדן כושר עבודה), נהנית מאד מאד ממעגל החברות החדש שהכרתי, כולן בשלב כזה או אחר של המחלה (רפואה שלמה לכולן).
בעיקר שמחה כי רוב תופעות הלוואי כמו בחילות, הקאות, נימול באצבעות, פצעים, כאבים וכו’ די מדלגים מעלי. יודעת שהרבה מזה, זה עבודה בראש. יודעת שגם אם כואב, זה כאב שיעבור.

שתהיה לכולנו שבת שלום ורק בריאות!

 

 

אוהבת,

שלי.

 

עוד מהבלוג של shelley12376

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 1 year

חצי שנה - זה מה שעברתי...

עד לפני כחצי שנה גם אני חשבתי שאלי זה לא יגיע. לא ניגשתי להיבדק ולא התייחסתי לסימנים. אני זוכרת שהלכתי לרופא נשים לבדיקה שגרתית ועל הדרך התייעצתי איתו מה אפשר לעשות עם...

תגובות

פורסם לפני 1 year

אוטוטו....

בכל שנה לפני יום כיפור אני מתבאסת מהצום הקרב. שוקלת ביני לבין עצמי אם לצום או לא ואומרת אולי הפעם לא? ברור שבסוף אין לי אומץ ואני צמה כמו גדולה שנה אחרי שנה. הצום אף פעם לא קל, אבל מי אמר שהחיים קלים? העיקר שבסיום הצום תמיד...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה