עדכונים:

פוסטים: 14

החל מינואר 1970

פרטים אישיים
התחברות
התראות

קבלת התראות כאשר:

אני לא אומרת שאת צריכה להתחיל לעשות סקס עם כל מי שנקלע בדרכך, וגם ממש לא מבקשים ממך להתקשר אל האקס ולהציע את גופך ומיטתך בכל פעם שיחפוץ. ממש לא. אנחנו מדברים על אקט מחושב שמצריך תכנון ומחשבה.

13/05/2012

אז ככה את מוצאת עצמך, יום בהיר אחד, שמוטת לסת מול החבר או הבעל שהחליט שהוא עוזב בלי הסבר ממשי או גרוע מזאת למען אישה אחרת עימה ניהל פרשיית אהבים סודית. אז לאחר שבכית, חפרת, התייעצת, יצאת, השתכרת, בכית, התקשרת ושוב בכית קצת, הגיע הזמן לרקוח תכנית קטנה משלך.

אז כפי שידוע נקמה היא עניין ממכר, שיכול להוביל לאסונות שיזיקו בדרך גם קצת לנו, ואת זה אנחנו לא רוצות. אבל איך בכל זאת אפשר לגרום לו להתחרט על שנפרד ממך מבלי לחזור איליו ובדרך להרגיש את טעם הניצחון? סקס. כן כן… עוד פרטים בהמשך…

אני לא אומרת שאת צריכה להתחיל לעשות סקס עם כל מי שנקלע בדרכך, וגם ממש לא מבקשת ממך להתקשר אל האקס ולהציע את גופך ומיטתך בכל פעם שיחפוץ. ממש לא. אני מדברת על ביצוע אקט מחושב שמצריך תכנון ומחשבה.

קחי לך זמן

קודם כל וודאי שהתגברת עליו. לאחר שכבר יצאת עם מספר גברים לדייטים, והתנסית בעוד כמה התנסויות מיניות פרועות את מוכנה למשימה. חשבי בזמן הזה על הסקס עם החבר לשעבר. אם היה שגרתי וקונבנציונאלי זה הזמן להראות לו מה את שווה ומה הוא הפסיד. חכי ליומולדת שלו, לאירוע של חברים משותפים או היתקלי בו באופן “רנדומאלי” באזור בו את יודעת שהוא נימצא (חשוב שיהיה לבד או עם חברים ולא בדייט). לבשי את הלבוש הכי סקסי שלך והגיעי לאזור.

הצטיידי בסט תחתונים וחזייה סקסיים במיוחד

לאחר שהוא יציע לך לעשות “קאמבק” למערכת היחסים שלכם, בין אם רגעי או לטווח ארוך. זמני אותו לביתו שם הפגיני את ביצועייך החדשים: התחילי בפעולה מגרה של חשפנות מקצועית מולו, אנו מקווים שלמדת בזמן ההתגברות עליו מעט תנועות ומהלכים בשיעורי אירובי דאנס או זומבה שעשית על מנת לחטב את גופך, הורידי לאט את בגדייך והישארי עם תחתונים וחזייה רצוי שיהיו סקסיים למכביר.

פיתויים

לאחר מכן, השכיבי אותו על גבו והחלי באמצעות נוצה מיוחדת שרכשת מאיזו חנות סקס שאת הכי אוהבת, להעביר את הנוצה על גופו. אם ינסה בשלב זה לגשת לעניין המרכזי – סרבי, והמשכי עם הנוצה. לאחר העברת הנוצה על גופו, קחי שמן מיוחד (ניתן להשיג בחנויות הסקס גם שמנים להעלאת החשק הגברי…) ומשחי את גופו הערום בעזרתו. לאחר מכן, החלי בפעולות שונות של ליקוק גופו ואבריו אך היזהרי! עשי זאת במידה איננו רוצים שהוא יגיע לסיפוק מיני עדיין.

ולפעמים החגיגה נגמרת…

עכשיו הגענו לשלב האחרון והמכריע. התחילי באקט המיני. בדרך כלל, בעולם שכולו טוב, האישה גומרת קודם ולאחר מכן הגבר. לכן, לאחר שאת תגיעי לסיפוק מיני. עצרי לרגע, הביטי בשעון ואמרי בדאגה שאת מאחרת מאד לפגישה חשובה (כן, אנחנו יודעים שזה אמצע הלילה), וקומי מהמיטה.

ברגעים אלה, יתבונן בך האקס במבט מתחנן וינסה לשכנע אותך לחזור לאקט. אמרי לו שאת מבחינתך גמרת וזה מה שחשוב, ופשוט-  צאי מהחדר. משם אל המסדרון אל, הדלת ואל החופש… בשלב זה אם תשמעי יללות חתול רטוב קטועות מהחדר… דעי שהצלחת! :)

עוד מהבלוג של Pamela

תצוגה מקדימה

הסוד לתשוקה במערכת יחסים ממושכת

במערכת-יחסים ממושכת אנו בדרך-כלל מצפים מאהובינו להיות גם חברינו הטובים ביותר וגם שותפינו הארוטיים. אך כפי שטוענת אסתר פרל, סקס טוב עם מחוייבות שואב משני צרכים סותרים: הצורך שלנו בבטחון, והצורך שלנו בהפתעה. אם כך, איך...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

אימהות: איך לשמור על הניצוץ ביניכם לאורך זמן

זו היא תזכורת לא לתת לאימהות לגרום לנו לשכוח מהמיניות שלנו. אין עבודה שדורשת יותר זמן מאשר להיות אימא. זה קורה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ובתקופה האחרונה קורה הרבה שמיד לאחר שהילדים עוזבים את הבית, הם מולידים צאצאים משלהם...

תצוגה מקדימה

את הצעת הנישואין הזאת אני לא אשכח

טוב, זה לא היה אמור להיות כל כך מפתיע. ידעתי שזה עומד לבוא. היינו בקשר כבר שלוש שנים והרגשתי שהוא עומד להציע לי נישואין. תמיד דיברנו על זה שאני הולכת להיות זו שמציעה לו נישואין. באמת! הדיבור בבית היה שאני זו שתמיד עושה את...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה