הבלוג של שירלי שביט- אימון אישי לזוגיות

shirlyshavit

מציאת זוגיות זה תחום הקרוב ללבי, גם אני הייתי שם בת"א העמוסה, באלפי הדייטים ואתרי הכרויות השונים. אחרי שחוויתי בעצמי ונכנסתי לעולם הקאואצ'ינג חשוב לי להעביר לכל מי שרוצה זוגיות בכל ליבו את הכלים... +עוד

מציאת זוגיות זה תחום הקרוב ללבי, גם אני הייתי שם בת"א העמוסה, באלפי הדייטים ואתרי הכרויות השונים. אחרי שחוויתי בעצמי ונכנסתי לעולם הקאואצ'ינג חשוב לי להעביר לכל מי שרוצה זוגיות בכל ליבו את הכלים להצלחה! https://www.facebook.com/shirlyshavit www.shirlyshavit.com

עדכונים:

פוסטים: 3

עוקבים: 1

החל ממרץ 2014

מכירים את זה שהיה דייט מושלם, הכוכבים דלקו ונצצו, כימיה מטורפת הולכים לישון בתחושה טובה ואז מגיע היום שאחרי ו.. הוא עדיין לא התקשר?!?

Couple at club

פגשתי את מאיה (שם בדוי) מאומנת שלי, שאלתי אותה איך היה השבוע, מאיה בחרה להתחיל לתאר את השבוע בדייט שהיה לה יומיים קודם, היא סיפרה לי על דייט “מושלם” שהיה לה עם בחור מקסים… היא פירטה לי לפרטי פרטים את מהלך הדייט, על הכימיה המטורפת שהייתה להם, איך השלימו אחד לשנייה את המשפטים, שלבי המגע הראשונים של הזזתה שיער שלה מהפנים, החזקת הידיים ולבסוף הנשיקה עם התשוקה המטורפת שלא מביישת שום סרט רומנטי..

כששאלתי אותה נשמע שהיה לך טוב היא ישר ענתה לי בתגובה: “ממש לא!!! הוא עדיין לא התקשר?!?”

כולנו מכירים את זה שהיה דייט מצוין הרגשנו שהיה מוצלח, הולכים לישון רגועים, למחרת שושנים וכינורות מנגנים ואז.. כלום לא קורה, הצד השני שהיינו בטוחים כי מרגיש כמונו ומיד יגיע וייקח אותנו לעבר כל החלומות שלנו, לא מגיע, אפילו לא שולח הודעה.

מאיה אפילו סיפרה לי איך בדקה יום למחרת בוואטסאפ שלו מתי מחובר כי חשבה שאולי קרה לו משהו ובגלל זה עדיין לא פנה אליה, וכשראתה שהוא מחובר ואפילו מעלה סטטוס לפייסבוק לא הבינה מה קורה, איך פענחה לא נכון את הדייט וכמה כבר לא רואה אותו כגבר החלומות אלא גבר שקרן ואפל.

אז למה הוא לא מתקשר?!?

בואו נעשה סדר בבלאגן בדרך למציאת אהבה ועל מנת לשמור על השפיות שלנו:)

1. השמיים נופלים למחרת

בנות וגם בנים, אף אחד לא אמור להתקשר אליכם למחרת הדייט! אז נכון, שנהוג לחשוב כי אם היה דייט מוצלח אז למחרת יהיה תגובה אך צריך להבין כי אין חוקים! זה שהיה דייט מוצלח לא אומר שלמחרת החיים שלכם נעצרים, וזה בסדר גם אם הצד השני ייצור קשר גם יומיים אחרי.

אגב אם ממש רוצים לדעת מה קורה עם הצד השני אז גם אתם יכולים לבדוק זאת (רק מתוך מקום חיובי) לשלוח הודעה נחמדה ולראות אם יש תגובה וכך לא לחיות באפלה.

2. דמיון או מציאות??

הרבה פעמים אנחנו כל כך רוצים למצוא זוגיות עד שמישהו מגיע ויש לו פרופיל “מתאים” אנו מיד בונים עליו מגדלים ומתחילים להריץ איך הוא יכול להיות האהבה הגדולה והאחד/האחת שחיפשתי כל חיי.

אני לא פוסלת התרגשות והתאהבות, יחד עם זאת, כדאי להרגיע ציפיות ולתת לנו מקום באמת להבין מי עומד מולנו, הרי אי אפשר להכיר באמת אחרי כמה שעות של שיכרון חושים אם זה הבן-אדם שאיתו אתחתן…?!?

קחו את הדייט הזה כמו שהוא, אופציה למשהו שיכול להתפתח למשהו עמוק יותר ותהנו מהדייט.

3. להשתחרר ולהנות

כדי באמת להצליח להנות מהדייט (מהדרך) חשוב מאוד לא להעמיס את עצמנו במחשבות האם האדם מולנו “מתאים” לנו, זה לא ראיון עבודה, אנו לא צריכים לראיין את האדם שמולנו וגם אנחנו לא צריכים להוכיח את עצמנו לאף אחד. אנחנו כן מציגים את עצמנו ולכן צריכים להיות אותנטיים כמו שאנו מצפים מהצד השני שיהיה הוא וככה נכיר אותו כמו שהוא.

תקופת הדייטים יכולה להיערך זמן מה ובאם לא נהנה מתקופה זו ונלמד ממנה נתייאש מהר מאוד ונפספס הזדמנויות.

4. באהבה אין חוקים

שמעתי כבר הרבה אג’נדות שפשוט בא לי לנפץ! אחסוך לכם זמן עם חברים בו אתם מנסים לבחון יחד איתם האם התנהגות היא בסדר או שיש לפסול את המועמד ולעבור הלאה… מיתוסים כמו: “אם הוא עדיין לא התקשר אז הוא לא בעניין שלך”, אמרתי לו מתי אני פנויה השבוע והוא לא קבע איתי כלום”, “הוא מעדיף לבלות את יום שישי עם חברים ולא איתך?!”, “הגבר צריך ליזום בדייטים הראשונים” ועוד ועוד…

אז בואו נעשה סדר, אין חוקים! כל אחד צריך להבין עם עצמו מה מתאים לו (לא לחברים שלו).

מה גם שבדייטים הראשונים אי אפשר לצפות מהצד השני שיתנהג בדיוק כפי שאנו רוצים, כל אחד בא מ”עולם” אחר ויש לו מחשבות וציפיות שונות איך קשר אמור להתנהל. כדאי בהתחלה להתנקות מאג’נדות ופשוט לזרום, אם רוצים משהו- לעשות. לא לחכות שהצד השני ייעשה זאת, אפשר גם לאפשר לצד השני להגיע לשם מבלי להלחיץ ולהסיק מסקנות. והכי חשוב, לא לצפות שהצד השני יודע מה אתם חושבים ורוצים, ולא הוא לא זוכר שאמרת לפני כמה ימים שיום שלישי פנוי לך…

לעיתים המחשבות שלנו יכולות להרוס קשר שעוד לא התחיל רק בגלל פרשנות מוטעת שלנו.

בואו ניתן לצד השני להכיר אותנו ללא כעס, רגשי נחיתות ואגו, לאחר שיש היענות משני הצדדים ומתקדמים קצת והרגש עולה אפשר להציג ערכים חשובים ולראות איך הצד השני מגיב וכמובן גם לתת לצד השני מקום להציג איך הוא רואה את ההתקדמות ולאפשר. חשוב להבין שיחת יחסינו לאן היא לא בדייטים הראשונים תנו קצת זמן להכרות אמיתית.

5. דומה מושך דומה

חשוב להבין איזה תכונות איכותיות אני רוצה בבן/ת הזוג שלי, אפילו לרשום לכם על דף ולפרט את התכונות שאני רוצה בבן/ת הזוג העתידי שלי, חשבו איך הייתם רוצים שיגרום לכם להרגיש ומשם תפרטו את תכונותיו.

חשוב להתנהג כמו שאני רוצה שינהגו בי, הרי אם אני אישה מאוד מאוכזבת, עצובה, פסימית אני לא אמשוך אליי את הגבר החייכן והאופטימי- ניגודים אנרגטיים לא נמשכים!

החל מהיום! כדאי שאכניס את האיכויות שאני רוצה בבן/ת הזוג לעצמי וכך אזמין אליי את מה שקיוויתי לעצמי.

6. להאמין בעצמי אם אין אני לי מי לי..?

אנחנו מלמדים אנשים להגיב לעצמנו בהתאם לאיך שאנו מתייחסים לעצמנו. אנחנו כל הזמן משדרים לאנשים אחרים פרסומת שלנו ואם אנחנו חושבים על עצמנו משהו מסוים אוטומטית אנשים קולטים את זה.

לכן חשוב לעשות רשימה של לפחות 10 דברים טובים בי, ממראה חיצוני ועד לתכונות פנימיות, לחשוב מה מושך בי, מה מעניין בי, איזה תכונות טובות יש בי להעניק לאחרים.

רק אם נלמד לאהוב את עצמנו אנשים ילמדו לאהוב אותנו.

בהצלחה.

@שירלי שביט- אימון אישי לזוגיות.

https://www.facebook.com/shirlyshavit

www.shirlyshavit.com

עוד מהבלוג של שירלי שביט- אימון אישי לזוגיות

מי שמאמין לא מפחד..

אמונה זו מילה גדולה, כולנו מחפשים תשובות לשאלות אבל כמה מאיתנו באמת מוצאים תשובות..? כולנו בכל רגע נתון רוצים משהו, אנחנו עושים הרבה כדי להשיג את זה, תחשבו על בן אדם שרוצה לרזות, כמה הוא עשה, עושה ויעשה ומה שיכריע לקום...

תגובות

פורסם לפני 5 years

"משמרת שניה"

חיכינו ביחד למעלית, חייכנו אחת לשנייה אמרתי משהו נחמד כמו "עוד יום עבודה נגמר.." ואז היא השיבה: "מה נגמר?? עכשיו זה המשמרת היותר קשה, משמרת שנייה?" למרות שתשובתה הייתה ברורה עדיין התעקשתי והמשכתי לשאול שאלות קיוויתי שאולי...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה